'Çok Sevdim Yalan Oldu' 100 Milyon İzlenmeyi Aştı! Edit: 300 Milyona Ulaştı (2024)

Norm da 100'ü geçmiş bu arada.

Onuda sen aç

Bunlar 2 buçuk ay sonra olmuşlar. Fatih Bulut 35 günde 100 milyon dinleyerek iyi bir iş çıkarmış
Böyle bir tarzın kısa sürede çok izlenmesi büyük başarı

Reactions: S.G.A.T.
Popüler kültür şarkısı işte. Raplerde hep 100+. Caz olsa neyse de bu şarkı gayet popa yakın bir şarkı.
Bu şarkıya arabesk demekte ne bilim baya abes bence.
Bu şarkının Pop'la ne alakası var.
Kesinlikle arabesk'e daha yakın. Sosyal medyanın gücü bu izlenmeyi getirdi, daha da yapılır bu tarz şarkılar.

Onuda sen aç

Bunlar 2 buçuk ay sonra olmuşlar. Fatih Bulut 35 günde 100 milyon dinleyerek iyi bir iş çıkarmış
Böyle bir tarzın kısa sürede çok izlenmesi büyük başarı
Yok kalsın almayayım.

İlk cümle dışında kalan cümlelerin hepsine harfiyen katılıyorum.

Reactions: Dosi
Bu şarkının Pop'la ne alakası var.
Kesinlikle arabesk'e daha yakın. Sosyal medyanın gücü bu izlenmeyi getirdi, daha da yapılır bu tarz şarkılar.

Bak sen bile arabeske daha yakın demişsin. Arabesk değil. Neyse önemli olan artık bu ülkenin bu tarz izlenme oranlarını fazlasıyla görmüş olması. Bence önemli değil artık 100M

Tebrikler, şarkı gerçekten çok iyi iş çıkardı. Her yerde çalıyor, kısa sürede böyle ses getirmesi güzel bir şey. Fatih Bulut güzel işler yapmaya devam eder umarım.

100 milyonu geçen Türkçe şarkılardan açık ara en kötüsü. Gerçi şarkı olarak ciddiye almakta zorlanıyorum daha çok parodi gibi bir şey.

gerçekten hiç açmadım bu müziği 100 mn nasıl izlenir saçmalık

Sen bu mesajı hiç unutmamışsındır bence
Ama yalan mı, çalıntı şarkı dalga geçilmeyi hak eder

Kurban Olduğum şarkısı gerçekten güzel
Yok daha neler nasıl aklımda tutayım
biraz gezindim gördüm. Senle mesajlaşmamışız demek ki o zamanlara aitmiş sjsjsjjs

Reactions: Bully
Şimdi doğru yete taşındı mesajlar. Hiçte demiyorsun @Bully

Klip konusunu açtığımda @mesmeso harici şarkıya güzel diyen çıkmamıştı

Reactions: Bully
Şimdi doğru yete taşındı mesajlar. Hiçte demiyorsun @Bully

Klip konusunu açtığımda @mesmeso harici şarkıya güzel diyen çıkmamıştı
Dalmışım yoğunluktan dolayı benim kafam karışık yoksa dikkat ederdim
Çok da önemli bir detay değil zaten

320 milyonluk şarkıyı @mesmeso ve sen dışında seven çıkmamış forumda

Fatih Bulut ve Semicenk youtube'da çok dinleniyorlar ama sosyal medyada sevilmiyorlar nedense

Reactions: Dosi