Exxen Ölüm Zamanı - Dizi Yorumları

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
20210624_202237.jpg

Exxen'in merakla beklenen dizilerinden 'Ölüm Zamanı' yayın hayatına başladı!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yunus Ozan Korkut'un oturduğu, başrollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Mert Yazıcıoğlu, Nilsu Berfin Aktaş, Mert Ramazan Demir, Ece Yaşar ve İdris Nebi Taşkan'ın paylaştığı dizi, ilk iki bölümüyle bugün yayın hayatına başladı.

Kampta yaşanan bir cinayetin ardından gelişen sıra dışı olayları konu alan dizi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi bu başlık altından yapabilirsiniz.

'Ölüm Zamanı' ilk iki bölümüyle şimdi EXXEN'de!

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Reklamsızlığın suyunu çıkarmış Acun tebrikler. :A Bari Olağan Şüpheliler de yayınlansa ta şubatta çıkmıştı fragmanı. :A
Yayınlandığını duyurmadan sessiz sedasız yüklemişler dizinin 2 bölümünü. :A
Olağan Şüpheliler'i de yayınlarlar muhtemelen birkaç haftaya. Çünkü yayınladıkları diziler ya bitti, ya da sezon finali yaptı. Şuan yeni bölümü yayınlanan tek dizi Ölüm Zamanı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Yayınlandığını duyurmadan sessiz sedasız yüklemişler dizinin 2 bölümünü. :A
Olağan Şüpheliler'i de yayınlarlar muhtemelen birkaç haftaya. Çünkü yayınladıkları diziler ya bitti, ya da sezon finali yaptı. Şuan yeni bölümü yayınlanan tek dizi Ölüm Zamanı.
Bu dizi yüklendiyse o da bugün yarın yüklenebilir bekleyelim görelim. :A

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Akşam arka arkaya iki bölümüde izledim çok güzeldi tüm oyuncuların performansları çok iyiydi en ufak bir sıkılma olmadan izledim diziyi

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Bu diziye de bu gün başlıyorum. Olağan Şüpheliler iyi başlamıştı bu dizi de iyi duruyor.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Normalde tüm bölümleri yayınlandıktan sonra izlerim diye düşünüyordum, ama sabah kalkınca dayanamadım açtım izledim ilk iki bölümü. Çekimler tamamlandığında tüm bölümlerin aynı anda yayınlanacak deniliyordu, keşke öyle olsaydı. :(

8 bölümlük bir dizi için ortalama 20 dakikalık bölüm süresi de kısa geldi bana. Keşke En azından 30-35 dakika olmalıydı.
Ahmet Mümtaz Taylan, Alef'in ardından yine dijital bir dizide cinayet amiri. Adam bu rollerden çıkamıyor resmen. :A Hikayesini sanırım kalan 6 bölümde öğreneceğiz. 2 bölümde hiç yok denilecek kadar azdı.

Ece Yaşar'ı tanımıyorum, onun dışında kalanlar da sevdiğim isimler ama bu dizi için ne kadar doğru bir cast bilemedim. Başka isimler olabilirdi.

Sabah sabah izlediğim için mi anlamadım bilmiyorum ama cidden karışık. Bizi Ayıran Çizgi'nin ikinci bölümü gibi olmuş. Şimdi ilk bölüm sonu rüyaydı, uyandı. Sonra tekrar aynı yere döndük? Ben anlamadım. :A Anlayan biri varsa aydınlatabilir mi? :A

Puan verecek olursak:
İlk bölüm giriş için yetersizdi 6/10
İkinci bölümde rüya vs. daha iyi işlenebilirdi sanki 7/10

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
8. BÖLÜM (FİNAL)
İlk 7 bölümde karavancı ve Tarık üzerine o kadar fazla durdular ki, katillerin onlar olmadığı çok belliydi. Kamptan biri olduğunu ve bunun da Nazlı olduğu düşünüyordum, kıskançlıktan dolayı. Ama katil Ayhan çıktı. :eek:

Dilara'nın babasını Ayhan'ın babasının öldürmesi ve zimmetine para geçirmesi olayların arkasındaki asıl meseleymiş, ben daha farklı şey bekliyordum. Şaşırttı.

Ucu açık şekilde bitti ama yeni sezon geleceğini düşünmüyorum.
Çerezlik güzel bir iş oldu, ama finali kesinlikte tatmin etmedi. O yüzden 6/10.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
Dün sabahtan akşama kadar diziyi izledim ve bitirdim.

Bölüm süreleri yarım saat bile değildi bu yönden harika bir iş çıkarmışlar fakat sürekli dönüp dolaşıp aynı sahne ve diyalogların tekrarlanması kabak tadı verdi izlerken. Anladık farklı bir hikaye sunmaya çalışmışlar da bu tekrarlar o kadar fazlaydı ki tüm seyir zevkini yerle bir etti.

Mert Ramazan Demir'i ilk kez izledim oyunculuğunu da karakterini de çok itici buldum. Gerçekten çok toksik bir karakter ortaya koymuşlar.

Palm Springs'in dizi versiyonu olmuş oradan esinlenmiş olabilirler. Tüm olumsuzluklara rağmen verdiği gerilim çok iyiydi. Sürükleyiciliği sağlayan da o gerilim zaten. Muhtemelen bir sezonluk planlanmıştır çünkü bir sezon daha gidecek bir konusu yok.

• İlginç
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Dün sabahtan akşama kadar diziyi izledim ve bitirdim.

Bölüm süreleri yarım saat bile değildi bu yönden harika bir iş çıkarmışlar fakat sürekli dönüp dolaşıp aynı sahne ve diyalogların tekrarlanması kabak tadı verdi izlerken. Anladık farklı bir hikaye sunmaya çalışmışlar da bu tekrarlar o kadar fazlaydı ki tüm seyir zevkini yerle bir etti.

Mert Ramazan Demir'i ilk kez izledim oyunculuğunu da karakterini de çok itici buldum. Gerçekten çok toksik bir karakter ortaya koymuşlar.

Palm Springs'in dizi versiyonu olmuş oradan esinlenmiş olabilirler. Tüm olumsuzluklara rağmen verdiği gerilim çok iyiydi. Sürükleyiciliği sağlayan da o gerilim zaten. Muhtemelen bir sezonluk planlanmıştır çünkü bir sezon daha gidecek bir konusu yok.
Kaç dakka süresi?