Herkese Merhaba

Hobbit

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,423
Puanı
280
Merhabalar, adım Ahmet Poyraz Bilgin. Tekirdağ da yaşıyorum. Aslen Trabzonluyum. 27 yaşındayım. Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünde okuyorum. Açık öğretimde 2. Üniversite olarak Radyo Televizyon Programcılığı okuyorum. Forumda ki herkese selamlar. İyi günler dilerim.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,224
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Merhaba, foruma tekrardan hoş geldiniz. :bhr:

Umarım kalıcı olursunuz. Forumda da güzel vakit geçirmeniz dileğiyle. :bhr:

Hobbit

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,423
Puanı
280
Herkese çok teşekkürler, site de ne nasıl oluyor yakında çözersem daha iyi beraber vakit geçirebileceğimizi düşünüyorum. :-)

• Beğendim
Reactions: STAR and DarkLegenD

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,224
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Herkese çok teşekkürler, site de ne nasıl oluyor yakında çözersem daha iyi beraber vakit geçirebileceğimizi düşünüyorum. :-)
Merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz bir şey olursa herkes yardımcı olur hem bu konudan, hem de özel konuşmadan.

• Beğendim
Reactions: Angelica and Hobbit

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,389
Puanı
1,060
Merhabalar, Sporla ilginiz var mı?Hangi takımlısınız?

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Merhaba, hoş geldiniz. Umarım kalıcı olursunuz ve güzel vakit geçirebilirsiniz forumda. :X

• Beğendim
Reactions: Hobbit

Hobbit

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,423
Puanı
280
Merhabalar, Sporla ilginiz var mı?Hangi takımlısınız?
Spor ile ilgim 2002 Dünya kupası ile başladı. 8 yaşında futbol, 9 yaşında NBA, 10\12 yaşlarında Tenis izlemeye 13 yaşından itibaren ise aklınıza hangi spor dalı geliyor ise hepsi ile ilgili bilgi sahibiyim. Futbol da Trabzonspor, F1 de Leclerc Nba de Lakers ve Cavaliers Basketbolda Anadolu Efes ve Avrupa da Real Madrid tutuyorum. Kadın Voleybolunda ise Vakıfbank. Unuttuğum var ise affola. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. :)

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Spor ile ilgim 2002 Dünya kupası ile başladı. 8 yaşında futbol, 9 yaşında NBA, 10\12 yaşlarında Tenis izlemeye 13 yaşından itibaren ise aklınıza hangi spor dalı geliyor ise hepsi ile ilgili bilgi sahibiyim. Futbol da Trabzonspor, F1 de Leclerc Nba de Lakers ve Cavaliers Basketbolda Anadolu Efes ve Avrupa da Real Madrid tutuyorum. Kadın Voleybolunda ise Vakıfbank. Unuttuğum var ise affola. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. :)
spor konusunda ilgi alanimiz benzermis yani ben de kücüklükten beri futbolun yani sira diger spor dallarini izledim. Isvec'te olimpiyat ve kis/yaz kategorilerinde cok fazla spor yayinlanir (buzda dans, kayak, yüzme gibi spor dallarida gösterilir) ve Euro Sport cok izledim zamaninda.
Trabzonlu oldugun icin o takimi tutmana sasirmadim, @mesmeso artik yalniz degilsin :A
Ben Fenerbahceliyim. O konuda ayriyiz :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,383
Puanı
860
Merhabalar, adım Ahmet Poyraz Bilgin. Tekirdağ da yaşıyorum. Aslen Trabzonluyum. 27 yaşındayım. Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünde okuyorum. Açık öğretimde 2. Üniversite olarak Radyo Televizyon Programcılığı okuyorum. Forumda ki herkese selamlar. İyi günler dilerim.
Hoş geldin ben de Kırklareli'liyim :D

• Beğendim
Reactions: Angelica and Hobbit

Hobbit

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,423
Puanı
280
spor konusunda ilgi alanimiz benzermis yani ben de kücüklükten beri futbolun yani sira diger spor dallarini izledim. Isvec'te olimpiyat ve kis/yaz kategorilerinde cok fazla spor yayinlanir (buzda dans, kayak, yüzme gibi spor dallarida gösterilir) ve Euro Sport cok izledim zamaninda.
Trabzonlu oldugun icin o takimi tutmana sasirmadim, @mesmeso artik yalniz degilsin :A
Ben Fenerbahceliyim. O konuda ayriyiz :A
Olimpiyatları her zaman heyecan ile beklerim. Ayrıca spor'un herhangi bir alanında (eğer yayınlanıyorsa) tarihi an olarak nitelendirilen bir olay varsa onu canlı olarak seyrederim. Geriden alıp izlemek ya da ertesi gün tekrarını izlemek sarmıyor. Klüpler ile bir sıkıntım herhangi şekilde yok. Sadece sporu içerisinden gelen kişilerin yönetmesi ya da orada yer alması tarafındayım. Ama o da holiganlık boyutunda hiçbir zaman olmadı.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Olimpiyatları her zaman heyecan ile beklerim. Ayrıca spor'un herhangi bir alanında (eğer yayınlanıyorsa) tarihi an olarak nitelendirilen bir olay varsa onu canlı olarak seyrederim. Geriden alıp izlemek ya da ertesi gün tekrarını izlemek sarmıyor. Klüpler ile bir sıkıntım herhangi şekilde yok. Sadece sporu içerisinden gelen kişilerin yönetmesi ya da orada yer alması tarafındayım. Ama o da holiganlık boyutunda hiçbir zaman olmadı.
Ben de zaten o bahsettiğim spor dallarını canlı izliyordum. Şimdi eskisi kadar izlemiyorum türk kanallarımız artık var diye ama en çok futbol ile alakam devam etmekte.

• Beğendim
Reactions: Hobbit

Hobbit

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,423
Puanı
280
alintiyi zaten yapmis oldugunu yeni farkettim @A. Poyraz Bilgin :A
baska merak ettiklerinn olursa herkes yardimci olu
Bu özellik biraz Tweeter'dakine benziyor. :)
------

Ben de zaten o bahsettiğim spor dallarını canlı izliyordum. Şimdi eskisi kadar izlemiyorum türk kanallarımız artık var diye ama en çok futbol ile alakam devam etmekte.
Ben biraz da Televizyon sektörü ile ilgilendiğim ve bu sektöre girmek istediğim için biraz da oluyor. 15 yaşımdan beri Tv, Sinema, Spor herşey artık bende otomatik birikiyor. İstemesem bile bir şekilde bilgi sahibi oluyorum. Umarım yakın zamanda da sektöre girerim. 15 yaşımdan beri hayalim bu. :-)

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi