2022 En Favori Üye 2022 Kazananı: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,898
Puanı
1,060
Bir Fav10 klasiği "En Favori Üye" etkinliğinin bu yıl da sonuna gelindi!

Bu yıl da Dosi'nin üstlendiği etkinlikte 37 anket konusu ile toplam 39 konu açılmıştır. 5. Tur ve yarı final kurasını çeken eski adminimiz @Bully ‘e de buradan teşekkürlerimizi sunuyoruz.

En Favori Üye 2022 sizlerin oyu ile, bu sene Kicktipp’i üstlenen ve bunu başarılı bir şekilde yöneten forumun sevilen neşeli üyesi @12.Adam oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.

Ve aynı zamanda finalist olan @Sherlock’u finale kadar göstermiş olduğunu büyük başarısından dolayı tebrik ediyoruz.

Kazanan: @12.Adam
Finalist: @Sherlock
Yarı Finalistler: @Angelica @serhatt
Çeyrek Finalistler: @Aserat @MasacRE @BARON男爵 @bazinga
İlk 16'ya Kalanlar: @Özgür @xemrexxx @MEnes @The_Erinch @Cervantes @Yakamoz-Asi @denizz19 @Emre Ozansoy

Geçtiğimiz Yılların Finalistleri;

2010: @Neferet (İkinci @şirin)
2011: @Neferet (İkinci @Fks14)
2012: @xdragxx (İkinci @Fks14)
2013: @darksaal (İkinci @xBUGRAx)
2014: @Yakamoz-Asi (İkinci @darksaal)
2015: @sürgünüm (İkinci @sokak sanati)
2016: @china_shangai (İkinci @Bully)
2017: @mrt-06 (İkinci @Yiğitt)
2018: @xBUGRAx (ikinci @Çiğdem )
2019: @Doğu
2020: @Dosi (ikinci @Sherlock )
2021: @Dosi & @Tolstoyevski
2022: @12.Adam (ikinci @Sherlock )

Gelecek yıl En Favori Üye 2023'te görüşmek üzere...

Değerli katılımınız için teşekkür ederiz.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Etkinliği düzenleyen @Dosi ye teşekkürlerimi sunuyorum.Var odasındaki @Bully beyciğime de ayrı bir teşekkür ediyorum.Beni destekleyenlere sonsuz teşekkürler. 😍🏆😘

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,898
Puanı
1,060
Sen katılım sağlamadın mı? Sana da ettik teşekkür işte. :A
ben katilimdan fazlasini yaptim. Insan bi eline saglik falan der, hangi sartlarla yaptigimi biliyorsun :A Konuya bir begeni bile atmamissin cimri...
------

Etkinliği düzenleyen @Dosi ye teşekkürlerimi sunuyorum.Var odasındaki @Bully beyciğime de ayrı bir teşekkür ediyorum.Beni destekleyenlere sonsuz teşekkürler. 😍🏆😘
güzel bir tabir olmus Bully icin :A
@emreemreu senden örnek alsin :A

• Harika
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Sen katılım sağlamadın mı? Sana da ettik teşekkür işte. :A
Tuhaf bir mizah anlayışın var. :A
ben katilimdan fazlasini yaptim. Insan bi eline saglik falan der, hangi sartlarla yaptigimi biliyorsun :A Konuya bir begeni bile atmamissin cimri...
------

güzel bir tabir olmus Bully icin :A
@emreemreu senden örnek alsin :A
@emreemreu , Sopanın gavur tarafını yerse aklı başına gelir. :A
İkinci etiketi ne zaman alacağım?Sayın admin @bazinga mı verecek?

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tebrikler @12.Adam çok aktif bir sene geçirdin. Hak edilmiş bir şampiyonluk :A

@Sherlock beyciğim de ikinci kez finale kadar çıkıp finalden yine eli boş döndü. Üçüncüye seni şampiyon yapacağız Şerlok beyciğim sen hiç merak etme... @Maskeli Fedai @MEnes (yine şampiyon olamadı)

@Dosi hanım senin de ellerine sağlık. Tam gaz yürütmeye devam ediyorsun forum etkinliklerini. Sayende forum canlandı bir miktar :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,898
Puanı
1,060
Tebrikler @12.Adam çok aktif bir sene geçirdin. Hak edilmiş bir şampiyonluk :A

@Sherlock beyciğim de ikinci kez finale kadar çıkıp finalden yine eli boş döndü. Üçüncüye seni şampiyon yapacağız Şerlok beyciğim sen hiç merak etme... @Maskeli Fedai @MEnes (yine şampiyon olamadı)

@Dosi hanım senin de ellerine sağlık. Tam gaz yürütmeye devam ediyorsun forum etkinliklerini. Sayende forum canlandı bir miktar :A
Dosi dinlenecek bir süre ama merak etmeyin, yine köklü etkinlikler yolda :Z birazda ben disardan bakip oy vereyim :A

bu arada @Sherlock bey ikinci kez finale cikti evet ve baska bir tesadüf yine ayni oy sayisini aldi finalde, ilginc :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@12.Adam Tebrikler gerçekten hak edilmiş bir şampiyonluk... Bu sene her yerdeydin, her masadaydın resmen... :A

@Sherlock Canım adaşım yine buralara kadar gelip yine ne kadar büyük bir figür olduğunu gösterdi... Biz yoldaşların olarak seninle gurur duyuyoruz... Bir dahakine zirvede sen olacaksın... @MasacRE yoldaşımın dediği gibi (olamadı) @Maskeli Fedai

Kadim dostum Zey yine bir etkinliği layığıyla yaptı ve sonlandırdı... Sen de olmasan ne olurdu halimiz... Eline yüreyğine sağlık gerçekten de... @Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dosi dinlenecek bir süre ama merak etmeyin, yine köklü etkinlikler yolda :Z birazda ben disardan bakip oy vereyim :A

bu arada @Sherlock bey ikinci kez finale cikti evet ve baska bir tesadüf yine ayni oy sayisini aldi finalde, ilginc :A @MEnes
@Sherlock beyciğim şeytanın bacağını kırmalı artık...
------

@12.Adam Tebrikler gerçekten hak edilmiş bir şampiyonluk... Bu sene her yerdeydin, her masadaydın resmen... :A

@Sherlock Canım adaşım yine buralara kadar gelip yine ne kadar büyük bir figür olduğunu gösterdi... Biz yoldaşların olarak seninle gurur duyuyoruz... Bir dahakine zirvede sen olacaksın... @MasacRE yoldaşımın dediği gibi (olamadı) @Maskeli Fedai

Kadim dostum Zey yine bir etkinliği layığıyla yaptı ve sonlandırdı... Sen de olmasan ne olurdu halimiz... Eline yüreyğine sağlık gerçekten de... @Dosi
Gelecek yıl parantez içini de yenip aramızdan birini şampiyon yapacağız canım yoldaşlarım... @Maskeli Fedai @Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,898
Puanı
1,060
öncelikle @12.Adam tebrik ederim. Kesinlikle hakettin ve ilk anketten bu yana büyük favori oldugunu gösterdin :bhr:
@Sherlock tebrik ederim ortagim, sampiyonluk olmadi ama sen bizim gönlümüzün sampiyonusun :bhr:
ilk kez yari final gören @Angelica ve @serhatt 'i yeniden tebrik ederim, ve yine ilk kez final turu görmüs olan @MasacRE @BARON男爵 ve @Aserat 'a da tebrikler.
Bu etkinligi genelde 2 kisi yürütür ama bu sene tek basima yürüttüm, basta biraz tereddüt ettim ama basardik bir sekilde :A
genel olarak ilginc bir etkinlik oldu. @bazinga favori gördügümüz Erinc'i iyi bir oranla gecti, bazingay'i Sherlock iyi bir oranla gecti ve 12.Adam'da sherlock'u iyi dedigim oranla gecti.
Favori dediklerimiz erken elendi, elenir dediklerimiz üst tura ciktilar ( @MEnes onlardan biri :A )

genel olarak durgun dedigimiz etkinlikle 34-37 arasi oy kullanildi.
Tekrardan herkese tesekkür ederim katilimlari icin.