Turabi Çamkıran Survivor'a Geri mi Dönüyor?

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
@Dosi bak ben dedim ne bu adam Survivor'u bırakır ne de Acun onu :A

@Maskeli Fedai şimdi de izleme de görelim seni :A
Turabi'ni yeri bende ayrı. xdragxx'in bu 👇 mesajı sana birşey hatırlattı mı? Sana yazmıştım zamanında ve sonra komik birşeyler olmuştu :A
Korkak Turabi yarışmaya katılırsa ezilir mi @Dosi
Aman aman yapma...... :A @Cervantes
Turabi @Dosi ile @Maskeli Fedai nin favori isimleri sanırım :A
Ben kendisini hiç sevmiyordum yanlış hatırlıyorsun ama Kertenkele dizisine girince hafif sempati duymuştum :A yalnız bu sene severim gibi :A @Maskeli Fedai ile alıştık artık aynı isimleri desteklemeye @MasacRE

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Survivor reytinglerde bu adam sayesinde patladı 2014'te ve bildiğim kadarıyla Acun onu ünlü yaptı diye ona karşı kendini borçlu hissediyor ve hayır diyemiyor.

Survivoru Turabi gibi yaşayan yok gerek performans gerek duruş sözler hepsi ile farklılık yaratmıştı sonra hepsi onun gibi olmak istedi,ama baktığımız zaman Avatar dışında bütün şampiyonlar çöp.

Umarım gelmez çünkü Acun onu bir daha şampiyon yaptırmaz.

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Turabi'ni yeri bende ayrı. xdragxx'in bu 👇 mesajı sana birşey hatırlattı mı? Sana yazmıştım zamanında ve sonra komik birşeyler olmuştu :A

Ben kendisini hiç sevmiyordum yanlış hatırlıyorsun ama Kertenkele dizisine girince hafif sempati duymuştum :A yalnız bu sene severim gibi :A @Maskeli Fedai ile alıştık artık aynı isimleri desteklemeye @MasacRE
@xdragxx

brace-yourself-the-ban-is-coming.jpg

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@Dosi bak ben dedim ne bu adam Survivor'u bırakır ne de Acun onu :A

@Maskeli Fedai şimdi de izleme de görelim seni :A

Benim bildiğim Acun beyciğim bir şekilde karşısına da Hakan’ı koyar. :A @Maskeli Fedai

NASİP.. KISMET..