Çukur - 58. Bölüm Fragmanı | 2. Sezon 25. Bölüm

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aynen öyle, tabii konuları hızlıca işleyebilirlerdi. Üçüncü sezon yapabilmek için konuları uzattılar, çok daha önce ölebilecek karakterleri öldürmediler falan. Geçtiğimiz sezon herkesi kolayca harcayabiliyorlar diye diziyi övüyorduk, bir sezonda bir sürü kötü karakteri öldürmüşlerdi. Baykal'dan Emrah'a kadar ama bu sezon tam tersi oldu. Kuzular hala yaşıyor baksana, Ekmek reis bile geri geldi. :A
Kadro zaten yeterince şişik, üstüne dediğin gibi Ekmek reisi döndürdüler ayrıca Çiyan'ın ikizi diye aynı adamı getirdiler Veysel olarak. Saçma sapan işler ya :A Sezon finalinde başladı zaten her şey. Güya katliam yaptı kuzular, öle öle birkaç kişi öldü o kadar kişi arasından :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet gidişat öyle gözüküyor. Çeto artık son hamlesini yapıyor, giderayak önemsiz birkaç kişiyi de götürür yanında sonra geberir ve yüzüklü teşrif eder :A
Aynen öyle, tabii konuları hızlıca işleyebilirlerdi. Üçüncü sezon yapabilmek için konuları uzattılar, çok daha önce ölebilecek karakterleri öldürmediler falan. Geçtiğimiz sezon herkesi kolayca harcayabiliyorlar diye diziyi övüyorduk, bir sezonda bir sürü kötü karakteri öldürmüşlerdi. Baykal'dan Emrah'a kadar ama bu sezon tam tersi oldu. Kuzular hala yaşıyor baksana, Ekmek reis bile geri geldi. :A
Sizin İdris babanız bu sezon kesin ölür (Ercan Kesal yani)
Kendisi rahatsızlığını dile getirmişti galiba bazı konularla ilgili. 3. sezon olmaz herhalde :A
3. sezon sebebiyle dahada ağır işlerse konular kötü etkiler ama reytingi okadar yüksekki yine Söz ile domine ederler Pazartesilerini. Show Tv'de haklı. Dizi tutturamıyor, haliyle Çukur'un devam edecek olması mantıklı.
@Sherlock izledinmi Söz'ün bölümünü?

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kadro zaten yeterince şişik, üstüne dediğin gibi Ekmek reisi döndürdüler ayrıca Çiyan'ın ikizi diye aynı adamı getirdiler Veysel olarak. Saçma sapan işler ya :A Sezon finalinde başladı zaten her şey. Güya katliam yaptı kuzular, öle öle birkaç kişi öldü o kadar kişi arasından :A

Kadrodaki oyuncuların hemen hemen hepsi çok iyi ama oynadıkları karakterlerin bazıları artık ölmeliydi yani. Medet iki kere delik deşik oldu ölümden döndü, aklıma ilk o geliyor her konuştuğumuzda. :A Sezon finalinde vurulan karakterlerden bazıları daha ölse bu durum bu kadar gözümüze batmazdı ama dediğin gibi bu mevzu ilk orada başladı. Sezonun geri kalanında gereken karakterler ölür diye umuyoruz artık Utku bey, elimizden başka bir şey gelmiyor. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sizin İdris babanız bu sezon kesin ölür (Ercan Kesal yani)
Kendisi rahatsızlığını dile getirmişti galiba bazı konularla ilgili. 3. sezon olmaz herhalde :A
3. sezon sebebiyle dahada ağır işlerse konular kötü etkiler ama reytingi okadar yüksekki yine Söz ile domine ederler Pazartesilerini. Show Tv'de haklı. Dizi tutturamıyor, haliyle Çukur'un devam edecek olması mantıklı.
@Sherlock izledinmi Söz'ün bölümünü?

Ercan Kesal ikinci sezon için de kadroda olmak istemediğini dile getirmişti, adam yaşlı olduğu için haklı ama çok iyi bir oyuncu. Keşke dizi final yapana kadar kadroda olsa ama dediğin gibi önümüzdeki sezon kadroda olacağını ben de sanmıyorum. Ağır işleseler bile reytingleri hala çok iyi dizinin ya, önümüzdeki sezona birçok konu bıraktılar. Şimdi biraz düşük gitse bile önümüzdeki sezon toparlarlar.

