''Çoban Yıldızı'' Final Kararı Aldı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Ben İçerde için hiçbir zaman oh iyi ki bitti falan demem zaten dediğim zamanlar ise kesinlikle benim dizime laf atılırsa söylerim. Ayrıca İçerde dizisi neticede tasarlanmış şekilde bitti bu dizi bitiriliyor ikisi arasında dalga amaçlı olsa bile fark var ayrıca neden böyle bir geri dönüş yaptın onu da anlamasam da açıklamam bu :)

Yiğite yazdıklarım sana da geçerli :)
O gün Twitter'da ''İçerde nihayet bitti'' yazmıştın, ona takılmıştım cevap vermek istedim. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Perşembe akşamlarının en kaliteli dizisiydi. VS - CvG üst üste koy bu dizideki tadı veremezdi kesinlikle. Üzüldüm tabi ama yapacak bir şey yok. Dalga geçen arkadaşlar kusura bakmayın ama hiç sevimli değilsiniz. Dolu dolu bölümler seyrettik. Umarım sağlam bir final bölümü hazırlanmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim böyle kaliteli bir drama sundukları için.

Aynen ya başlığı görünce yaa dedim bitmemeliydi bu dizi gerçekten kaliteliydi

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Evet yazdım ama bunun forumla bağlantısı yok ki yani dizimin rakibi gittiği için gayet normal bir tepkiydi neyse rahat rahat dalga geçebilirsiniz :)
Forumda yazmadın diye o düşünce sana ait olmuyor mu? Sonuçta o düşünce de sana ait. Ben dalga geçmiyorum, öyle bir mesaj da yazmadım. Ben de dizilerin bitmesine üzülen birisiyim, sonuçta orada onlarca insan ve ailesi ekmek yiyor. Sadece bir dizi için söylüyorsan hepsi için söylemelisin diyorum. Sadece kendi izlediğin diziler için değil. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,678
Puanı
1,061
Forumda yazmadın diye o düşünce sana ait olmuyor mu? Sonuçta o düşünce de sana ait. Ben dalga geçmiyorum, öyle bir mesaj da yazmadım. Ben de dizilerin bitmesine üzülen birisiyim, sonuçta orada onlarca insan ve ailesi ekmek yiyor. Sadece bir dizi için söylüyorsan hepsi için söylemelisin diyorum. Sadece kendi izlediğin diziler için değil. :)
Ben biten dizilerle şu şekilde dalga geçiyorum genelde işte izlediğim dizinin kurbanı oldu diye. Ama oh olsun dercesine diziniz bitiyor diye sevinmedim bugüne dek.

:DSevinelim ne olacak sanki evet emeklerine saygı duyuyoruz olmayınca olmuyor işte dimi
Aynen zaten yeni sezonda ben de izleyemezdim iyi ki bitmiş oh olsun :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Ben biten dizilerle şu şekilde dalga geçiyorum genelde işte izlediğim dizinin kurbanı oldu diye. Ama oh olsun dercesine diziniz bitiyor diye sevinmedim bugüne dek.

Sen o şekilde dalga geçiyorsun, başka farklı biçimde dalga geçiyor. Sonuç olarak ''dalga geçiliyor'' :) Ben öyle değil böyle dalga geçtim lafı biraz komik olur yani. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060

:DEvet sen olmayacaktın yeni sezon bende tek başıma dizi yorumlacaktım ya

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,678
Puanı
1,061
Sen o şekilde dalga geçiyorsun, başka farklı biçimde dalga geçiyor. Sonuç olarak ''dalga geçiliyor'' :) Ben öyle değil böyle dalga geçtim lafı biraz komik olur yani. :D
Ben kişiyi hedef alarak dalga geçmiyorum ama en az 6 kişi benim adımı vererek yorum yapmış bu sebeple kizdim yoksa bana ne yani :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Ben kişiyi hedef alarak dalga geçmiyorum ama en az 6 kişi benim adımı vererek yorum yapmış bu sebeple kizdim yoksa bana ne yani :)
Sanki ilk kez böyle bir şey yapıyorlar, sırf sana inat gülelim diye yapmışlar seni sinir etmek için. Sen de bunun böyle olduğunu çok iyi biliyorsun yani. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
Sanki ilk kez böyle bir şey yapıyorlar, sırf sana inat gülelim diye yapmışlar seni sinir etmek için. Sen de bunun böyle olduğunu çok iyi biliyorsun yani. :D

