'Çok Sevdim Yalan Oldu' 100 Milyon İzlenmeyi Aştı! Edit: 300 Milyona Ulaştı (2024)

Popüler kültür şarkısı işte. Raplerde hep 100+. Caz olsa neyse de bu şarkı gayet popa yakın bir şarkı.:X Bu şarkıya arabesk demekte ne bilim baya abes bence.:D
Bu şarkının Pop'la ne alakası var. :D Kesinlikle arabesk'e daha yakın. Sosyal medyanın gücü bu izlenmeyi getirdi, daha da yapılır bu tarz şarkılar.

Onuda sen aç :A
Bunlar 2 buçuk ay sonra olmuşlar. Fatih Bulut 35 günde 100 milyon dinleyerek iyi bir iş çıkarmış :D Böyle bir tarzın kısa sürede çok izlenmesi büyük başarı :D
Yok kalsın almayayım. :A
İlk cümle dışında kalan cümlelerin hepsine harfiyen katılıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Bu şarkının Pop'la ne alakası var. :D Kesinlikle arabesk'e daha yakın. Sosyal medyanın gücü bu izlenmeyi getirdi, daha da yapılır bu tarz şarkılar.

Bak sen bile arabeske daha yakın demişsin. Arabesk değil. Neyse önemli olan artık bu ülkenin bu tarz izlenme oranlarını fazlasıyla görmüş olması. Bence önemli değil artık 100M:D

Tebrikler, şarkı gerçekten çok iyi iş çıkardı. Her yerde çalıyor, kısa sürede böyle ses getirmesi güzel bir şey. Fatih Bulut güzel işler yapmaya devam eder umarım. :)

100 milyonu geçen Türkçe şarkılardan açık ara en kötüsü. Gerçi şarkı olarak ciddiye almakta zorlanıyorum daha çok parodi gibi bir şey. :):)

Sen bu mesajı hiç unutmamışsındır bence :A Ama yalan mı, çalıntı şarkı dalga geçilmeyi hak eder :A

Kurban Olduğum şarkısı gerçekten güzel :Z
Yok daha neler nasıl aklımda tutayım :A biraz gezindim gördüm. Senle mesajlaşmamışız demek ki o zamanlara aitmiş sjsjsjjs

• Güldürdün
Reactions: Bully
Şimdi doğru yete taşındı mesajlar. Hiçte demiyorsun @Bully :A
Klip konusunu açtığımda @mesmeso harici şarkıya güzel diyen çıkmamıştı :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Şimdi doğru yete taşındı mesajlar. Hiçte demiyorsun @Bully :A
Klip konusunu açtığımda @mesmeso harici şarkıya güzel diyen çıkmamıştı :A
Dalmışım yoğunluktan dolayı benim kafam karışık yoksa dikkat ederdim :A Çok da önemli bir detay değil zaten :F

320 milyonluk şarkıyı @mesmeso ve sen dışında seven çıkmamış forumda :A

Fatih Bulut ve Semicenk youtube'da çok dinleniyorlar ama sosyal medyada sevilmiyorlar nedense :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi