kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Ayşe 4 sezondur maşallahın var. Dansta partner değiştirmeyi de senden öğrendik. :A Sultan da ilk sezonda yapmadığını bırakmadığı Vartolu'nun oğluna nine oldu resmen. :A

Efsun sen ne güzel bri kadınsın, sen ne güzel bir annesin. Damla Sönmez döktürdü yine. :D

Cumali Selim'i hatırlaması ve Akın'ın gelmesi peki... Hepimiz özledik. :(

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Ayşe 4 sezondur maşallahın var. Dansta partner değiştirmeyi de senden öğrendik. :A Sultan da ilk sezonda yapmadığını bırakmadığı Vartolu'nun oğluna nine oldu resmen. :A

Efsun sen ne güzel bri kadınsın, sen ne güzel bir annesin. Damla Sönmez döktürdü yine. :D

Cumali Selim'i hatırlaması ve Akın'ın gelmesi peki... Hepimiz özledik. :(
En sonunda kocasından göremediği ihtirası Feriğin Murtaza'sında görmeyi başardı. :A

Sultan geçmiş sezonların günahını çıkarmakla meşgul. :A

Ne yalan söyliyeyim seyrederken içim bir tuhaf oldu, duygulanmamak elde değil... Gözyaşım pıt... :(

• Üzücü
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
En sonunda kocasından göremediği ihtirası Feriğin Murtaza'sında görmeyi başardı. :A

Sultan geçmiş sezonların günahını çıkarmakla meşgul. :A

Ne yalan söyliyeyim seyrederken içim bir tuhaf oldu, duygulanmamak elde değil... Gözyaşım pıt... :(
Fanalr 5. sezon için çok ısrarlı. Ben bitmesinden yanayım, son demlerinde çünkü. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060

Çukur'un 121. Bölümünde neler olacak?​

Yamaç’ın hamlesiyle büyük bir darbe alan Amca, Yamaç’a yardım eden herkesi cezalandırmak için harekete geçecek. Bu durum hem Çukur’da hem de Koçovalı ailesinde taşları yerinden oynatacak. Yamaç ve Efsun’un yüzleşmesi duygu dolu anlar yaşatırken Akın’ın gizemli hamlesi ise merak uyandıracak. Amca ve Yamaç arasındaki çekişme Vartolu ile Yamaç’ı karşı karşıya getirecek.​

@Sherlock @xdragxx @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @fredhulkcamila @kerem @ömer karataş @MEnes @Gerekli24

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Vay be artık geri sayıma başladık he. Resmen bir devir kapanıyor. O zaman duyduklarımı şöyle bir toparlayayım.

Bu bölümde tanıtımlarda gördüğümüz gibi Aliço hesap soruyor. Vartolu buna sessiz kalacak. Yamaç daha sonra Emmi ve Aliço'nun halini görünce fragmandaki kavgayı izleyeceğiz. Dükkanın malzemelerini Amca ve Vartolu'nun önünde yakarak mesajını verecek.

Yamaç ve Cumali isyanı örgütlemeye başlayacakmış. Hatta bu bölüm bir yerlerde patlak egzoz görürsek Karakuzular'ın gelmek üzere olduğunu anlayın.

Amca bu bölüm Bilal'i öldürmek isteyecek ancak Celasun planları bozacak. Zaten bu yüzden gelecek hafta Amca onu öldürecek. Son bölümlerde uyuz olduğumuz Karaca bu yüzden Amca'ya çok sinirlenecek. Akın onu kendine getirecek.

Amca artık Efsun'u da öğrendiği için Kulkan aracılığıyla onu kaçırmaya çalışacak. Yamaç buna izin vermeyecek.

Celasun'dan sonra ölmesi en muhtemel üç isim Medet, Cumali ve Sultan.

