Star Çilek Kokusu - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eda'nın doğum günü olan bolumdeyiz, Volkan ve Aslı 'Sen Sevda Mısın' sarkisiyla dans edecekler. :bhr:

Star iyiki bu tekrarları koymuş. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,607
Puanı
1,061
demet kırgının meraline benziyor yalnız resimde kızı sadece çekseydiler kazakla şapkayı ve altında kalan her şeyi çıkarsaydılar yılın şeysi olarak izlerdik :)

Yanındaki yakışıklıya odaklan sen, napcan Demet'i. :A
70 günde 8.5 milyon izlenmiş final bölümü demek ki araplarda da bol bol @Yiğitt türü etkin:A @Çiğdem- @Forumdash @cookies @MayısKralı @mrt-06 @vadikızı @ozgur2113 @eskici
fdfgfdhf.png

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
bu hali yeterli starın :D kiralık aşk ve yüksek sosyete var çok düşmesin :F zaten meryemin yeni dizisi starda olursa +9 basarım yine stara :F
Şuan tek izlenen dizileri Yüksek Sosyete.
Paramparça ile Kiralık Aşk da en son 3 reytinge düştüler bu sezon fazla şansları yok. Kara Sevda senaryosuna bağlı olarak sezonu götürür ama onun da garantisi yok senaryosu dar iki oğlan bir kızın peşinde nereye kadar. Ha Anne iyi reyting alır. :)

Meryem artık ATV'de bir sonraki dizisi de ATV'de olur. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,607
Puanı
1,061
Şuan tek izlenen dizileri Yüksek Sosyete.
Paramparça ile Kiralık Aşk da en son 3 reytinge düştüler bu sezon fazla şansları yok. Kara Sevda senaryosuna bağlı olarak sezonu götürür ama onun da garantisi yok senaryosu dar iki oğlan bir kızın peşinde nereye kadar. Ha Anne iyi reyting alır. :)

Meryem artık ATV'de bir sonraki dizisi de ATV'de olur. :A
Sezon sonu teytinglerinde trt kulumuz haric tum kanallar cöktü o yuzden ortalamaya bak sen :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sezon sonu teytinglerinde trt kulumuz haric tum kanallar cöktü o yuzden ortalamaya bak sen :F
Ama Emre Kiralık Aşk sıradan bir romantik komedi, hepsinin kaderi aynı 2. sezonda bitiyor. Paramparça'da da senaryo değişecek, TOTAL izleyici dizileri zor bırakıyor ama AB değişken Yalan Dünya bile 3 reytinge kadar düşmüştü. Bekleyip göreceğiz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,607
Puanı
1,061
Ama Emre Kiralık Aşk sıradan bir romantik komedi, hepsinin kaderi aynı 2. sezonda bitiyor. Paramparça'da da senaryo değişecek, TOTAL izleyici dizileri zor bırakıyor ama AB değişken Yalan Dünya bile 3 reytinge kadar düşmüştü. Bekleyip göreceğiz.
Ayol 52ye gelmiş kiralik ask hala sağlam en iyisi 59da biten aşk yenidendi ka hala iyi :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ayol 52ye gelmiş kiralik ask hala sağlam en iyisi 59da biten aşk yenidendi ka hala iyi :A
Tamam işte ben ne diyorum taş çatlasın 60 hadi Star 13 şey etsen 65 olsun. :A İmkanı yok sezon sonuna kadar devam etmesine senaryosu da dayanmaz zaten. Kas göstermek de bir yere kadar sizleri ekrana çeker. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,607
Puanı
1,061
Tamam işte ben ne diyorum taş çatlasın 60 hadi Star 13 şey etsen 65 olsun. :A İmkanı yok sezon sonuna kadar devam etmesine senaryosu da dayanmaz zaten. Kas göstermek de bir yere kadar sizleri ekrana çeker. :A
Ben zaten sinani köseme aldirticam ocakta bitebilir kiralik aşk :A @Çiğdem- kosem sultanimiz sağolsun 49 yilda 32 sadrazam değiştirmiş birini oynar :F

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Bu sene en iyisi Show olacak neyin tartışması bu @xemrexxx @mrt-06 :F

İçeride pek ümitli değilim tanıtımlardan ama Aras Bulut ile Çağatayın fanlarından dolayı en az
7+ diyorum :A
Salı Gülümse Yeter en az 5 gider bir süre ama sonra düşer elbet. :D
Çarşamba ALA 4-5 arası gitse bize yeter :X
Cesur Yürek KVP'nin yokluğunda iyi gidecektir ümitliyim hiç değilse 3.5-4 ile gider. :F
Güldür Güldür Show en garanti işimiz bence hangi güne koyarsak koyalım 4 ile gider tekrarı bile 3 alıyor :A
İlişki Durumu Evli'de iyi gider, yapım çok iyi hazırlanıyor dizi müziğimizi dinledim harika olmuş @mrt-06 :X
Arkadaşlar İyidir'in durumu bu akşama bağlı yükselirse şansı var :A