Çiğdem-'in Forumdaki 3. Yılı!

Hemen açıklama bekliyorum @Çiğdem-
Kırıldım şuan.

Ben o kadar güzel sözler yazardım gözlerin dolmadı mı hiç.
hahah ayy şuna bak hem eli boş gelmiş hemde harunu dolduruyor sen çabuk 5 dakıka içinde güzel birçiçek sepeti al gel @destere

@Harunnn60 aa olurmu cnm senin mesajlarındada çok mutlu oluyorum daha çok yüzümü güldürüyor senin mesajların bugünkü iltifatın çok hoşuma gitmişti
3.yılın birikimiylede duygusallığımda pay var atacanda sağ olsun emek vermiş 3.yılıda doldurudk

Sende güzel bir hediye kap gel konusma metninle beraber sanada gözüm dolsun hadi @Harunnn60

çiçek sepetinin içine kendimide koyacağım anında sepette beni görürsen eminim dünyanın en mutlu hogathası olursun
benden daha güzel hediyemi var

çiçek sepetinin içine kendimide koyacağım anında sepette beni görürsen eminim dünyanın en mutlu hogathası olursun
benden daha güzel hediyemi var
hahahaha bedavaya getirmenin yolunu bulmuşsun hediyeyi ayoll ama benim gözüm yüksekelrde değil seni kabul edelim bari tebriğini

Tebrikler Ms nin gururu @destere nin gülü Forumun bülbülü.
işte hediyen
@Doğu hahaha ayy çok cicili bicili birşeymiş o ayoll
sizin pis kafanızda kirletemem onu sandığımda saklayacam sizin kafanızı benim oklavam iyi ezer emekliye çıkartarak iyi oyun kurmuşsun ama daha emeklisine çok onun

@sokak sanati hahah hediyeler süper
tşşk ederim kavga gürültü bana göre değil aa sende şu aralar huysuz dedeler gibi görünsende seninde neşeli olduğunu bliyorum

@dosimosi hahah hediyem çok güzel
mustime hemen kışlık KAZAK örücem

@Faji teşekkürler darısı senin başına ayoll

hhahaha tövbe estafurullah şnuun hediyesine bak dua et mutlu günümdeyim ama yarın hesabını sorarım ayoll burada bekle sen

Teşekkürler ilk defa bir forumda bukadar kaldım
o hediyem değilki o karıştı araya en güzel hediyeyi arıyordum sana

b7 arada bu şarki desteren sana

aslinda paylasirken @destere nin duygularina tercuman olayim dedim

Bak @destere ben senle Cigdemin arasini yapmaya calisirken sen @Bully ile aramizi bozmaya calisiyorsun

Harbi la @Doğu ben de konuyu okuyunca duygulandım.
3 yıl önce de forumu takip ettiğimi fark ettim. Hatta 3 yıl önce neler yaptığımı ve nerede olduğumu düşünüp iyice duygulandım.
Gece gece derdin neydi bu konuyu hazırlayıp mafettin bizi la Atacan.
@mrt-06

Bu arada tebrikler @Çiğdem- nice 3 yıllara 5 yıllara.
Gerçekten samimiyetini bu foruma geldiğim kısa sürede hemen anlayabildim ben de. Tanıdığma ve sohbet ettiğime memnun olduğum kişilerdensin bu forumdaki.

Al bu da sana nacizane bir hediye.
Resime üşendim giften buldum.

@mrt-06 kardeşim o nasıl bir konu olmuş öyle, yüreğine sağlık. 😉

Forumun neşesi, canım arkadaşım @Çiğdem- 3.yılın kutlu olsun.
İyi ki 3 yıl önce aramıza katılmışsın da tanımışım seni, sensiz bir forum gerçekten çok eksik kalırdı. 😉

Şimdi gelelim hediyelerine.
3 yıl içinde neler yaptığın bu hediyelerde saklı, bir de Ayna grubunu ekledim, yarışmak istemiştin ama içinde kalmıştı maalesef.

hhahaha @Harunnn60 da benim gözlerimin dolmasına takılmıs ayoll baksana eşşek kadar aDamlar bile zırlamaya baslamıs konudan harun ben naayım ayol

@MEnes çokk tşşk ederim sende foruma renk kattın yeni üyelerden tabi yarışmam syesinde birazda forumda çeneyi açtın kendimize hemen pay biçelim ayol
seninde 3.yıl konularını görürüz umarım forumda

@Bully çok teşekkürler çok mutlu etti düşüncelerin beni aslında enelr konusunda yazmasaydım keike burada sana diyecek bşiyim kalmadı ayoll senin taktiğinle susma taktiğini kullanayım şıkışınca

Hediyeler çok güzel yarışmalarımdan derleme olmuş

@Harunnn60

Bak bak hemen yarışma falan diyor.
Sanki yarışman olmasa çekingen, insanlarla konuşmayan biriyim de yarışma sayesinde dilim açılmış gibi.
Ben yeter ki geyik ve goygoy kültürünün olduğu insanlar göreyim onları neresi olursa olsun gider bulurdum.
Yarışmalarının da katkısı oldu tabi şimdi senin konunda kırmayalım seni.

3.yıl konusu ise bakalım kısmet umarım görürüz.

senin 18 ekim 2016 da 1.yıl konun açılmışmıydı ayoll 2015 görünüyorsun ama daha sonramı forumda aktif oldun naptın hatırlamıyorum tam