ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
inşallah dediğiniz gibi olur nehir ölmez ya.peki sizce nehirin kardeşinin ölümü ne demek oluyor sizce.yani öldürüldüyse kim öldürdü sizce?arıkda öldü barış bey iyi oynadı karakteri
erdenetler melikoğlu ailesini yok attiklerini belirtmislerdi o ailede tek kurtulmuş olan nehirdir belki barış arduç'ta da haklısın başarılıydı

• İlginç
Reactions: 12.Adam

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
115
Puanı
55
Nehir bu saatten sonra çocuğunu doğurmadan önce ölmez bence.

Açıklamıştım bir önceki mesajımda, Nehir’in kardeşi ile alakalı başka bir şey çıkacağını sanmıyorum. Sadece zamanla Nehir kendi hatası olmadığı konusunda ikna olabilir. :D

Evet iyi bir karakterdi, ben de seviyordum ama zaten konuk oyuncuydu. Hem bu vesileyle Nejat İşler geri döndü, iyi oldu bir bakıma yani...
bencede nehir ölmez bebek doğmadan .keşke cengiz erdeneti musa uzunlar oynasaydı kurtlar vadisi pusuda çok iyiydi.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
bencede nehir ölmez bebek doğmadan .keşke cengiz erdeneti musa uzunlar oynasaydı kurtlar vadisi pusuda çok iyiydi.
Mustafa Avkıran da usta bir oyuncudur ya, gayet iyi oynuyor zaten ama dediğin gibi Musa Uzunlar gibi daha büyük bir isim de tercih edilebilirdi. İdris’in kardeşi olan Cumali için büyük oyuncuların ismi geçiyor. Tatmin edici bir usta oyuncu gelecek gibi...

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
115
Puanı
55
Mustafa Avkıran da usta bir oyuncudur ya, gayet iyi oynuyor zaten ama dediğin gibi Musa Uzunlar gibi daha büyük bir isim de tercih edilebilirdi. İdris’in kardeşi olan Cumali için büyük oyuncuların ismi geçiyor. Tatmin edici bir usta oyuncu gelecek gibi...
bende beğeniyorum mustafa beyide yanlış anlattım kusura bakmayın.mustafa beye rol gitmeden önce musa beye gitti diye biliyorum o ara pandemi girdi musa beyde kabul etmemiş pandemi sebebiyle.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
en büyük aday demir karahan

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
bende beğeniyorum mustafa beyide yanlış anlattım kusura bakmayın.mustafa beye rol gitmeden önce musa beye gitti diye biliyorum o ara pandemi girdi musa beyde kabul etmemiş pandemi sebebiyle.
Olabilir tabii bilemiyorum. :D

en büyük aday demir karahan
Tip olarak İdris’e de benziyor, neden olmasın ama Çetin Tekindor, Musa Uzunlar gibi isimler okuduk. O yüzden tam anlamıyla da tatmin olamadım, bildiğim ve çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,484
Puanı
280
Olabilir tabii bilemiyorum. :D

Tip olarak İdris’e de benziyor, neden olmasın ama Çetin Tekindor, Musa Uzunlar gibi isimler okuduk. O yüzden tam anlamıyla da tatmin olamadım, bildiğim ve çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen.
o gibi isimler olmadı demir karahan'da iyidir bence başka isimde kalmıyor zaten o tarzdaki isimler olmayınca

fredbalotellifanny

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
115
Puanı
55
çok güzel bir fragman olmuş .acaba yamaç vuruldu mu .çünkü yamaç daha birkaç bölüm önce vuruldu umarım vurulmamıştır.sonunda bebeğin alınmadığını öğreniyor yamaç .nehirin bebeği doğmadan nehir birkez bile kucağını almadan lütfen senarist ölmesin nehir.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Fragman güzel. Aksiyonu bol.

EfYam da sonunda istediğim kıvama geldi. Tek eksik beraber aksiyona çıkmaları o da uzun vadede mümkün değil Efsun hamile.

Bu arada güzel bir detay Efsun'un masalından:

"Bu savaş elbet bir gün bitecek, bittiğinde geri geleceğim, seni almak için. Gelir misin benimle?"
"Gelirim", demiş kadın.

Fragmandan:

"Bizim birlikte olmamızı bırak, yan yana olmamız bile savaş meselesi!"

"Belki zamanla"

Son düzenleme:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fragman güzel. Aksiyonu bol. Selim ölecek dendi. Ne kadar doğru bölümde öğreneceğiz.

EfYam da sonunda istediğim kıvama geldi. Tek eksik beraber aksiyona çıkmaları o da uzun vadede mümkün değil Efsun hamile.

Bu arada güzel bir detay Efsun'un masalından:

"Bu savaş elbet bir gün bitecek, bittiğinde geri geleceğim, seni almak için. Gelir misin benimle?"
"Gelirim", demiş kadın.

Fragmandan:

"Bizim birlikte olmamızı bırak, yan yana olmamız bile savaş meselesi!"

"Belki zamanla"
Selim ölmez bence