Büyüyünce Ne Olacaksın?

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Şuan ki mesleğim olmadığına eminim.

Uluslararası İlişkiler okumak istedim ama puanım yetmediği için Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyelİlişkileri bitirdim hayat beni Bankacılık Sektörüne itti.Artık ekmeğimiz bu sektörde.Rabbim mevcut sektörde sorunsuz şekilde ilerlememi nasip eder İnşAllah.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,180
Puanı
1,060
Çocuk doktoru olmak istiyordum. Sonra lise zamanı hastane ortamından nefret etmeye başladım. Sonra bir kaç meslek okuduk ve en son öğretmen olduk. Bakalım, ömür daha yeterse farklı tecrübeler edinebilirim.
Şimdiki hayalim ise işleteceğim bir iş yeri açmak. Kısacası kendi işimin patronu olmak :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Sen n olmak isterdin ?
Yorumlarda yazmıştım aslında öğretmen olmak isterdim hep ama nasip olmadı işte :)
Geçtiğimiz sene buraya bir başka konu acmıştım aslında ne olmak istiyordunuz ne oldunuz diye ;) şimdi herkes küçükken olmak istedikleri meslekleri yazdı ya şimdi hangi meslek sahibiler diye merak etmiyor değilim ama bu soruyu nerede sorsam istediği hayale ulaşan çok az kişi;)
Hatta bir TRT videosu var bununla ilgili orada da durum böyle😉

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,130
Puanı
710
Yorumlarda yazmıştım aslında öğretmen olmak isterdim hep ama nasip olmadı işte :)
Geçtiğimiz sene buraya bir başka konu acmıştım aslında ne olmak istiyordunuz ne oldunuz diye ;) şimdi herkes küçükken olmak istedikleri meslekleri yazdı ya şimdi hangi meslek sahibiler diye merak etmiyor değilim ama bu soruyu nerede sorsam istediği hayale ulaşan çok az kişi;)
Hatta bir TRT videosu var bununla ilgili orada da durum böyle😉
Kaça kadar okudun ki?Şim di n iş yaparsın ?