Çağlar Ertuğrul'dan 'Afili Aşk'a Veda Mesajı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal D'nin sevilen romantik - komedi dizisi 'Afili Aşk' ekranlara veda ediyor!

afili-ask-kerem-oynadigi-diziler.jpg

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın kaleme aldığı; başrollerini Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Serkay Tütüncü, Güzide Arslan, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Zeynep Tuğçe Bayat, Altan Erkekli, Taner Rumeli ve Uğur Uzunel'in paylaştığı dizide Kerem Yiğiter karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul sosyal medya hesabından diziye veda mesajı paylaştı.

Ertuğrul yaptığı paylaşıma, "Bu akşam son kez Afili Aşk ! 38 bölümdür bizi ekranda yalnız bırakmayan, güzel destek mesajları atan, setimize ziyarete gelen, hediyeler getiren herkese teşekkürler! Küresel zor günlerin yaşandığı bu zamanda dilerim bir kez daha yüzünüzde gülümsemeye sebep oluruz. 1 sene boyunca heyecanla ve özveriyle çalışan kamera arkasındaki tüm ekip arkadaşlarım ve son derece yetenekli rol arkadaşlarım; hepiniz harikaydınız! Nice işlerde buluşmak ümidiyle. Son olarak, bana Kerem'i emanet eden yapımcımıza, kanala, yönetmenimize ve senaristlerimize çok teşekkürler. Afili Aşk'ta Kerem olmak çok keyifliydi! Sevgiyle ve sağlıkla kalın." notunu düştü.

'Afili Aşk' final bölümüyle bu akşam 20.00'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: cookies

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mucize Doktor bittikten sonra final bölümünü izlerim... :)

Güzel, eğlenceli bir proje oldu bütün ekip için. Burcu ile güzel uyum yakaladılar, umarım en yakın zamanda yine ekranlarda görürüz Çağlar'ı. :love1:

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Senarist ve kanal yazık ettiler güzel projeyi bari bozmadan bitirseydi

Kesinlikle, sezon başladığından beri Çarşamba'da devam etti iyi diye. Halbuki Cumartesi'ye alsa daha fazla oranlar alırdı sezon başladığında.

Sonrasında kaç kere gün değiştirdi, ayrıca senaristlerin saçmalaması da cabası.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,395
Puanı
710
Kesinlikle, sezon başladığından beri Çarşamba'da devam etti iyi diye. Halbuki Cumartesi'ye alsa daha fazla oranlar alırdı sezon başladığında.

Sonrasında kaç kere gün değiştirdi, ayrıca senaristlerin saçmalaması da cabası.
Günü değiştirdiler aynı hafta yayınlandılar ilk defa gördüm. Düzgün TV de tanıtımı bile yapılmadı. Sonra aniden final kararı verdiler.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,982
Puanı
1,061
Zemheri gibi bu dizi de tam zamanında bitti. Korona yüzünden set duracak mı durmayacak mı dizi devam edecek mi kaggılarından uzak kafaları rahat olacak en azından. :A

• Beğendim