Çukur - 58. Bölüm Fragmanı | 2. Sezon 25. Bölüm

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
Show TV'nin sevilen dizisi "Çukur"un 58. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı dizinin başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Necip Memili gibi isimler yer alıyor.

"Çukur" yeni bölümüyle Pazartesi Akşamı Show TV'de!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,959
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
özette birinin öleceği yazıyor adaylarım
akşin
emmi
mahsun
yıldız
Tanıtım videosundan Çetoyu Mahsun bıraktı gitti onu kast ediyor sanmıstım ama fragmanda gördük ki Çeto Mahsunu yüzüklü öldürdü sanacak fragman ve senin yazın korkuttu :eek::eek::eek:

@xemrexxx in kel kafalı herifinin işi bitti derken bizim herif tehrikede :F:F:F @Forumdash @serhatt @Sherlock @MasacRE
En son birisi ölecek dendiğinde Veysel ölmüştü. Oradan hesap edin kimin öleceğini :A @Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
En son birisi ölecek dendiğinde Veysel ölmüştü. Oradan hesap edin kimin öleceğini :A @Sherlock

Özette “Karakuzular ile Koçovalılar arasında son perde” yazıyor, Karakuzular’a veda edebiliriz bence bu bölüm. Veya Çeto veya Mahsun’dan birisini yolcu edebiliriz. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Özette “Karakuzular ile Koçovalılar arasında son perde” yazıyor, Karakuzular’a veda edebiliriz bence bu bölüm. Veya Çeto veya Mahsun’dan birisini yolcu edebiliriz. :A
O zaman karakuzulardan Avni'ye veda ederiz :A Daha sezon finaline var aslında ama yüzüklüyü şimdi mi ortaya çıkaracaklar acaba karakuzu olayını bitireceklerse.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
O zaman karakuzulardan Avni'ye veda ederiz :A Daha sezon finaline var aslında ama yüzüklüyü şimdi mi ortaya çıkaracaklar acaba karakuzu olayını bitireceklerse.

Çeto gidici gibi geliyor ama emin değilim. Karakuzular’ın iyice sonu gelecekse yüzüklüyü görürüz mutlaka bu bölüm. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çeto gidici gibi geliyor ama emin değilim. Karakuzular’ın iyice sonu gelecekse yüzüklüyü görürüz mutlaka bu bölüm. :A
Yüzüklü Baykal'dan daha uzun süredir gösteriliyor aslında, bir de sesini de duyurdular. Bir zahmet çıkarsınlar artık yani ortaya, normalde çıkması lazım yani düşününce ama Çukur'dan o kadar çok umudu kesmişim ki kendimi sezon finaline şartlamıştım o yüzden :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yüzüklü Baykal'dan daha uzun süredir gösteriliyor aslında, bir de sesini de duyurdular. Bir zahmet çıkarsınlar artık yani ortaya, normalde çıkması lazım yani düşününce ama Çukur'dan o kadar çok umudu kesmişim ki kendimi sezon finaline şartlamıştım o yüzden :A

Üçüncü sezon olacakmış ya, o yüzden yavaş işlediler senaryoyu bu sezon demek ki. Akın yok, Baykal yok, Yüzüklü yok, hala bekliyoruz. :A Yüzüklü gözükür ama kalanlar yeni sezona kalır bence. :A Karakuzular'ı bitirirler ama bu sezon kalırsa sadece Mahsun kalır. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Üçüncü sezon olacakmış ya, o yüzden yavaş işlediler senaryoyu bu sezon demek ki. Akın yok, Baykal yok, Yüzüklü yok, hala bekliyoruz. :A Yüzüklü gözükür ama kalanlar yeni sezona kalır bence. :A Karakuzular'ı bitirirler ama bu sezon kalırsa sadece Mahsun kalır. :A
Evet gidişat öyle gözüküyor. Çeto artık son hamlesini yapıyor, giderayak önemsiz birkaç kişiyi de götürür yanında sonra geberir ve yüzüklü teşrif eder :A

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet gidişat öyle gözüküyor. Çeto artık son hamlesini yapıyor, giderayak önemsiz birkaç kişiyi de götürür yanında sonra geberir ve yüzüklü teşrif eder :A

Aynen öyle, tabii konuları hızlıca işleyebilirlerdi. Üçüncü sezon yapabilmek için konuları uzattılar, çok daha önce ölebilecek karakterleri öldürmediler falan. Geçtiğimiz sezon herkesi kolayca harcayabiliyorlar diye diziyi övüyorduk, bir sezonda bir sürü kötü karakteri öldürmüşlerdi. Baykal'dan Emrah'a kadar ama bu sezon tam tersi oldu. Kuzular hala yaşıyor baksana, Ekmek reis bile geri geldi. :A

• Beğendim
Reactions: MasacRE