eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) - 10. Sezon 9. Hafta

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
Bu hafta efsane bir şarkı desek sanırım abartı olmaz 2024 de 30 sene olacak z kuşağı dediğimiz kesim bile ezbere biliyordur sever sevmez orası ayrı :A 90lar denildiğinde akla gelen şarkılardan biridir günümüze kadar sıcaklığını korumuştur hala taze bir şarkı gibi tüketilebiliyor herkese başarılar :bhr:

@S.G.A.T. Şarhoş kafayla oylayabilirsin bu hafta izin veriyoruz :Z:Z:Z

1:45-3:25

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem @cookies @S.G.A.T.
Bu hafta içime doğmuş gerçekten. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,801
Puanı
559
Şarkıya bakmadım ama Eurovision şarkısı olduğuna göre iddialı olmalı daha üst turda kullanman gerekmez miydi?
Evet, Eurovision şarkısı olması öne çıkarıyor şarkıyı ama kalan şarkılarımın popülaritesini ve forumun tarzını göz önüne alarak bu haftayı uygun gördüm. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,138
Puanı
1,060
Bu hafta 2010'lara damgasını vuran, çıktığı dönemlerde uzun dönem boyunca her yerde duyduğumuz Tarkan'ın unutulmaz hit parçalasından "Öp" ile geliyoruz :Z

Ben o şelale saçlara
O ay o hilal kaşlara
O süzme bal dudaklara

Öp öp öp öp doyamadım

2.00 - 3.14

Kalan şarkılardan en az sevdiğim ama yine güzel şarkı. İyi puan alacaktır. Tarkan kalanlardan favorim artık.

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
Bu hafta 2010'lara damgasını vuran, çıktığı dönemlerde uzun dönem boyunca her yerde duyduğumuz Tarkan'ın unutulmaz hit parçalasından "Öp" ile geliyoruz :Z

Ben o şelale saçlara
O ay o hilal kaşlara
O süzme bal dudaklara

Öp öp öp öp doyamadım

2.00 - 3.14

Beklediğim şarkı bu değildi. :T:

Neyse bu şarkı da güzel. :Z

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,367
Puanı
1,061
Öncelikle geçtiğimiz haftalarda güzel puanlarıyla destek olan ve son 5 haftanın 4'ünde final puanı almama vesile olan herkese teşekkürler. :Z

Geçen haftaki slow parçadan sonra bu hafta tempoyu arttırıyoruz ve 2008 Eurovision Şarkı Yarışması'na giderek "Deli" diyoruz. Sözleriyle aynı zamanda Avrupa'ya ve Avrupa Birliği'ne de göndermelerde bulunan bu şarkı, finale çıkarak yarışmayı 7.sırada bitirmişti. (Bu sonuç, Eurovision'da 28 kez Türkçe şarkıyla yarışan Türkiye'nin Türkçe şarkılar arasındaki en iyi 2.derecesidir.)

Beni büyütün, ağlatmayın
Sevginiz nerde, övündüğünüz?
Beni büyütün, ağlatmayın
Sahte düşlerle oyalamayın

Recap: 1:26-3:08

(Bu sonuç, Eurovision'da 28 kez Türkçe şarkıyla yarışan Türkiye'nin Türkçe şarkılar arasındaki en iyi 2.derecesidir.)

2. derece çünkü 1 numara :bhr::bhr: @MasacRE @Çiğdem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
(Bu sonuç, Eurovision'da 28 kez Türkçe şarkıyla yarışan Türkiye'nin Türkçe şarkılar arasındaki en iyi 2.derecesidir.)

2. derece çünkü 1 numara :bhr::bhr: @MasacRE @Çiğdem
Sadece jüri oylarıyla 3. olmak çok büyük bir başarı bence. O zamanlar televoting sistemi olsaydı bu şarkı kesinlikle şampiyon olurdu. :A

• Harika
Reactions: S.G.A.T.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,271
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Artık kim elenirse çok çok üzüleceğim zamanlara geldik. Özellikle sonlara doğru yarışmacılara belli etmesem de en az onlar kadar üzülüyorum. :( @Emre Ozansoy
Şarkılara daha yeni baktım da cidden final haftası gibi bir şey olmuş. Şarkıların hepsi çok iyi. :(

• Üzücü
Reactions: kerem