Çiftler Yarışıyor 2.Hafta Eleme Gecesi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Keşke mayıs kralı sunsaydı neyse bir süre idare edeceğim artık.:)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,328
Puanı
1,060
sen ne işe yararsın la :) oylamalar @dosimosi ye açıklamalar dosi den sen napıcan anlamadım? ben sana yollamıştım oyumu arada kaybetmeyesin onları sağlam bir yerde saklayaydın :)

@Çiğdem- bundan sonra sende oyları bana yollayacaksın gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra yayınlarım :))
bak bide beni begenmezdin sen ise yaramiyon deyip. bugun yarismanin tüm düzeni bende. senin oylarda bende merak etme. yanilmiyorsam ilk 3te aciklanacak. herseyi organise ettim ben. tek sunucunun oylari yok :A oda gelir muhakkak

evet mayıs böcüğünün matematiğide kuvvetli en ufak şaşma olmuyor :) bencede onun sunması iyi olurdu :) zaten @Bully mayısın matematik dehası karşısında afallayıp yarışmayı terketmişti :))
matematik ögreymeniyimde. sinif ögretmeni oldugum icin branşimda oda var ama.her insan hata yapar. ben iyi hesapladim (umarim). hersey hazir. 5 dakikada bi 1 oy aciklayacagim. 2 kere puan tablosu olacak. sonuc tablosuda hazir. bi tek sunucunun oyu kalmis eklenecek. muthis bir tablo olustu :A

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sen ne işe yararsın la :) oylamalar @dosimosi ye açıklamalar dosi den sen napıcan anlamadım? ben sana yollamıştım oyumu arada kaybetmeyesin onları sağlam bir yerde saklayaydın :)

@Çiğdem- bundan sonra sende oyları bana yollayacaksın gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra yayınlarım :))
hhahaha sen @Bully un oylarını diğer yarışmacılara bölüştürürsün beee :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
@dosimosi nereye kayboldun ?

ne bahtsız bir yarışma yaw ? sunucuyla jüri başkanı firarda biz kiminle konuşuyoruz belli değil ? :)

benden günah gitti ben dizi izlmeye gidiyorum yarışmanız batsın :))