Çukur 33.Bölüm Fragmanı | SEZON FİNALİ

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
İkinci fragman çıktı!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aras, vartolu yu kaptim kudurun kız kuruları pozu vermiş :X cigdemin ilgi alanına girince Aras da yumuşadı :A @xBUGRAx @Aserat @kerem @Dosi @vadikızı @cookies @Harunnn60 @MasacRE- Ekli dosyayı görüntüle 59767

ahaha evet hanım hanımcık, yeni gelin gibi pos vermiş:A:A @Çiğdem-

A

Ahh bu ikisi ahhh :bhr:
Vartolu 8-9 yaş büyük olması Arastan gerçekten çok şaşırtıcı ayoll :eek::eek::eek:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
Ser verip sır vermeyen bir fragman. En iyisi olmuş böyle olması. Tek mesele Pazartesi ya da benim genelde izlediğim tarih olan Salı'ya kadar beklemek olacak. Ya da sezon finaline özel o gün izleyebilirim bölümü belli olmaz. :D

Düşen hava tekrar yükselecek gibi. Umarım gelecek sezon güzel bir şekilde bitirirler.

Harika bir sezon finali olacak. :A

2.sezonun ilk bölüm sonu göruncek merak etme :p

İkinci fragman çıktı!

Vartolu da genç gözüküyor ayoll :A :A :A

Yamaç zaten sakalı kes 20 yaşa kadar düşüyor bebek yüzlü :A :A :A

Parlak adam sakalını keserse bi halta benzemez :A
gerçekten cefasini medet çekti keyfini saadet çıkarıyor vartolunun.ss @MasacRE- @Thequeer @xBUGRAx @Ahmed @kerem @Harunnn60 @Dosi @cookies @vadikızı

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
Show Tv'nin Ay Yapım imzalı rekortmen dizisi Çukur'un 33.bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı.

Ser verip sır vermeyen bir fragman. En iyisi olmuş böyle olması. Tek mesele Pazartesi ya da benim genelde izlediğim tarih olan Salı'ya kadar beklemek olacak. Ya da sezon finaline özel o gün izleyebilirim bölümü belli olmaz. :D

Fragman bas bas bağırıyor, "muhteşem bir sezon finali olacak" diye. :)

Düşen hava tekrar yükselecek gibi. Umarım gelecek sezon güzel bir şekilde bitirirler.

Harika bir sezon finali olacak. :A

2.sezonun ilk bölüm sonu göruncek merak etme :p
bu hesap ortalığı karıştırıyor kesin Serhat bu :A @Dosi @cookies @vadikızı @Yiğitt @Harunnn60 @xBUGRAx @Aserat @Thequeer @Ahmed

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa ben böyle terbiyesiz değilim allah kuru iftiradan saklasın :A
Bu arkada konuşan Cumalimi 0:32 Sizin için geliyorum lafı bazıları Yamaç diyorda Yamacın sesi öyle değilki :F @mrt-06 @Forumdash @kerem @sokak sanati @turkuazz @MasacRE- @ömer karataş @MEnes