Çukur 12. Bölüm Fragmanı

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.Fragman pek hoşuma gitmedi bu Yamacın her bölüm Selimi sanki açığa çıkartıyormuş gibi kıstırıp bağırıp çağırmasından sonrada Selimin kendini ispat etmesinden bıktım ayoll sezon finaline kadar sürekli bunumu görecez :F

İçerde de her bölüm Mert , Sartp kardeşlikleri ortaya çıakcak gibi yapıp duruyolardı :F @Forumdash @Sherlock @S.G.A.T. @MasacRE-

@S.G.A.T.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
2.Fragman pek hoşuma gitmedi bu Yamacın her bölüm Selimi sanki açığa çıkartıyormuş gibi kıstırıp bağırıp çağırmasından sonrada Selimin kendini ispat etmesinden bıktım ayoll sezon finaline kadar sürekli bunumu görecez :F

İçerde de her bölüm Mert , Sartp kardeşlikleri ortaya çıakcak gibi yapıp duruyolardı :F @Forumdash @Sherlock @S.G.A.T. @MasacRE-

@S.G.A.T.
Aa fargman çıkmış. :D
Dedim ya gay konusu finale kadar, hain konusu sezon finale kadar gider durur :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Vartoluda gider sezon finaline kadar :F

2.Sezon sanırım Vartolu Yamaçların tarafında olup bir kötü karakter sürücekler diziye :F
Klasik gerektiğinde dost, normalde düşman kıvamına getiriyorlar onların arasını. :D Hani biri çıkacak o zaman güçlerini birleştirecekler onu yenecekler. Sonra yine düşman. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Klasik gerektiğinde dost, normalde düşman kıvamına getiriyorlar onların arasını. :D Hani biri çıkacak o zaman güçlerini birleştirecekler onu yenecekler. Sonra yine düşman. :A
Ama sevmesemde bu Selimi sürekli azarlamasından bıktım Yamacın abisi sonucta hainliğide ortaya çıkmamış ne her bölüm aynı sahneyi çekip duruyorlar :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,862
Puanı
1,061
Mustafa Üstündağ dan 3 yaş küçük dizide 40 lı yaşlarda gözükür zaten yaşlı görünüyor :A Vatanım Sensinde işi bitti dün akşam fazla durmaz gibi :F

Şu adam 40 yaşındaymış ayoll :eek: dizide 55 civarı olarak anılıyor ama Paşa ve İdlisten 15 er yaş küçük Mustafa Üstündağ ile yaşıt yaşını görünce şok oldum ne 40 ı dedim Mustimden 8 yaş küçükmüş güya :eek: @S.G.A.T. @Sherlock @xemrexxx @Yiğitt
Ekran-Resmi-2017-10-23-14.07.02.jpg
yaşı yaşına uygun bence evlen abiyle:A