Çukur 58.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yahu nasıl görsün, önce Pazartesi Çukur rezilliğini izledim, sonra dün Halka öyle bir bölüm izletti ki bize 2 hafta nasıl geçecek diye şimdiden düşünmeye başladım. :A
Bizim gibi eleştir gül izlemeye devam et :F @xemrexxx in zaten acısı var fazla gözüne batıyorsun yas tutuyor malum :A :A :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ne kadar da güzel HALKA'yı tanımlamışsın. Halka şuan televizyonda sanat için yapılması gereken tüm kaliteli şeyleri yaparken bu Çukur denen dizi demeye dilim varmayan 'şey' öyle şeyler yaptı ki aklımızla alay etti adamlar resmen. Ama Halka öyle mi? Halka öyle bir dizi ki sanatsal kalite olarak, teknik olarak şuan Netflix'te olsa yer yerinden oynuyordu. Herkes bu işi konuşuyor olurdu. İmdb top 250'de kendine çoook yüksek sıralarda yer bulmuş olurdu. Bunu 2 saatlik dizi sürelerinin olduğu bir ortamda 11 bölüm yayınlayıp hepsini çok çok çok iyi yapmaları ise asıl takdire şayan olan durum...
Ne tanımlaması? Neyi nasıl tanımlamışım? İroni mi yapıyorsun?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yaptığın yorumlar Halka adlı diziyi tanımlamış. Sen farkında değildin o yorumu yaparken ama o mükemmeliyetçi sanatsal bakış açısı HALKA'da oldukça mevcut...

Adaşımın bahsettiği HALKA ektedir. Adamın canı tatlı istemiş ve bunu kendine has bir dille anlatıyor, kimse de anlamamış...

66148

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yaptığın yorumlar Halka adlı diziyi tanımlamış. Sen farkında değildin o yorumu yaparken ama o mükemmeliyetçi sanatsal bakış açısı HALKA'da oldukça mevcut...
İyi de tek bir tane bile olumlu yorum yok ki benim mesajımda, cımbızlayıp "işte bu Halka!" demek için alasın. :D

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İyi de tek bir tane bile olumlu yorum yok ki benim mesajımda, cımbızlayıp "işte bu Halka!" demek için alasın. :D
O olumsuz yorumların içerisine mesajlar gizlemişsin. Yani aslında o mesajında ülkede olması çok düşük ihtimal olan ama olmasını istediğin sanat eserini tarif ediyorsun. Ben o kısmı çekip aldım ve bu HALKA dedim. Ülkedeki rezil Tv sektöründe elmas gibi parlayan o aranılan sanat eseri bu dedim. :D

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,591
Puanı
1,061
Ne tanımlaması? Neyi nasıl tanımlamışım? İroni mi yapıyorsun?
Adaşımın bahsettiği HALKA ektedir. Adamın canı tatlı istemiş ve bunu kendine has bir dille anlatıyor, kimse de anlamamış...

Ekli dosyayı görüntüle 66148
Halka halka diye diye en sonunda @serhatt gibi Halkalı şeker olucaniz @Çiğdem @Dosi ve @vadikızı ile takilirsiniz artık ':A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
O olumsuz yorumların içerisine mesajlar gizlemişsin. Yani aslında o mesajında ülkede olması çok düşük ihtimal olan ama olmasını istediğin sanat eserini tarif ediyorsun. Ben o kısmı çekip aldım ve bu HALKA dedim. Ülkedeki rezil Tv sektöründe elmas gibi parlayan o aranılan sanat eseri bu dedim. :D
Çok şükür, sevdiğim bir diziyi övmek için ana düşüncesi fazlasıyla basit olan bir mesajdan bu kadar derin anlamlar çıkarmak zorunda kalmadım. :A Bulduğum ilk nesneyi ilahlaştırıp ona karşı şükranlarımı iletmek istiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes