Fav10 (Favoriforumum.net) 16 Yaşında!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060

50C301E1-A9A4-44CE-9008-CF5A549426EA.jpeg

Fav10 bugün itibariyle tam 16.senesini kutluyor!

Şubat 2007 tarihinde, @bazinga ve birkaç arkadaşı ile kurduğu eski adıyla Favoriforumum, günümüze kadar birçok kişinin gelip geçmiş olduğu, birçok arkadaşlığın, dostluğun kurulmuş olduğu bir mekan haline geldi. Fav10, buraya kayıt olan üyelerin dizi, film, spor ve müzik başta olmak üzere çeşitli konuları yorumladığı, birçok güzel etkinliklere ve yarışmalara ev sahipliği yapan bir platform oldu.

Başta Fav10 kurucumuz @bazinga olmak üzere bu 16 sene boyunca forumda mesajlarıyla, konularıyla ya da ziyaretleriyle emeği geçen bütün üyeleri ve ziyaretçileri kutluyor ve nice 1 Şubat'ları hep birlikte forum ortamında görmeyi temenni ediyoruz.

Daha Nice Mutlu Yıllara Fav10!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
16 yılın 8 yılı burada olan üyeliğimin süresi ama bu platformu ziyaretçi olarak çok senelerce takip etmiştim öncesinde. Bildiğim tek türk sitesi. Sağlam dostluklar edindiğim ve Türkçemi çok geliştirdiğim buranın bende yeri çok ayrı. Zaman zaman aralar versekte yine kendimizi burada buluyoruz.
Hep birlikte daha nice güzel senelere inşallah :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
16 yılın 10 yılı burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Birlikte nice yıllara..

Bir konuda yazmıştım forumun bana kattıklarını, tekrar yazmadan buraya bırakayım.

** Kendimi ifade etmede, insanlarla olan iletişimimim güçlenmesinde önemli bir katkısı var. Burada yöneticiyken birçok insana yardımcı olmam, yıllar içinde hafif resmi ama samimi bir dil geliştirmemle örneğin şimdi bir kurumda gençlik yöneticisiyim. İnsanlar, bazen iletişim konusunda nasıl bu kadar profesyonel olduğumu soruyor.

** Burada gündemdeki her konunun açılması ve onlarca arkadaşımın, bu arkadaşlarımın da çoğu dünyaya bakışı farklı yani farklı bir perspektifle bir konuya dair yorumlar okumam bende çok bakışlı bir algı oluşturdu. Burada her dini inanıştan, her siyasi görüşten, cinsel yönelimden insanların yorumlarıyla hayata tek pencereden bakmamaya, farklı yorumlar getirmeyi öğrendim.

** Bozuk Türkçemi oldukça geliştirdim ve klavye yazımında ise artık klavyeye bakmadan yazabiliyorum. Klavye hızı deyip geçmeyin işe girerken çok işe yarıyor. Lisede geçen ergenlik bunalımlarımı yenmemde rolü çok büyük buranın. :A Espri ve mizah anlayışımın gelişmesinde, çok sevdiğim absürd kimliğimin oluşmasında keza yabancı dizi kültürümün oluşmasında yine burası etkin rol oynadı.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
16 yılın 10 yılı burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Birlikte nice yıllara..

Bir konuda yazmıştım forumun bana kattıklarını, tekrar yazmadan buraya kopyalamak istiyorum.

** Kendimi ifade etmede, insanlarla olan iletişimimim güçlenmesinde önemli bir katkısı var. Burada yöneticiyken birçok insana yardımcı olmam, yıllar içinde hafif resmi ama samimi bir dil geliştirmemle örneğin şimdi bir kurumda gençlik yöneticisiyim. İnsanlar, bazen iletişim konusunda nasıl bu kadar profesyonel olduğumu soruyor.

** Burada gündemdeki her konunun açılması ve onlarca arkadaşımın, bu arkadaşlarımın da çoğu dünyaya bakışı farklı yani farklı bir perspektifle bir konuya dair yorumlar okumam bende çok bakışlı bir algı oluşturdu. Burada her dini inanıştan, her siyasi görüşten, cinsel yönelimden insanların yorumlarıyla hayata tek pencereden bakmamaya, farklı yorumlar getirmeyi öğrendim.

** Bozuk Türkçemi oldukça geliştirdim ve klavye yazımında ise artık klavyeye bakmadan yazabiliyorum. Klavye hızı deyip geçmeyin işe girerken çok işe yarıyor. Lisede geçen ergenlik bunalımlarımı yenmemde rolü çok büyük buranın. :A Espri ve mizah anlayışımın gelişmesinde, çok sevdiğim absürd kimliğimin oluşmasında keza yabancı dizi kültürümün oluşmasında yine burası etkin rol oynadı.
Bildim o konuyu. Bende o konuya baktımda güzel şeyler yazmışım :A çoğu sürekli dile getirdiğim yorumlar gerçi :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mrt-06

