'Çocukluk'ta Sürpriz Ayrılık! | FOX

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
'Son Yaz' en yakın zaman da gelecek iş olacağı için ve ben Çarşamba olacağını düşündüğüm için 'Zümrüdüanka' kesin biter diyorum. 'Çocukluk' bu oranlarda giderse yeni bir dizi gelene kadar gider gibi.

Bu arada abla müsait olunca şu sahneleri izle, çok iyiler. :bhr:

"Baba, baba" başka dediği bir şey yok. :A Uyuz ediyor.
Son Bölümde gördü babayı 😅😅😅

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Beren'den sonra çocuk oyuncularda en önemli isimdi. Ama çıkması iyi oldu, iticiydi kendisi. :X

Dodo çıktı Bambi de çıkarsa cidden tadı kalmaz, dizi sadece Mavi ile de yürümez. Ama şuan Ayşegül - Mavi - Mahir üçlüsüne yoğunlaştılar. :( Bu arada izlemeye devam ediyor musun daha? :eek:
İzliyorum tabi. Ali Kaan ve üvey anasını tokatlamak istiyorum.

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Beren'den sonra çocuk oyuncularda en önemli isimdi. Ama çıkması iyi oldu, iticiydi kendisi. :X

Dodo çıktı Bambi de çıkarsa cidden tadı kalmaz, dizi sadece Mavi ile de yürümez. Ama şuan Ayşegül - Mavi - Mahir üçlüsüne yoğunlaştılar. :( Bu arada izlemeye devam ediyor musun daha? :eek:
İticiliği konusunda haklısın. :X

Dodo çıktı mı? :eek:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kadın'da az çok seviyordum ama burada diğer çocuklardan çok büyük duruyor ve onların arasında aşırı sırıtıyor. Ayrıca Altın Kelebek'ten sonra gıcık olmuştum kendisine. :A

Evet, 5. bölümde gitti. :T
Aynı düşüncedeyim. :A

Üzüldüm şimdi dizide olması gereken karakterlerdendi. Ha tamam bu arada bu sahneyi görmüştüm zaten ben. :A

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,157
Puanı
1,060
'Son Yaz' en yakın zaman da gelecek iş olacağı için ve ben Çarşamba olacağını düşündüğüm için 'Zümrüdüanka' kesin biter diyorum. 'Çocukluk' bu oranlarda giderse yeni bir dizi gelene kadar gider gibi.

Bu arada abla müsait olunca şu sahneleri izle, çok iyiler. :bhr:

"Baba, baba" başka dediği bir şey yok. :A Uyuz ediyor.

He doğru ya Son Yaz dizisi var daha başka hangi dizisi vardı fox un emre :D izlicem inşAllah şu masumlarla ramoyu tamamlıyım da cnm

• Beğendim