'Çatı Katı Aşk' Final Yapıyor! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ekc-Ex7WAAIjKFj

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Çatı Katı Aşk' final yapıyor!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk'ün oturduğu, başrollerini; Furkan Andıç, Selin Şekerci, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı'nın paylaştığı dizi 16. bölümde ekranlara veda ediyor.

'Çatı Katı Aşk' final bölümüyle Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ahahahahahah. :F Güzel olabilecek bir işi yapımcı kadın yine hamleleriyle mahvetti.

Ezgi çıkıp, Selin gelince yükselecek sandılar ama düştü. İnşallah uğurlu gelirsin dediği Selin bile kurtaramadı diziyi. Selin’e de üzüldüm. Bu yaşananlardan dolayı düştüğü durum üzücü. Keşke kanal ve Banu 13.bölümde diziyi bitirseydi. Ne Ezgi’ye haksızlık olurdu ne de Selin böyle 3 bölümlüğüne girmiş olurdu. Bu dizinin yükselemeyeceği belliydi.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Haberin bu kadar erken geleceğini düşünmemiştim ama 1 küsüre düşünce normal gerçi. :A Ezgi Şenler adına çok sevindim kıza yapılan haksızlık karşılığını bulmadı. :Z

Fanlar umutlanmıştır ama eldeki işlerden birinin gün değişikliği yapacağını sanmıyorum. Komedi olduğu için bu güne İyi Aile Babası gelir söylendiği gibi.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Haberin bu kadar erken geleceğini düşünmemiştim ama 1 küsüre düşünce normal gerçi. :A Ezgi Şenler adına çok sevindim kıza yapılan haksızlık karşılığını bulmadı. :Z

Fanlar umutlanmıştır ama eldeki işlerden birinin gün değişikliği yapacağını sanmıyorum. Komedi olduğu için bu güne İyi Aile Babası gelir söylendiği gibi.
Kanal Dyi düşünürsek bu kadar sabretmesi bile yeterince şaşırtıcı

• Beğendim
Reactions: Aserat

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İyi de bugün boş diye herkes komedi yayınlarsa yüksek alamazki yine
Tamam, bugüne koymasınlar. Ama hafta içi de iyi gitmez ki o dizi. Ama gram kalitesi olmayan iş hafta içi AB de iyi gitmişti o ayrı.

Gün değişikliği olursa da Yeni Hayat geçmeli bugüne. Hekimoğlu değil bence.

• Beğendim
Reactions: The Barberson

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tamam, bugüne koymasınlar. Ama hafta içi de iyi gitmez ki o dizi. Ama gram kalitesi olmayan iş hafta içi AB de iyi gitmişti o ayrı.

Gün değişikliği olursa da Yeni Hayat geçmeli bugüne. Hekimoğlu değil bence.
Bence ikisinden biri geçmeli. Hekimoğlu bu gidişle salı ölüme terk edilecek anlaşılan. Gram kalitesi olmayan iş?