Çok Güzel Hareketler 2'de Şok Ayrılıklar!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
E3yoiKEWUAIl2Fc

cihan-talay_16_9_1549194673.jpg

Kanal D'nin sevilen eğlence programı Çok Güzel Hareketler 2'de iki şok ayrılık!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği yapımın kadrosunda 89 bölüm boyunca yer alan Gürhan Altundaşar'ın yeni sezonda ekipte olmayacağı ortaya çıktı. Oyuncunun Twitter'dan yaptığı imalı paylaşım ve eşi Merve Dizdar'ın da Instagram'dan tüm ekibi takipten çıkarmış olması, kamera arkasında bir gerginlik yaşanıp yaşanmadığı iddiasını gündeme getirirken Cihan Talay'ın da yeni sezon öncesi kadroya veda ettiği öğrenildi.

Çok Güzel Hareketler 2, yeni sezonuyla Eylül'de Kanal D'de!

• Üzücü
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Az önce bende bu tweeti gördüm. Bölümü de tam izleyemedim. Eğer bölümün sonunda bir veda yapılmamışsa içeride bir şeylerin dönmüş olması çok yüksek ihtimal. Üzüldüm dedenin ayrılmasına. Programın en renkli isimlerindendi.
------

@Aserat Cihan Talay'da ayrılmış. Onu da ekle istersen.

Son düzenleme:
  • İlginç
  • Üzücü
Reactions: EmreCan and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Az önce bende bu tweeti gördüm. Bölümü de tam izleyemedim. Eğer bölümün sonunda bir veda yapılmamışsa içeride bir şeylerin dönmüş olması çok yüksek ihtimal. Üzüldüm dedenin ayrılmasına. Programın en renkli isimlerindendi.
------

@Aserat Cihan Talay'da ayrılmış. Onu da ekle istersen.
Kaç sezondur yolunda giden işe durduk yere nazar değmiş resmen.

• Beğendim
Reactions: EmreCan

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ee geriye ne kaldı ozaman baş kafalar bunlardı yeni sezonda izlenmez demekki
Cihan Talay baş kafa mı? Adamı figüranliğın ağababası yaptılar program boyunca. Son bölümlerde doğru domine ettiyse bile bu değişmez.

CT rol almadığı için bir şey olmaz ama Gürhan Altundaşar büyük bir kayıp.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Herhangi bir olay dönmedi içerden Cihan Abi ve Gürhan Abi yeni bir şeyler denemek istedikleri için ayrılma kararı aldılar. Bu haberi çok önceden duymuştum zaten.

• Beğendim
  • İlginç
Reactions: Hobbit and mesmeso

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
izlemediğin buarda belli oldu :A :A

Gitmelerine üzülmedim zaten bunların başrol olduğu skeçler en az izlediğim skeçler'di.
Kim diyor izlemediğimi TV değil netten takip ediyorum
------

Cihan Talay baş kafa mı? Adamı figüranliğın ağababası yaptılar program boyunca. Son bölümlerde doğru domine ettiyse bile bu değişmez.

Böyle böyle diğer oyunculara da yapılırsa program komple gidecek gibi duruyor

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860

Cihan dede skeçlerin %50'sini yazdı neredeyse. Oyuncu olarak belki büyük kayıp değil ama skeç yazımı bakımından büyük kayıp.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,311
Puanı
280
Cihan dede skeçlerin %50'sini yazdı neredeyse. Oyuncu olarak belki büyük kayıp değil ama skeç yazımı bakımından büyük kayıp.
Yazarlık bakımından ekip için büyük kayıp. Seri olan bir çok skeç onun kaleminden çıkma. Sema ve Begüm ile beraber.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Ben de netten izliyorum ama yinede onların baş kafa olduklarını inanmıyorum Atakan,Evliya,Safa ve Cenan baş kafalar bana göre.
Saydıklarından sadece Atakan yazabiliyor diğerleri işin oynama kısmında. Bu programda sadece oynama üstüne kurulu değil. Gürhan'ın da yeri belki dolabilir ama Cihan'ın yokluğu çok hissedilecektir.

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Saydıklarından sadece Atakan yazabiliyor diğerleri işin oynama kısmında. Bu programda sadece oynama üstüne kurulu değil. Gürhan'ın da yeri belki dolabilir ama Cihan'ın yokluğu çok hissedilecektir.
Senarist ne kadar önemli olursa olsun biz yine en çok başrol olanları konuşuyoruz ve başrol gittiğinde senarist diziyi kurtaramıyor,aynı çgh için geçerli sen ne kadar istersen iyi skeç yaz ama o skeçi oynayacak iyi bir oyuncu yoksa skeç önemsiz haline geliyor,bana göre %70 oyuncu %30 senarist.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Ekipten Begüm Çağla Taşkın'da ayrılmış sanırım. Gelecek sezon ekipte epey bir değişiklik olacağını duydum. Alt ve üst yapı birleşip bir ekip olacak deniliyor. O yüzden ayrılıkların devamı gelebilirmiş.

Birde sanırım 3. kuşak için 21 kişi alınmış. Bu yaz eğitime girip gelecek sezon programa başlayabilirlermiş.

• Beğendim
Reactions: Cervantes