69. bölümdeydim, hızlı hızlı ve biraz atlaya atlaya geliyorum güncele. Yalnız Söz gerçekten toparlamış kendini bu sezon, geçen sezonun bu zamanları yer yer çok sıkıldığımı hatırlıyorum. Bu sezon öyle değilmiş, baya film gibi bölümler. Dizinin senaristi Ethem Özışık Poyraz Karayel'de de üçüncü sezonu yapmıştı ve gerçekten çok iyiydi. Burada da aynısını yapmayı başarmış, tebrik etmek lazım kendisini. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ercan Kesal ikinci sezon için de kadroda olmak istemediğini dile getirmişti, adam yaşlı olduğu için haklı ama çok iyi bir oyuncu. Keşke dizi final yapana kadar kadroda olsa ama dediğin gibi önümüzdeki sezon kadroda olacağını ben de sanmıyorum. Ağır işleseler bile reytingleri hala çok iyi dizinin ya, önümüzdeki sezona birçok konu bıraktılar. Şimdi biraz düşük gitse bile önümüzdeki sezon toparlarlar.

69. bölümdeydim, hızlı hızlı ve biraz atlaya atlaya geliyorum güncele. Yalnız Söz gerçekten toparlamış kendini bu sezon, geçen sezonun bu zamanları yer yer çok sıkıldığımı hatırlıyorum. Bu sezon öyle değilmiş, baya film gibi bölümler. Dizinin senaristi Ethem Özışık Poyraz Karayel'de de üçüncü sezonu yapmıştı ve gerçekten çok iyiydi. Burada da aynısını yapmayı başarmış, tebrik etmek lazım kendisini. :A
Mesajı düzenledim sonradan haberin olsun. :A @Dosi
Bu hamleni alkışlıyorum :A Önceki halini alıntılamıştım :F
Çukur yeni usta isimlerle aratmazlar Ercan Kesal'ı eğerki çıkarsa.
Söz'e gelince gerçekten özellikle yeni yıldan bu yana film tadında bölümlere denk geldik ve ben konusundada belirtiğim gibi geçen sezon hiç izlemedim ve buna rağmen arada denk geldikçe izlediğim için çok cabuk adapte oldum. O hapishanede Ateş'i aradıkları bölümden itibaren her hafta bölümlere bakıyorum. Bazıları baştan sona ve heyecan eksik olmuyor. Boş diyeceğim sahnelerde pek yok. Harika bir iş başardılar gerçekten. Demek Poyraz Karayel ile aynı senariste sahipler. O diziyi izlemedim hiç ama forumdaki dizi yarışmalarında Aserat sahne patlaştıkça en yüksek puanımı kapıyordu dizi. İlker ve Burçin çok iyi uyumlulardı :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu hamleni alkışlıyorum :A Önceki halini alıntılamıştım :F
Çukur yeni usta isimlerle aratmazlar Ercan Kesal'ı eğerki çıkarsa.
Söz'e gelince gerçekten özellikle yeni yıldan bu yana film tadında bölümlere denk geldik ve ben konusundada belirtiğim gibi geçen sezon hiç izlemedim ve buna rağmen arada denk geldikçe izlediğim için çok cabuk adapte oldum. O hapishanede Ateş'i aradıkları bölümden itibaren her hafta bölümlere bakıyorum. Bazıları baştan sona ve heyecan eksik olmuyor. Boş diyeceğim sahnelerde pek yok. Harika bir iş başardılar gerçekten. Demek Poyraz Karayel ile aynı senariste sahipler. O diziyi izlemedim hiç ama forumdaki dizi yarışmalarında Aserat sahne patlaştıkça en yüksek puanımı kapıyordu dizi. İlker ve Burçin çok iyi uyumlulardı :D

Çukur'un oyuncu kadrosu zaten sağlam ve kadroya ekledikleri her yeni oyuncu da sağlam oluyor genelde. Ercan Kesal ayrılsa bile onun ayarında biri transfer edilir dediğin gibi. :A

Söz konusunda ise her dediğine katılıyorum zaten. Ateş'in arabayı uçuruma sürdüğü ve hafızasını kaybettiği bölümden beri soluksuz izliyorum. Aynen, senaristler aynı. Ethem Özışık ters köşeyi ve oyunculardan maksimum verim alınabilecek senaryoları yazmayı seviyor. Burada da Tolga Sarıtaş'a bol bol öyle sahneler yazıyor. Çok başarılı bir senarist dediğim gibi. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Sezon finalinde yine birilerini öldürecekler gibi görünüyor. Aslında iyi olur, Karakuzuların miladı doldu fazla izlettirmiyorlar artık.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Karakuzular giderken umarım gereksiz karakterlerden bazılarını yanında götürür.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
çukur izliyorum fragmanlar karıştı sandım
1f603.png
1f603.png

capture-20190325-000507.png