Star Çocuk - Dizi Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
11.BÖLÜM 2.FRAGMAN

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İçim karardı ya, dizi ne kadar olaylı olmuş. Valla bu kadar olayı ben kaldıramam da tutmamasına şaşırdım dizinin. Her sahne olay, tartışma. :D

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aslında ilk bölümler çok kasvetli idi. :D
Sonradan açıldı bu kadar.
Keşke hep bu hızda gitseymiş, dikkat çekermiş. Vurulmalar, kaçırmalar, tartışmalara denk geldim epey. Görüntü kalitesi falan güzel ama, mekanlar da iyi. Bu oranlar masrafları çıkaramaz gibi, alttaki arabalar da son model maşallah...

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,910
Puanı
1,060
Aslında ilk bölümler çok kasvetli idi. :D
Sonradan açıldı bu kadar.
Keşke hep bu hızda gitseymiş, dikkat çekermiş. Vurulmalar, kaçırmalar, tartışmalara denk geldim epey. Görüntü kalitesi falan güzel ama, mekanlar da iyi. Bu oranlar masrafları çıkaramaz gibi, alttaki arabalar da son model maşallah...
Serhat Teoman ve arabası için izliyorum tam hayalimdeki ikili :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Aynen. :D 4+ alamazda birkaç bölüme final haberi gelir.
Zaten reytingler düşünce 1 sezonluk konuyu ve tüm sırları 10 bölümde hızlıca açtılar. Bi süre sonra konu tükenecek. :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Dizi tam senaryo olarak düzelmişti 2-3 haftadır. Bu bölüm yine bozdu. Gıcık ve saçma bir hal aldı olaylar. İzleyici kaçar bu gidişatla.