Çeyrek Final - En Özlenilen Dizi - 2. Grup | Hayat Bilgisi - Yılan Hikayesi

Hangi dizi yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    39
  • Anket kapatılmış .

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Geçen hafta 5 gün yaptım oy süresini son günde etiketleme yapa yala oy oranlarıni yükselttim, bu hafta yine 1 hafta yaptım şimdiden yeterli ve belirleyici oy kullanma olmuş zaten :F
Şaşırdım hangi süreyi ayarlasam :A
Çokkk uzun tutma, finali uzun tutarsın bence.

• Beğendim
Reactions: Dosi

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Çok arada kaldım, ikisini de çok severim. Fark çok büyük bunu da göz önünde bulundurarak Yılan Hikayesi.
Hayat bilgisi önde zaten ben sonuç değişmeyeceği i.çin Yılan Hikayesi dedim
İki diziyi de severdim zamanında. Hayat Bilgisi kazanmış zaten sonuç belli olmuş. O yüzden oyum Memoli'ye :A
Yılan Hikayesi neredeyse bu mantıkla verilen oylarla eşleşmeyi kazanacakmış. :A:A

• Güldürdün
  • Üzücü
Reactions: MasacRE and mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Tabii ki Hayat Bilgisi. Evet son sezonu genel olarak bozmuş olsa da (bana göre daha iyiydi) diğer çeyrek finale çıkan diziler de aynı şekilde son sezonları sönüktü Avrupa Yakası da mesela.

Ben her izlediğimde farklı şeyler yakalıyorum, Türk eğitim sistemindeki eksiklere, öğretmenler arası oluşan bu kutuplaşmaya, okulların yetersizliğine aslında fakir semtlerdeki okulların yetersizliğine ve gençlerin yalnız bırakılmasına değiniyor dizi. Şimdi izleyince de günümüzü bulabiliyorsunuz bana kalırsa efsanelik için bu bile yeter.

• Beğendim
Reactions: Dosi