'Çok Güzel Hareketler 2' Yeni Sezon Afişi Yayınlandı! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
1500x500

Star TV'nin sevilen eğlence programı Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni sezon afişi yayınlandı.

Yapımcılığını BKM'nin, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan'ın üstlendiği yapım, sunucusu Eser Yenenler ile ekibindeki pek çok isme veda eden yapım, 18 kişilik kadrosuyla 7. sezona başlamaya hazırlanıyor.

Güncel Kadro: Arif Güloğlu, Atakan Çelik, Ayşegül Yılmaz, Birsel Kılınçcı, Cemile Canyurt Kaya, Cenan Adıgüzel, Ebru Yücel, Emin Oğuz Çelebi, Emre Aslan, Engin Demircioğlu, Ezgi Özyürekoğlu Saka, Hacı Ahmet Ak, Hilmi Deler, Ömer Faruk Çavuş, Safa Sarı, Tuğba Yılmaz, Yasin Çam, Yeşim Dursun

Çok Güzel Hareketler 2, yeni sezon ilk bölümüyle Pazar 20.00'de Star'da!

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,334
Puanı
280
Cenan diziden sonra yine buraya mı dönmüş ne mana...
Denemiştir kendini. Her farklı işte oynayan niye ayrılsın ki. Yılmaz Erdoğan'ın da dediği gibi orası onların okulu, evi. Misal bende Gürhan'a anlam veremedim zamanında yine aynı yapıma gitti Güldür Güldür'e. Bu bana daha ilginç gelmişti.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,071
Puanı
410
Denemiştir kendini. Her farklı işte oynayan niye ayrılsın ki. Yılmaz Erdoğan'ın da dediği gibi orası onların okulu, evi. Misal bende Gürhan'a anlam veremedim zamanında yine aynı yapıma gitti Güldür Güldür'e. Bu bana daha ilginç gelmişti.
Asıl o daha makul, yine bkm nin tiyatro işine gitti. Ama dizilerden sonra tekrar buraya gelmek ilerleyememek gibi gözükebilir...