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Mesela forumun en uzun süren diziler Benden
Onlarin isimlerini yazabilirdin video yapip
@Dosi
video islerinden anlamiyorum. Aynen senin dizilerin damga vurdu foruma. Kimsenin etkinligi veya yarismasi veya dizilerini yazmadim. Unuttuklarim olur yoksa. Her sene böyle sade aciliyor konu.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,558
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
video islerinden anlamiyorum. Aynen senin dizilerin damga vurdu foruma. Kimsenin etkinligi veya yarismasi veya dizilerini yazmadim. Unuttuklarim olur yoksa. Her sene böyle sade aciliyor konu.
Arka sokaklarin ara vercegini tahmin ediyordum
Sadece Kanal ariyor yine
Star tv ile beyaz tv konusuluyor
O yuzden kendi senaryoda degisim yaptim
Forumda böyle bir Dizi yazma imkanin olurmuydu
Faili mechul diye bir dizi yazarmiydin
Diger adi Kullanamayiz Arka sokaklarin yeni adi olacagi İçin Aysel’in katili

• Beğendim
Reactions: Dosi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
16 yılın 11 yılını burada harcamış biri olarak keşke hiç vakit kaybı yaşamasaydım dediğim yer olarak ilelebet kalacak. Ama neyse ki artık az gelerek kendimden mahrum bırakıyorum herkesi. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,480
Puanı
1,060
Ben buraya ilk geldiğimde @Dosi bilir, oldukça utangaç biriydim,sadece ifade atıyordum.Gün geçtikçe ısınmaya,insanlarla iletişim kurmaya başladım.Burayı bir zamanlar lunaparka benzetiyordum.Çünkü hemen herkes burada kimi zaman mutlu, kimi zaman hüzünlü ve kaos dolu anlar yaşıyorduk.Başlıca üyeler canım arkadaşım koyu kavruk YO YO MA @xdragxx olsun, MİKASA HANIM FORUMUN HERŞEYİ @Dosi 🇸🇪 , kütük @Sherlock olsun ve diğer kütük üyeler @MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @MEnes azgın parlakçı @serhatt ile yaveri @xemrexxx ondan önceki yaveri dişi parlakçı ve daimi yasak Elmacı @alperuz , BJK ile geçmiş üyelerden babasının futbol maçlarından sıkılan @ciğdem , vee benimle iletişimini hiç kaybetmeyen biraz alıngan dizikolik @Angelica , etkinlik sever çocuk ruhlu on parmağın da on marifet @The_Erinch abim , iddaa da umduğunu bulamayan İsviçre çikolatası @Yakamoz-Asi . Forumun Show tv kanalından sorumlu üyesi @mrt-06 (mırt) reyting makinesi @denizz19 @Aserat ın sekreteri @Cervantes Gürkan Aykut'un başının belası @HeisenBerg orço . Müzik konusunda muhabbet ettiğimiz @kerem , @phoebebuffay sedef ve her ne kadar sık rastlaşmasam da @dreamy isot beyciğim.Foruma Kabataş bayramı günü giren film gurusu @Araf , sıradışı espri yeteneği ile @eskici , Çarşamba günleri sırf go goy olsun diye izlediğim sadakatsiz fun club üyeleri @Emre Ozansoy , @slhttnmtl 👈cavidancılar , @Alos , @EmreCan ve ve ve bizi biz yapan burayı başlangıçta üç arkadaş ile kurup tek başına tutan canım sayın admin @bazinga . 😍

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,325
Puanı
264
11 senedir üyeyim. 11 yıl uzun bir zaman dilimi olmasına rağmen çok arkadaş edinebilmiş değilim. Tabi bunda çok aktif olmamamın da payı büyük. Çok fazla yorum yapmasam da her zaman keyifle takip ettiğim, bi çok haberi aldığım bu güzel ve eğlenceli forumun daha nice uzun yıllar var olmasını diliyorum.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim de 7 seneye yaklaşan bir forum geçmişim oldu. Zaman zaman aktifliğim azalsa da tamamen bırakmayı hiç düşünmediğim bir platform oldu burası. Umarım forumu bırakanlar veya ara verenler de bir gün dönerler aramıza. Burada ne kadar kalabalık olursak o kadar çok keyif alıyoruz çünkü forumdan. Birlikte nice sağlıklı, mutlu senelerimiz olsun...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,478
Puanı
1,060
16 yılın 11.yılına girecem bu sene 11 yıldır forumdayım bana çok güzel şeyler kattı dostluklar kattı özellikle @gözlemci gibi bir kardeş kazandırdı @denizz19 @mrt-06 @Bully @Dosi @Zeyno @The_Erinch @12.Adam @Emre Ozansoy @Turkuazz @AteşBöceği @seyfullXh @cokiyitvci ve bir çok arkadaş kazandırdı yeri geldi eğlendim yeri geldi çok üzüldüm çok kırıldım ama burası bir alışkanlık olduğu için girmeye devam ettim iyi ki böyle bir forum açılmıştıda burda buluşmuşuz bunun için adminimize teşekkür ederim yeni yaşın kutlu olsun Favoriforum :D

Son düzenleme: