Çok Güzel Hareketler 2'den Çok Konuşulan 'Survivor' Skeci!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Çok Güzel Hareketler 2' ekibinden 'Survivor' skeci!

Genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak Bahıt’ın üstlendiği programın dün akşam yayınlanan bölümünde TV8'in efsane haline gelen yarışması 'Survivor' skeci yer aldı.

• Beğendim
Reactions: Hazem

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
ÇGH2'nin en kötü skeçlerinden biri olmuş. Sercan'ın birilerini sürekli çağırması, Ardahan'ın sürekli selam alması ve sürekli babuş demesi, Nisa'nın küsmesinin sürekli tekrarlanması. İnanılmaz bir üretkenlik eksikliği var. Elindeki malzeme hiç fena değil, iyi bir şeyler ortaya koyabilirsin gayette. Altyapı bu işin altından kalkabilirdi diye düşünüyorum.

Diri pilav, masaj esprileri gülümsetti.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ÇGH2'nin en kötü skeçlerinden biri olmuş. Sercan'ın birilerini sürekli çağırması, Ardahan'ın sürekli selam alması ve sürekli babuş demesi, Nisa'nın küsmesinin sürekli tekrarlanması. İnanılmaz bir üretkenlik eksikliği var. Elindeki malzeme hiç fenal değil, iyi bir şeyler ortaya koyabilirsin gayette de.

Bence güzel olmuş. :F

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
ÇGH2'nin en kötü skeçlerinden biri olmuş. Sercan'ın birilerini sürekli çağırması, Ardahan'ın sürekli selam alması ve sürekli babuş demesi, Nisa'nın küsmesinin sürekli tekrarlanması. İnanılmaz bir üretkenlik eksikliği var. Elindeki malzeme hiç fena değil, iyi bir şeyler ortaya koyabilirsin gayette. Altyapı bu işin altından kalkabilirdi diye düşünüyorum.

Beklentimi düşürdün, 18 dakika uzun bir süre zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060