Çiftler Yarışıyor 1.Hafta Eleme Gecesi

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

18.30'da başlıyoruz, bakalım ilk hafta kim elenecek? Sevgili jüri başkanımız @dosimosi 18.30'da oylarını açıklayacak. Yarışmacılarımızdan AyŞener (@DarkLeqenD) oy kullanmadığından -15 ile başlayacak. 14 oy kullandı yeterli diyoruz ilk hafta umarız diğer haftalar ilgi artar. :Z

Sunucularımız bu hafta yarışmacıları beğenmemiş, onlara öpüşme dersi verme kararı almışlar :A :A

maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg

1- BehBih 127 +5
2- PoyAy 104 +4
3- CarYar 101 +3
4- ReyMaz - 92 +2
5- ZeyMoli 90 +1
6- ZeyKer 88
7- AyŞener 80 -15
8- ElPol 78
9- YaMir 70
10- YunPem 67
11- SonGün 65

ZeyKer kendi isteğiyle çekildi, jüri olarak devam edecek geçmiş olsun :(

@Çiğdem- @xemrexxx @mrt-06 @dosimosi @destere @MasacRE- @denizz19 @Aserat @sokak sanati @eskici @DarkLeqenD @turkuazz @Bully @batuhankaralar @vadikızı

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,094
Puanı
1,061
Umuyorum gerçek kaliteden anlayanlar Poyraz-Ayşegül'e gereken desteği vermiştir. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
biraz ani oldu sanki. bekleyelimmi biraz baska arkadaslarida ??
tamam seninkileri hazirliyorum simdi

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Evet arkadaslar. İlkkez juri baskani olmanin verdigi heyecanla isimi iyi yapabilmek adina cok adaletli davranmaya calistim. Oylarim aciklaninca göreceksiniz.
@MayısKralı nin Oylari :

15- Zeynep Kerem
15- Bihter Behlül
(Yarışmanın ismi çiftler yarışıyor, partnerleriniz ne kadar beraberse ve onların dışında karakter yoksa bu sizin için bir + puan açımdan ikiniz bunu yakalamışsınız, oyunculuklarda iyiydi)
14- Poyraz Ayşegül (Bu ikilinin ayrı bir dili var bence oyunculuklar senaryo kadar iyi, sevdim )
13- Carlos Yaren (Bu diziyi izlemek nasip olmadı, o zamanlar bu kadar dizi izleyen birisi değildim zaten sonradanda başlamadım. Oyuncuları seviyorum, ZeyKer ve BehBih tere dediğim gibi oyuncular yalnızdı ve sahnen onlardan ibaretti. İki puanı nerden kırdın dersen aşk çok yoğun değildi)
12- AyŞener (Replikler süper, sahne bu ikiliden ibaret. Oyunculuklar fevkaledenin fevkinde. Ancak aşk yeterince fazla değil. İkilinin yaşlarını ele alırsak çok yoğun aşk beklemiyorum zaten ama yinede bir tık fazlası olabilirdi. )
12- Reyhan Mazhar (Sahne ve oyunculuklar iyi ama aralarında uyumu pek göremedim, pek sevgili havaları yok. Yanlış anlama bu sahnede yok sadece. Yazın dizinin tekrarlarına denk gelmiştim Reyhan bebeğinin olamayacağını öğreniyordu ve Mazhar ona destek çıkıyordu. O sahneyi sevmiştim öyle sahneler bekliyorum. )
11- Zeyno & Memoli (Oyunculuklar güzel ama her şey orta şeker olmuş, ne yoğun bir aşk ne çok iyi bir uyum var. Oyunculukta pek göremedim, yanlış anlaşılmasın Meltem Cumbul Türkiye'nin en iyi kadın oyuncuları arasındadır bence. Bu arada kendisini genç haliyle Cansu Tosun'a benzettim biraz. Aserat çok sever. Biraz daha aşk dolu sahne arkadaşlar. )
10- Songül Güney (Sevdiğim bir çift ancak basite kaçmışsın vadikızı. Sahne basit geldi gözüme. Bu 10 puanıda aralarındaki uyumdan ve sahnenin genelinde ikilinin olasından ve oyunculuklardan aldın.)
9- Polat Elif (Tam anlayamadım sanırım ama Aliyi başka biri canlandırıyor ama karakter olarak bildiğimiz Polat sanırım. Çelişkide kaldım biraz. Adamın sesi dublaj zaten oyunculuktan pek bahsedemem ama gerçek Necati Alemdar'ın karizması var. Onu kullan lütfen. Elifin oyunculuk iyi, sahnede aşk içerdiği için güzel)
7- Mira Yaman (turkuazz, sahne seçimin çok yanlış medceziri pek izlemedim ama yarışmamız 10 hafta biliyorsun diziyi izlemediğim halde Mira ile Yamanın burdan tam alabilecek 10 taneden fazla sahnesini bulurum. Biraz araştırmalar yap çünkü sahnede son kısım hariç ne aşk var. Oyunculuk var tamam ama format dışı bir sahne ve de hale ile orkunç ağırlıklı bir sahne puanları burdan kırdım sadece)
5- Yunus Pembe (Ah eskici ah, zorla katılmış gibisin yarışmaya Sahne çok çok format dışı. Where is the pembe? Nerede aşk nerede oyunculuklar? Umarım elenmezsinde haftaya toparlarsın.)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
benim oy sona kalsin. kapanisi benimkiyle yap

benimki sona kalinca oylamanin bittigi anlasilir