Celasun'un ölümünün ardından tamamen Yamaç safına geçen Meke ve Akın içeriden bilgi getirmeye devam edecek. Bu bilgilerle Vartolu ve Yamaç, İdris ile Amca'nın geçmişini öğrenecek. Mahsun'da dönünce savaş zirve noktasına ulaşacak.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Vay be artık geri sayıma başladık he. Resmen bir devir kapanıyor. O zaman duyduklarımı şöyle bir toparlayayım.

Bu bölümde tanıtımlarda gördüğümüz gibi Aliço hesap soruyor. Vartolu buna sessiz kalacak. Yamaç daha sonra Emmi ve Aliço'nun halini görünce fragmandaki kavgayı izleyeceğiz. Dükkanın malzemelerini Amca ve Vartolu'nun önünde yakarak mesajını verecek.

Yamaç ve Cumali isyanı örgütlemeye başlayacakmış. Hatta bu bölüm bir yerlerde patlak egzoz görürsek Karakuzular'ın gelmek üzere olduğunu anlayın.

Amca bu bölüm Bilal'i öldürmek isteyecek ancak Celasun planları bozacak. Zaten bu yüzden gelecek hafta Amca onu öldürecek. Son bölümlerde uyuz olduğumuz Karaca bu yüzden Amca'ya çok sinirlenecek. Akın onu kendine getirecek.

Amca artık Efsun'u da öğrendiği için Kulkan aracılığıyla onu kaçırmaya çalışacak. Yamaç buna izin vermeyecek.

Celasun'dan sonra ölmesi en muhtemel üç isim Medet, Cumali ve Sultan.
YouTube analiz videolarından bir tanesinde Karakuzuların Yamaç'a destek vereceğini söylediler.Beni Şok eden gelişme ise Vartolu'nun sürpriz bir şekilde öleceğini iddia ettiler.
------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
YouTube analiz videolarından bir tanesinde Karakuzuların Yamaç'a destek vereceğini söylediler.Beni Şok eden gelişme ise Vartolu'nun sürpriz bir şekilde öleceğini iddia ettiler.
------

Karakuzular'ın yardım edeceği zaten biliniyordu ki. Mahsun zaten Yamaç'ın yanındaydı şimdi tüm ekip gelecekler. Dizinin sonunda Vartolu, Yamaç, Akın üçlüsünden biri ayakta kalacak zaten.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Karakuzular'ın yardım edeceği zaten biliniyordu ki. Mahsun zaten Yamaç'ın yanındaydı şimdi tüm ekip gelecekler. Dizinin sonunda Vartolu, Yamaç, Akın üçlüsünden biri ayakta kalacak zaten.
Vartolu'nun olası ölümü hakkında görüşünüz nelerdir?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860

Bölümün açılışı sanırım pazar sahnesiyle olacak.

Son olaylara ve ihanete kızan Amca, Celasun'un ölüm emrini veriyor. Nedim ona bir iş var diyip bir yere gönderecek ve orada ninja tarafından öldürülecek.

Bu ölümü öğrenen Yamaç ve Cumali artık delirecek ve adamlarını da alıp kahvenin önüne gidecek. Ön izlemede gördüğümüz kavga bu yüzden olacak.

Karaca bu ölüme engel olmadığı için pişman olup ağlamaktan başka bir şey yapmayacak.

Efsun yavaştan kendine gelmeye başlıyor. Kulkan ölürse tam düzelir. Yamaç artık onun peşine düşecek. Yakaladığı zaman Efsun'un gözünün önünde öldürüp bir hikayeyi sona erdirecek. Bu olay bir kaç bölüme olacakmış.

Kulkan daha Cenk'i Yamaç'ın öldürdüğünü bilmiyor. Öğrenince ya yine kaçacak ya da Amca'yı tehdit edecek.

Cumali, Celasun'un ölümünden sonra artık pazar işlerini bırakıyor. Eski haline dönüp hikayesinin sona ermesini bekleyecek. Ay sonuna doğru ayrılırız bence.