Çukur - 61. Bölüm Yorumları | 2. Sezon 28. Bölüm

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
67063

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ, Öner Erkan, Necip Memili'nin paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur, bu akşam 61. bölümüyle (2. Sezon 28. Bölüm) ekranlara geliyor.

Bölümle ilgili tüm yorumlarınızı bu başlık altında yapabilirsiniz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
Timsah karakteri iyi ama bi zaman sonra sıkacak türden:T:
O karakterin ömrü en fazla 3 bölüm. :A Geçen sezon Elvis diye bir karakter sokup, 2-3 bölüm sonra öldürmüşlerdi. Klasik. :A
Bu sonu beğendim overrop sevici @Tolstoyevski bile izler böylece :A @xBUGRAx @Aserat @Yiğitt @Dosi @DarkLegenD @MasacRE @dreamy @turkuazz @ozmoturk @Maskeli Fedai @vadikızı @serhatt

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
asıl patron meliha bence baykalın mezarının yerini değiştirten o bir ara 3.sezon kadın ağırlıklı olacak deniyordu iş oraya gidiyor galiba sultan ve saadet vs meliha ve damla olacak gibi gözüküyor böyle olursa 3.sezon çok reyting düşer hele akın kadın savaşları için gelirse falan daha da düşer

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Ben anlamadım. Baykal yaşıyorsa Baykal öldü mü? Yada ölen Baykal değil miydi o zaman Baykal karakteri geri gelecek mi? Off çorba oldu iyice