Çağlar Ertuğrul'un Yeni Projesi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
FbZoTbEXwAASSoJ

Başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul'un yeni projesi belli oldu.

İki sezondur rol aldığı 'Teşkilat' dizisinden sağlık sorunları nedeniyle ayrılma kararı alan oyuncu, başrollerini Berkay Ateş ve Merve Dizdar'ın paylaşacağı yeni BluTV dizisinde rol alacak. Yapımcılığını Yamaç Okur'un üstleneceği dizinin yönetmen koltuğunda ise Yunus Ozan Korkut oturuyor.

Çekimlerine ekim ayında Adana'da başlanacak olan dizinin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

FbZoTq1WIAA3kZm

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Saglik sorunlari neymis ki cözülmüs de hemen yeni diziye basliyor? Madem cözülecekti de niye ayrildi Teskilat'tan? Kafamda deli sorular...
Doktoru "Acilen Tv dizilerini bırakıp, dijital bir dizide oynaman lazım" demiş. :A "Dijital dizi hem zamanını, hem de ömrünü uzatır" demiş birde. :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,938
Puanı
1,061
Saglik sorunlari neymis ki cözülmüs de hemen yeni diziye basliyor? Madem cözülecekti de niye ayrildi Teskilat'tan? Kafamda deli sorular...
Doktoru "Acilen Tv dizilerini bırakıp, dijital bir dizide oynaman lazım" demiş. :A "Dijital dizi hem zamanını, hem de ömrünü uzatır" demiş birde. :D
Aksiyon sahneleri nedeniyle fiziksel olarak ciddi sorunlar yaşamış buradaki rolü kendisini zorlamayacak bir şeydir. :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Böyle bir dizide oynayacağına daha iyi bir diziyle dönseydi madem dönmeye niyeti vardı.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,159
Puanı
1,061

Altina imzami atarim. :A

Aksiyon sahneleri nedeniyle fiziksel olarak ciddi sorunlar yaşamış buradaki rolü kendisini zorlamayacak bir şeydir. :D

Bu fiziksel sorunlarini yeni bir aksiyon dizisine girerse hatirlatacagim ona. :A

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Teşkilat'ın çekimleri haftalar önce başladı, bunun çekimleri Ekim'de başlıyor.

Fiziksel bir rahatsızlık olmayabilir. iki sezondur yayınlanıyor sonuçta teşkilat. mental bir yorgunluk olabiliri. ben çağlar olsam ben de bıkarım 2 sezon trt'de askeri dizide oynamaya.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,159
Puanı
1,061
Teşkilat'ın çekimleri haftalar önce başladı, bunun çekimleri Ekim'de başlıyor.

Fiziksel bir rahatsızlık olmayabilir. iki sezondur yayınlanıyor sonuçta teşkilat. mental bir yorgunluk olabiliri. ben çağlar olsam ben de bıkarım 2 sezon trt'de askeri dizide oynamaya.

Mental bir yorgunluk olsa yeni bir diziye baslamazdi diye düsünüyorum. O zaman diziye bitirseler daha iyiydi, sonucta Serdar karakterinin dizide büyük bir payi vardi.

Siyasi görüşüyle bağlantılı bir karar olabilir gibi geldi
------

@Yakamoz-Asi

Öyle bir sey olsaydi bastan diziye katilmazdi diye düsünüyorum.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Mental bir yorgunluk olsa yeni bir diziye baslamazdi diye düsünüyorum. O zaman diziye bitirseler daha iyiydi, sonucta Serdar karakterinin dizide büyük bir payi vardi.

Öyle bir sey olsaydi bastan diziye katilmazdi diye düsünüyorum.
Baştan yapmışlar bir hata işte :A

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Teşkilat dizisi özelinde bir mental yorgunluk olabilir arkadaşlar. Teşkilat'tan sıkılmış bunalmış da olabilir. Hatta keyfi ayrılmış da olabilir. Bu yüzden sezonluk anlaşma yapıyorlar. Diğer türlü oyuncunun sahibi olur yapım şirketi.. Ben Çağlar Ertuğrul olsam ben de ayrılırdım, neden ayrılmayayım ki? Hatta hiç oynamazdım...

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Sağlık sorunları var diziden ayrılıyor başka diziye geçiyor saçmalık