Exxen Ölüm Zamanı - Dizi Yorumları

ölümzamanı

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
8. BÖLÜM (FİNAL)
İlk 7 bölümde karavancı ve Tarık üzerine o kadar fazla durdular ki, katillerin onlar olmadığı çok belliydi. Kamptan biri olduğunu ve bunun da Nazlı olduğu düşünüyordum, kıskançlıktan dolayı. Ama katil Ayhan çıktı. :eek:

Dilara'nın babasını Ayhan'ın babasının öldürmesi ve zimmetine para geçirmesi olayların arkasındaki asıl meseleymiş, ben daha farklı şey bekliyordum. Şaşırttı.

Ucu açık şekilde bitti ama yeni sezon geleceğini düşünmüyorum.
Çerezlik güzel bir iş oldu, ama finali kesinlikte tatmin etmedi. O yüzden 6/10.
ilk 4 bölümü izledim devamını çok merak ediyorum ama korku filmi veya üç harfliler gibi şeyler çıkarsa diye korkuyorum. Öyle mi değil mi, normal bir polisiye mi bunu söyleyebilir misiniz?

ölümzamanı

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
Dün sabahtan akşama kadar diziyi izledim ve bitirdim.

Bölüm süreleri yarım saat bile değildi bu yönden harika bir iş çıkarmışlar fakat sürekli dönüp dolaşıp aynı sahne ve diyalogların tekrarlanması kabak tadı verdi izlerken. Anladık farklı bir hikaye sunmaya çalışmışlar da bu tekrarlar o kadar fazlaydı ki tüm seyir zevkini yerle bir etti.

Mert Ramazan Demir'i ilk kez izledim oyunculuğunu da karakterini de çok itici buldum. Gerçekten çok toksik bir karakter ortaya koymuşlar.

Palm Springs'in dizi versiyonu olmuş oradan esinlenmiş olabilirler. Tüm olumsuzluklara rağmen verdiği gerilim çok iyiydi. Sürükleyiciliği sağlayan da o gerilim zaten. Muhtemelen bir sezonluk planlanmıştır çünkü bir sezon daha gidecek bir konusu yok.
ilk 4 bölümü izledim devamını çok merak ediyorum ama korku filmi veya üç harfliler gibi şeyler çıkarsa diye korkuyorum. Öyle mi değil mi, normal bir polisiye mi bunu söyleyebilir misiniz?

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,026
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Öyle bir durum yok, izlemeye devam edebilirsiniz. İzledikten sonra buraya da yorumlarınızı yazarsanız konuşuruz. :Z

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Kullanıcı adınızı düşünürsek korkmamanız gerekir aslında.

• Güldürdün
Reactions: serhatt

ölümzamanı

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
Öyle bir durum yok, izlemeye devam edebilirsiniz. İzledikten sonra buraya da yorumlarınızı yazarsanız konuşuruz. :Z
Hatta arkadaşıma söylemiştim önce sen izle korkulacak bir şey yoksa ben izleyeyim diye de vakti yokmuş kendisinin. O yüzden burada sormak istedim. Ayrıca bu kadar hızlı bir dönüş de beklemiyordum, çok teşekkür ederim.