Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi Açıklandı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EcA0rkgXQAQzfF4

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi belli oldu!

Sezon içerisinde 'Şeref Sözü' ve 'Barbaros' dizilerinden teklif alan, son olarak 'Hakan: Muhafız' dizisi ile izleyici karşısına çıkan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, yapımcılığını ES Film'in üstlendiği 'Yeşilçam' dizisi ile anlaştı.

Senaryosunu Levent Cantek ve Volkan Sümbül'ün kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Çağan Irmak'ın oturacağı dizi 10 bölümden oluşacak.

'Yeşilçam' yakında Blu TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yeşilçam derken dönem dizisi mi yoksa başka bir anlamı mı var acaba

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Her dijital dizide Çağatay mı başrol olacak? Amazon'daki Masumiyet Müzesi için de adı geçmişti eğer o proje gerçekten çekilirse orada da oynatırlar kesin. Kötü bir oyuncu değil ama BluTV'nin sanki tüm erkek oyuncular çuvala girmiş gibi sırf popülariteye oynamak adına böyle kolaycı seçimler yapması talihsizlik.

• İlginç
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de tam resmi açıklamayı paylaşmak için girmiştim konuya. :A

Merakla beklediğim işlerden biri. Çağatay da çok iyi seçim. :Z

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Çağatay Ulusoy'u sevmesem de bunu kıracağı bir iş olabilir. Yeşilçam dönemini anlatacak BluTV işi kulağa çok iyi geliyor. :Z

Her dijital dizide Çağatay mı başrol olacak? Amazon'daki Masumiyet Müzesi için de adı geçmişti eğer o proje gerçekten çekilirse orada da oynatırlar kesin. Kötü bir oyuncu değil ama BluTV'nin sanki tüm erkek oyuncular çuvala girmiş gibi sırf popülariteye oynamak adına böyle kolaycı seçimler yapması talihsizlik.
Amazon'un yakın dönemde Türkiye'de dizi yapması çok inandırıcı gelmiyor. Daha kendi filmlerini bile Türkiye'de yayınlamıyorlar doğru düzgün. :D İptaldir o proje de. :(

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Her dijital dizi derken. :eek: Alt tarafı Protector'da oynadı. Amazon dizisinin daha kesinliği bile yok. Ayrıca her platformda da olabilir ne var ki bunda. :A Çağatay kadar kariyerini iyi yöneten çok az isim var. Çok doğru projelerde yer alıyor. Çuvala girmedi tabi ama boşta olan oyuncu kim var mesela. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Her dijital dizi derken. :eek: Alt tarafı Protector'da oynadı. Amazon dizisinin daha kesinliği bile yok. Ayrıca her platformda da olabilir ne var ki bunda. :A Çağatay kadar kariyerini iyi yöneten çok az isim var. Çok doğru projelerde yer alıyor. Çuvala girmedi tabi ama boşta olan oyuncu kim var mesela. :A
Netflix'te 2 ve BluTV'de 1 iş bile bayağı fazla şimdilik. :A Oya Doğan az önceki yayında Amazon Türkiye oluşumunu tamamlarsa Masumiyet Müzesi'nde de rol alacak dedi. Hadi BluTV'nin popüler isimlerden medet umma konusundaki gülünç çabasına bir şey demeyelim ama oradaki Kemal'e uyacak daha iyi oyuncular var hele ki bizim gibi pek çok iyi oyuncuya ev sahipliği yapan bir ülkede. Ama yok biz popüler diye her platforma Çağatay'ı koyalım. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Netflix'te 2 ve BluTV'de 1 iş bile bayağı fazla şimdilik.. :A Oya Doğan az önceki yayında Amazon Türkiye oluşumunu tamamlarsa Masumiyet Müzesi'nde de rol alacak dedi. Hadi BluTV'nin popüler isimlerden medet umma konusundaki gülünç çabasına bir şey demeyelim ama oradaki Kemal için bulunacak daha iyi oyuncular var hele ki bizim gibi pek çok iyi oyuncuya ev sahipliği yapan bir ülkede. Ama yok biz popüler diye her platforma Çağatay'ı koyalım. :A
Anladık herhalde her platforma dizi yapıyor dediğini ama bunun nesi yanlış. :A

Senin ne karın ağrın var yine. :A Çağatay nefretin falan da mı var? :A Anlamıyorum yani her yerde oynasa ne olur? Adam hem başarılı, hem yer aldığı projeler ses getiriyor. Bu proje zaten büyük bir proje, Çağatay'ın olmasıyla da blutv oldukça üye çekecek. Bu politikayı yanlış bulmuyorum ben. :A Amazon'da da oynar, BluTV'de de oynar, Netflix'te de oynar. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Senin ne karın ağrın var yine. :A Çağatay nefretin falan da mı var? :A Anlamıyorum yani her yerde oynasa ne olur? Adam hem başarılı, hem yer aldığı projeler ses getiriyor. Bu proje zaten büyük bir proje, Çağatay'ın olmasıyla da blutv oldukça üye çekecek. Bu politikayı yanlış bulmuyorum ben. :A Amazon'da da oynar, BluTV'de de oynar, Netflix'te de oynar. :A
Yoo aksine iyi bir oyuncu (gerçi Muhafız'da fazla göremedik ama Delibal ve İçerde'de iyiydi) olduğunu düşünüyorum ama başka isimlere de biraz şans verilsin. Hele ki BluTV gibi Netflix'e kıyasla daha az popülerliğe oynayan bir platform bu riski alabilmeli bence. :A