@denizz19 bonişimm :D bak yiğit çok doğru söylüyor sadece senle uğraşmak için yapıyorlar işte gül geç nerde herşeye gülerek cevap deniz:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,678
Puanı
1,061
İyi de ben bu sezon final yapmasına uzulmedim ki ben son dakika kararı bitirmelerine kızdım. Dizi üzerinden beni sinir edemez kimse zaten mobilden emoji falan da zor oluyor en kolayı tebessüm sanırım :) :) Neyse internet paketimi bitiremem suan görüşürüz :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,616
Puanı
1,060
İyi de ben bu sezon final yapmasına uzulmedim ki ben son dakika kararı bitirmelerine kızdım. Dizi üzerinden beni sinir edemez kimse zaten mobilden emoji falan da zor oluyor en kolayı tebessüm sanırım :) :) Neyse internet paketimi bitiremem suan görüşürüz :)

Senin kızdığın noktada haklısın bende kızıyorum severek izlediğimiz bir diziydi sonuçta ben senin kızdığın noktayı anlıyorum:D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,682
Puanı
1,061
Yani bir bakıma benim açımdan iyi oldu yeni sezonda bakamazdım ama haklı olarak isyan ediyorlar kesinlikle seyirciye saygısızlık. Selin Şekerci güçlü bir kitleye sahip diziyle ilgili bir Tweet attığımda en az 50 kişi begeni rt yapıyor :D Ama dedigim gibi sağlam bir işti ekip olarak gerçekten her oyuncu ruhunu katmisti ama yapacak bir şey yok. İnsanlar birbirini sinir etmek için oh olsun dercesine seviniyorlar aşırı basit tavırlar. Forumdan soğutur böylesi. Şaka yapıyoruz demeleri de ayrı itici. :)

Umarim Perşembe günleri hiçbir diziyi tutturamaz FOX :)
Zaten diziyi izlemesen daha ağır konuşurdum da bu noktada sen hafifletici sebep oluyorsun :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Perşembe akşamlarının en kaliteli dizisiydi. VS - CvG üst üste koy bu dizideki tadı veremezdi kesinlikle. Üzüldüm tabi ama yapacak bir şey yok. Dalga geçen arkadaşlar kusura bakmayın ama hiç sevimli değilsiniz. Dolu dolu bölümler seyrettik. Umarım sağlam bir final bölümü hazırlanmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim böyle kaliteli bir drama sundukları için.
Ben ortadaki hatalı tutumu da eleştirdim zaten. Final haberinin 1 gün kala açıklanması izleyicilere saygısızlık hele ki daha önce sezon finali yapılacağı söylenmişken. Şahsen ilk cümleyi yazarken bu kadar büyük bir tepki vereceğini tahmin etmemiştim bilsem demezdim.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Şükrü Özyıldızın en iyi oynadığı dizi bu diziydi oyunculuk olarak

Son düzenleme:

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,266
Puanı
460
Şükrü Özyıldız'ın ilk kez bir dizisi sezon finali yapacaktı sanırım, çok gördüler :A:Aa

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Selin Şekerci'ye yakışmayan bir roldü. Umarım daha iyi bir diziyle ekranlara döner. Keşke Utanmazlar'ın kadrosunda yer alsa, Veronica karakteri için çok uygun gibi. Hazal Kaya'nın en yakın arkadaşını canlandıracak, eğlenceli bir karaktermiş. Aslında o rol tam Selin Şekerci'ye göre. :X