Çakallarla Dans Veda

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,482
Puanı
280
5.'si çekilecek olan çakallarla dans serisi bir gün bitecek ben 'de gerçekten bitmeden hayali final senaryosu yapmaya karar verdim
çakallarımız bir arada yaşarlarken aralarına köfte necmi'nin sevgilisi tavşan zeynep'te katılmıştır evinde üstüne üstlük servet'in eşi fatma'da hamile'dir
gökhan: nasıl hamile bıraktın fatma'yı ben seni kısır sanıyordum hı hı hı
servet: bırak gökhan benimle uğraşmayı Allah Allah biz neyle uğraşıyoruz sen ne diyorsun iş lazım bize iş
köfte necmi: servet haklı beyler acil iş bulmamız lazım
hüseyin abi de gelir
hüseyin: selamın aleyküm beyler
evdekiler: aleykümselam hüseyin abi
hüseyin abi: iş mi arıyorsunuz ?
hikmet: evet hüseyin abi helaliyle bir iş arıyoruz birbirimize söz verdik artık çakallık yok normal sıradan insanlar gibi çalışacağız
hüseyin abi: bende bir iş var ama çakallık var işin içinde stuttgart'tan dayı oğlunun diğer oğlu aradı
stuttgart'ı duyan gökhan çıldırır necmi ile servet sakinleştirirler
zeynep: ne oluyor aşkım gökhan neden delirdi ?
köfte necmi: boşver aşkım daha sonra anlatırım
hikmet nasıl para kazanacaklarını anlatır ormanbank diye bir çiflik oyunu oynadığını ordan çok para kazandığını söylerler
servet: oğlum emin misin bir üç kağıt yoktur inşallah bu işte ?
hikmet: ne üç kağıdı kardeşim 10 veriyorsun 20 alıyorsun ama fazla bu oyuna kendini kaptırmaman lazım
ekip kabul ederler bu fikri 3 gün beş gün geçer bol bol para kazanırlar hatta gökhan kazandıkları para ile meyhane açar ancak tüm içkileri kendi içtiği için dükkan batar ve 10 gün sonra hikmet şok olacağı bir haber ormanbank'ın sahibi yurt dışına kaçmıştır
hikmet: aman Allahım olmaz olamaz
herkes şaşırır
servet: ne oldu hikmet?
hikmet: servet kardeşim ormanbank'ın sahibi üç kağıtçı çıkmış yurtdışına tüymüş
köfte necmi: o zaman bir bardak soğuk su içeceğiz gitti paralar gitti laaaaaaaaan hikmet öldüreceğim seni
evdekiler ayırır ikisini
servet: durun kavganın sırası değil ben anlamıştım bu işte bir çapanoğlu olduğunu
gökhan: o değil de bizim meyhane de battı geldi mi herşey üst üst'e geliyor
hüseyin abi berberdedir çırağını gönderir o sırada tefeciler gelir
tefecinin adamı 1: merhaba birader
hüseyin abi: hoşgeldiniz beyler hayırdır saç mı sakal mı kestireceksiniz ?
tefecinin adamı 2: hayır biz traş'a gelmedik
tefecenin adamı 1: ama birini keseceğiz hikmet diye birini tanıyormusun onu tanımıyorum dersen senide keserim hüseyin abi korkudan öter ve adamlar ayrılır daha sonra hüseyin abi arar hikmet'i hikmet korkudan evden kaçar ancak adamlara yakalanır daha sonra adamlar video çekip bizim çakallara gönderir adamlar video'da şöyle derler: eğer ormanbank'a 500 milyon euro daha göndermezsseniz arkadaşınızı parça parça göndereceğiz ha polisede haber vermeyin neresinden kesmeye başlarız siz iyi bilirsiniz video biter
köfte necmi: Allah kahretsin ya yine mi hikmet nerden bulacağız bu kadar parayı
gökhan:adem abi'den erif baya bir zengin olmuş iddaa'dan hatta bir meyhane açmış ah ah nasıl gitti meyhanem of offfffffff
köfte necmi: bırak şimdi meyhaneyi adem abiyle görüşmeye gidiyoruz
ancak o adamlar daha önce gitmişlerdir meyhaneye adem abiyi tehdit etmişlerdir adem abi o yüzden para veremez ve mekanda elektirikleri keserler hüseyin abi kaybolmuştur bu sefer hikmet'i bırakıp hüseyin abi'yi almışlardır hikmet kurtulduğu için sevinçliler hüseyin kaçırıldığı için üzgündürler çakallarımız para bulmak için kadın futbol turnuvası düzenlemeye karar verirler tavşan zeynepte iyi futbol oynuyordur ve futbolcu arkadaşlarını çağıracaktır ancak çakallarımızda kadın kılığına gireceklerdir bu yüzden ilk başta zeynep'in fikrini beğenmeselerde mecbur uygulamaya karar verirler kadın kılığına girerler maçlar başlar
maçlar devam eder ancak rakiplere sert dalamadıkları için kötü oynamaktadırlar şansa bala final'e kalırlar
finalde ise maç penaltılara gider penaltılarla çakallarımız kazanırlar ve gereken parayı tamamlarlar polisler ise çakallarımızı takip etmektedirler para'yı vermek için buluşma yerine giderler adamlar hüseyin'i serbest bırakırlarken tam vuracaklarken polisler yetişir çakallarımız kurtulur ancak çakallarımız bu sefer tutuklanmaz kahraman olurlar çünkü ormanbank'ın büyük bir bölümünü yakalatmışlardır ve polisler çakallarımıza 1.milyon dolar verirler çakallarımız bu parayı kimsesiz çocuklar'a bağışlarlar 9 ay geçer çakallarımız kimsesiz çocukların yanlarına giderler onları eğlendirirler necmi ile zeynep'te burda evlenirler fatmada çoktan çocuğunu doğurmuştur herkes vur patlasın çal oynasın eğlenir
SON

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu filmi izlemedim Mesut hangi karakter bilmiyorum ama gülüşünden dolayı bu olsa gerek :A :A :A @ömer karataş

gökhan: nasıl hamile bıraktın fatma'yı ben seni kısır sanıyordum hı hı hı