Show Çarpışma - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aaa tek korkum dizi çok ciddi böyle dizileri malesef izlemiyorlar İçerde , Çukur komediye uygun oyuncularla hep gidildi ama Suskunlar vsyle çok ciddi dizilere yanaşmıyorlar inş bu diziyede yazık etmezler :(

Cuma günü belli olur gidişatı bakalım reytinglere :A :A :A
İçine komedi koyup Çukur gibi cıvık olacağına ciddi olup Ezel gibi efsane olmasını tercih ederim. Seyirci sevmiyor diye senaristler seyirciye göre dizi yazmamalı. Kendi hikayesini kendi tasarladığı şekilde işlemeye devam etmeli. Ben bu dizide Çukur cıvıklığı istemiyorum doğrusu, bu havasından aşırı memnunum. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İçine komedi koyup Çukur gibi cıvık olacağına ciddi olup Ezel gibi efsane olmasını tercih ederim. Seyirci sevmiyor diye senaristler seyirciye göre dizi yazmamalı. Kendi hikayesini kendi tasarladığı şekilde işlemeye devam etmeli. Ben bu dizide Çukur cıvıklığı istemiyorum doğrusu, bu havasından aşırı memnunum. :D
Ezelde de Kerpeten Ali komikti :F :F :F Veliyi komediye kaydırırlar yakında
:A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ezelde de Kerpeten Ali komikti :F :F :F Veliyi komediye kaydırırlar yakında
:A :A :A
Komikti ama cıvık değildi. Komedi elbette olacaktır, hiç olmadan zaten olmaz. Ama gidip Vartolu Medet'teki gibi karakterin misyonlarını bozup full komediye dönmeleri veya dizideki tüm karakterlere illa espri yazma zorunluluğunda olmaları beni çekmez doğrusu. Veli'nin zaten saf kötü olmadığı çok bariz. Yine de Çukur'daki cıvıklığı verirlerse karakterin tüm albenisi gider bende. Ben adam akıllı oturaklı bir senaryo bekliyorum bu dizide. Çukur gibi komedinin cılkının çıktığı mantık hatalarının kol gezdiği bir işe dönüşmezse sevinirim. Ki dönüşmeyeceğine eminim, hikayesi buna pek izin vermeyecek gibi. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Komikti ama cıvık değildi. Komedi elbette olacaktır, hiç olmadan zaten olmaz. Ama gidip Vartolu Medet'teki gibi karakterin misyonlarını bozup full komediye dönmeleri veya dizideki tüm karakterlere illa espri yazma zorunluluğunda olmaları beni çekmez doğrusu. Veli'nin zaten saf kötü olmadığı çok bariz. Yine de Çukur'daki cıvıklığı verirlerse karakterin tüm albenisi gider bende. Ben adam akıllı oturaklı bir senaryo bekliyorum bu dizide. Çukur gibi komedinin cılkının çıktığı mantık hatalarının kol gezdiği bir işe dönüşmezse sevinirim. Ki dönüşmeyeceğine eminim, hikayesi buna pek izin vermeyecek gibi. :D
Aaa işte bu ciddilikteki dizileri çok izlemiyorlar ama zaten tek sezon diyorlar çizgilerini bozmayabilirler :A

Bakalım akşama az kaldı :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aaa işte bu ciddilikteki dizileri çok izlemiyorlar ama zaten tek sezon diyorlar çizgilerini bozmayabilirler :A

Bakalım akşama az kaldı :Z
İzlemesinler yeter ki dizi kalitesinden ödün vermesin reyting alacağım diye. Süresi de böyle devam etsin mis gibi hem kısa hem akıcı ilerliyor. :D Merakla bekliyorum akşamki bölümü. Yine canlı izleyeceğim kısmetse. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzlemesinler yeter ki dizi kalitesinden ödün vermesin reyting alacağım diye. Süresi de böyle devam etsin mis gibi hem kısa hem akıcı ilerliyor. :D Merakla bekliyorum akşamki bölümü. Yine canlı izleyeceğim kısmetse. :A
Sen Çukura ne ara öyle anti oldun bu arada :eek::eek::eek:

Gerçi bende çok memnun sayılmam ama reytingler çok iyi niyeyse :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sen Çukura ne ara öyle anti oldun bu arada :eek::eek::eek:

Gerçi bende çok memnun sayılmam ama reytingler çok iyi niyeyse :A :A :A
Çukur hakkında tam anti sayılmam ama sevmediğim yanları çoğalmaya başladı. Yakında onun hakkında da detaylı bir yorum yapacağım, aklımda yani. :A:A

Şunu unutma bu ülkede reytingi fazla yüksek bir iş varsa o işin kalitesi çok da yüksek sayılmaz. :A Kaliteli olan işler ise genelde düşük reyting alır zaten. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çukur hakkında tam anti sayılmam ama sevmediğim yanları çoğalmaya başladı. Yakında onun hakkında da detaylı bir yorum yapacağım, aklımda yani. :A:A

Şunu unutma bu ülkede reytingi fazla yüksek bir iş varsa o işin kalitesi çok da yüksek sayılmaz. :A Kaliteli olan işler ise genelde düşük reyting alır zaten. :A
Aaa orası öyle tabi ecünnü dizileri çok izleniyor :A :A :A

Cumali ilk 2 bölümden sonra karakteri tamamen değişti :A Sena , Akşın, Celasun, Meke sahneleriyle aşırı yer tutuyorlar :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aaa orası öyle tabi ecünnü dizileri çok izleniyor :A :A :A

Cumali ilk 2 bölümden sonra karakteri tamamen değişti :A Sena , Akşın, Celasun, Meke sahneleriyle aşırı yer tutuyorlar :F
Ben ecünnü mecünnü bilmem ne mükemmel olma ihtimali olan diziler reytinge kurban gitti bu ülkede. :A Çer çöp diziler ise yüksek reyting alıp yayın hayatına devam etti, ediyor, edecek. :A

Cumali'yle bitse keşke. Çoooook yazacak şey var. Çooook yanlış ve saçmalık var. :A Yazıcam yazıcam, yakındır. Detaylı çözümlemem geliyor Çukur hakkında, beklemede kalın. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben ecünnü mecünnü bilmem ne mükemmel olma ihtimali olan diziler reytinge kurban gitti bu ülkede. :A Çer çöp diziler ise yüksek reyting alıp yayın hayatına devam etti, ediyor, edecek. :A

Cumali'yle bitse keşke. Çoooook yazacak şey var. Çooook yanlış ve saçmalık var. :A Yazıcam yazıcam, yakındır. Detaylı çözümlemem geliyor Çukur hakkında beklemede kalın. :A
Hhaha tam şuan lafımızın üstüne fragman geldi Cumaliye şu şarkıcı kadınla ol , Yamacada git Senayla daha fazla vakit geçir diyor İdris baba hevesim kaçtı :A :A :A