Çalıkuşu Sosyal Medyayı Salladı !

Almila

Hilal
Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Başrollerini Fahriye Evcen , Burak Özcivit gibi isimlerin paylaştığı Reşat Nuri Güntekin'in ölümsüz eserinden uyarlanan yapımcılığını TIMS Production'un üstlendiği ilk bölümü ile bu akşam ekrana gelen Çalıkuşu sosyal medyaya damgasını vurdu !

Dizi twitter da herkes tarafından oldukça beğeni topladı.

aimg6.mynet.com_mgz2_calikusu_640.jpg

İşte bazı tweetler :

Dizi mi izliyorum film mi anlayamadım bu ne kadar güzel bir dizi olmuş böyle ya tebrikler. Bundan sonra her salı sendeyim #calikusu

#calikusu nu ne buyuk bir zevkle izliyorum. beklentileri fazlasiyla karsilayacak gibi

#calikusu Müzikleriyle, kostümleriyle ve yüreklere dokunan hikayesiyle ilk dakikadan itibaren gözlerimi ayırmadım. Hayırlı, ugurlu olsun.

#calikusu Müzikleriyle, kostümleriyle ve yüreklere dokunan hikayesiyle ilk dakikadan itibaren gözlerimi ayırmadım. Hayırlı, ugurlu olsun.

İlk bolumden duygu patlamasi yasatti #calikusu mukemmel otesi bi dizi olmuss

Dizi aynı zamanda TT listesine de girdi.

apbs_twimg_com_media_BU8pTPqCEAAY7kb_jpg_large_.jpg

Ekli dosyalar

• aimg6.mynet.com_mgz2_calikusu_640.jpg
    aimg6.mynet.com_mgz2_calikusu_640.jpg
    39.2 KB · Hit: 458
  • apbs_twimg_com_media_BU8pTPqCEAAY7kb_jpg_large_.jpg
    apbs_twimg_com_media_BU8pTPqCEAAY7kb_jpg_large_.jpg
    14.5 KB · Hit: 521

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Fatih Terim'in ayrılmasına denk gelmesi kötü olmuş.Şu anki sırasına göre pek salladı denilemez sosyal medyayı.Ama Fatih Terim olayının etkiside düşünülünce normal karşılanabilir.:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bismillah dur hele dizinin 3 te 1 i oynadı daha salladı beğenildi falan konular açılmış biraz objektfi olalım Allah aşkına ya :D
bişeyi salladığı falan yok dizi tutmaz 2 haftaya başka güne alınır yada kaldırılır açık ve net

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Neden düşük başlayan her diziye yayından kaldırılır, günü değiştirilir falan diyorlar anlamıyorum. :D

Güneşi Beklerken de 3 reytingle başladı, şu an Acuna kafa tutuyor. :D

Doksanlar da 6`la başladı şu an 2-3 alıyor. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
ya ben bugun bakamadim :( o ses turkiyeye bakiyorlar evde :T yarin netden izlerim artik

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Tek etiketle TT oldu çokta uzun sürmedi. Ben birden fazla şekilde aynı anda TT olmasını beklerdim..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
sosyal medyada trent olmak için reklam şirketleriyle anlaşılıyor.. yorumlara bakınca doyurucu yorumlar yok. reklam şirketleriyle bu kadar olu işte )))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tek etiketle TT oldu çokta uzun sürmedi. Ben birden fazla şekilde aynı anda TT olmasını beklerdim..
Ben kadın/kız hayranlarindan Burak için ayrı hastagh beklerdim:confused: "#" işareti olmasa bile sade düz bi şekilde Burak Özçivit olarakta TT'ye girer diye çok düşündüydüm:confused: