TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Büyük Final (Ahmed vs mrt-06)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,646
Puanı
1,060
Foruma sor büyük çoğunluğu benim oyumu bilir? :D Foruma yeni mi kayıt oldun, Alamancı değil misin sen? :A

Rekabet olursa ciddi ciddi forumu kapatalım be, valla. :(
Ne bileyim ben? :A

Provoke etme simdi, uslu uslu oyunu kullan ve sonuclari bekle. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Ben de senin bu sarkiyi düsündügünü düsünmüstüm. Bence finallik bir sarki degil tabii, konudaki sarkilar daha iyi nispeten. :A
O şarkı forumda açık ara fark atan bir şarkı. Ben foruma göre seçerdim :A benim tercih farklı olurdu kendi zevkime göre seçsem :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,646
Puanı
1,060
İki adaya da başarılar. İkisini de kişi olarak çok seviyorum. Umarım hak eden kazanır.:bhr: @mrt-06 @Ahmed

@kerem güzel sözlerin işin teşekkürler. Zor zamanda yanında olmayacaksak ne zaman olacağız. Emeğine sağlık şimdiden.:bhr:
Bugüne kadar destegini hic esirgemedin bunu unutamam. Cok hakkin var bu yarismada gercekten. :bhr:

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Öncelikle olarak ciddi emek isteyen,uzun soluklu bir etkinlikdi.
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Açıkçası 1 saniye bile düşünmeden oyumu verdim, bir şarkı açık ara kazanır gibime geliyor.

Bu aşamaya gelen @Ahmed ve @mrt-06 Başarılar Diliyorum.
Hangisinin hakkı ise o kazansın.

Başarılar.

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Forum tarihinin en uzun ve en çok ses getiren yarışmalarından birine imza attık. Dile kolay 20 hafta (3 ay) boyunca kademe kademe atlayarak buraya geldik. 23 forum üyesinin rekabeti sonucu bugün büyük finalde kalan son iki yarışmacıyla beraber şampiyonluk mücadelesi için son kez karşınızdayız.

Öncelikle Bu Şarkı Benim formatının sahibi aynı zamanda şu anda finalist olarak yarışan @mrt-06'ya böyle güzel bir formatı bize kazandırdığı teşekkür ederim. Bu Şarkı Benim bizden önce şu ana kadar sadece bir kez forumda yapılmıştı, özellikle formatı 2. sezon olarak bu zor günlerimizde bize kazandıran hayata geçiren, hep o olmasaydı bu yarışma şimdi olmazdı dediğim @MayısKralı'na ayrıca teşekkür ediyorum. Bu yarışmadaki en büyük pay kesinlikle onundur. Yarışmada zor anlar yaşadığım ve ara vermek zorunda kaldığım süre boyunca programı çok iyi sırtlayan ve hız kesmeden devam etmesini sağlayan her anlamda desteğini esirgemeyen @sokak sanati'ni da unutmayalım. :bhr:

Bu sezonun en büyük renkleri olarak yarışmacı olan herkese çok teşekkür ediyorum. @Billy Kane'den @dreamy'e kadar hepiniz buranın ayrı bir rengi oldunuz, yeri geldiğinde siz elendiğiniz zaman sizden çok üzüldüm öyle veya böyle aşama aşama ilerleyen yarışmalarda elenenler olacak ki hedefimize ulaşalım. Amacımız her neyse bu sayede bir bütün olarak aynı çatı altında bir şeyler paylaştığımız için eminim hepimiz ekrana bakarken birazcık olsun tebessüm ediyoruzdur. Bence en önemli şey budur işte. :D

Her hafta oylarını esirgemeyen jüri üyelerimize ayrıca teşekkür ederim, baştan sona sizin sayenizde sizin ortak kararlarınızla buralara geldik. Ve bu sezonda son kez oylarınızla finalin sonucu belirleyip şampiyonu taçlandıracaksınız. Hangi şarkının hangi yarışmacıya ait olduğunu bilmeden Cuma 20:00'a kadar oylarınızı bekliyor olacağım.

@Ahmed ve @mrt-06'ya bol şans dilereyerek bu sezon gerçekleşecek son oylamayı son kez başlatıyorum, hakeden kazansın. :Z

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk @Araf @gözlemci @DarkLegenD @gözlemci @haluk792 @AteşBöceği @BesaleT @offensive
@Ahmed @mrt-06 ikinizede başarılar diliyorum çok güzel yarışarak geldiniz bu haftaya Model grubunu pek sevmem hiç dinlemediğim şarkıdır FesuphanAllah şarkısını şarkısını çok severim ikinizede başarılar :D
Bir şarkı çok fazla önde başlamış gibi duruyor, adını söylemem doğru olmaz ama zaten tahmin edilebilir hangisine karşı tamamen taraf durumuna düştüğüm. :A

Her iki finaliste de başarılar diliyorum. @mrt-06 @Ahmed
Herkese bol şans :Z
Şarkılar denk gibi ama aşağıdaki şarkı şampiyonluğu garanti ederdi
Bu arada Erkin Koray şarkısı paylaşıyorum diye oyumun ona verileceği sanılmasın. Konudaki Erkin Koray şarkısını final şarkısı olarak görmüyorum. Model'in şarkısında bilmiyorum. İkisini kıyaslayıp oy kullanırım
Ben bu şarkı ile yarışırdım:
@mrt-06 @Ahmed @kerem
@mrt-06 aşkım seninle finalde olmak çok güzel. :Z :Z Başarılar her 2mize. :Z
Konu çok güzel olmuş. :Z Eline sağlık. @kerem :Z
Eline ve emeğine sağlık @kerem :bhr:
Başarılar @Ahmed @mrt-06 :Z:Z
Hem @mrt-06 hem @Ahmed yarışma boyunca çok iyi yarıştılar, ikisi de kazanmayı hak eden isim. :bhr: Ama bu iki şarkı arasından birinin büyük bir fark atacağını düşünüyorum. :A
İki adaya da başarılar. İkisini de kişi olarak çok seviyorum. Umarım hak eden kazanır.:bhr: @mrt-06 @Ahmed

@kerem güzel sözlerin işin teşekkürler. Zor zamanda yanında olmayacaksak ne zaman olacağız. Emeğine sağlık şimdiden.:bhr:
Öncelikle olarak ciddi emek isteyen,uzun soluklu bir etkinlikdi.
Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Açıkçası 1 saniye bile düşünmeden oyumu verdim, bir şarkı açık ara kazanır gibime geliyor.

Bu aşamaya gelen @Ahmed ve @mrt-06 Başarılar Diliyorum.
Hangisinin hakkı ise o kazansın.

Başarılar.
Çok teşekkürler arkadaşlar. :bhr: @Ahmed forumda en eski arkadaşlarımdan biri, onla finali paylaştığım için de ayrıca mutluyum.. @kerem, her bölüm sonrasında yazıyordum gerçekten büyük emek verdin.. Emeklerine sağlık tekrardan..

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,646
Puanı
1,060
Çok teşekkürler arkadaşlar. :bhr: @Ahmed forumda en eski arkadaşlarımdan biri, onla finali paylaştığım için de ayrıca mutluyum.. @kerem, her bölüm sonrasında yazıyordum gerçekten büyük emek verdin.. Emeklerine sağlık tekrardan..
Kanalin yeni rengi cok güzel olmus, simdi fark ettim. :Z

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Bully and dreamy

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ben herkesi etiket ederek mesaj yazmayı sevmem, çünkü rahatsız ediyormuş gibi hiss ediyorum. Amma finala geldik diye bir final konuşması yapmak istedim.

Öncelikle bu zamana kadar benim zevklerimi güzel şekilde değerlendirip buralara getiren herkese teşekkür ederim. Yarın sonuçlar nasıl gelir bilmiyorum, kaybederim veya kazanırım. Sonuçlardan sonra bir açıklama yaparsam samimi olmazdı. O yüzden şimdi diyeceğim birkaç şey var.

Ben açık konuşmayı severim, bilen bilir. Benim bu yarışmada en büyük hedefim @bazinga ve @xBUGRAx yı elemek idi, bu başarıyı yakaladığım için şu an bile kendimi birinci olarak görüyorum. :D Neden bu 2 isim? Çünki biz üçümüz hep denk gidiyorduk ve final puanlarında da dip-dipe devam ettik hep ilk 3-de idik. Bu yüzden hırs yapmıştım ve esas rekabetim onlarla idi. Her ikisini severim, sadece yarışma içi eğlenceli bir rekabetti ve o 2-sinde de bu duygunun olduğuna eminim. :D

Sakın Buğra ve Ozan elendi diye şu an birinci olmak istemiyorum sanılmasın, çok istiyorum. Çünki bu yarışmanın 1. sezonunda da finalde @Bully kazanmış ve 2. Olmuştum. Burada da 2. olarak kaybedersem hevesim kaçacak o ayrı.

Ama @mrt-06 Atacan benim en can dostlarımdan birisi. Forum içinde çok yakın gözükmesek de, forum dışında 6 yıla dayanan inanılmaz bir bağımız var. Bunu sözlerle ifade edemem.
O yüzden onunla final benim için çok özel. Zaten genel havadan da çok dostca ve güzel bir final gecesi olacağı herkes tarafından hiss edilmişdir.
Bakalım hangimizin şarkısı daha çok beğeniliyor. İkimiz de farklı zevk sahiplerine hitap eden şarkılar seçtik, hangisi daha çok beğenilir kestirmek zor. En hayırlısı neyse o olsun.

@kerem ayrıca sana çok teşekkür ederim, gerçekten bu kadar emek vermen çok güzel. Ben olsam asla uğraşamazdım, bu 30-40 kişininin puanlarını toplamak falan ne kadar zordur herkes bilir. Bize karantina döneminde bu heyecan ve eğlenceni yaşatdığın için minnetdarım.

Buraya kadar mesajı okuyan herkese de ayrıca teşekkür ederim.

İyi olan kazansın.

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk @Araf @gözlemci @DarkLegenD @gözlemci @haluk792 @AteşBöceği @BesaleT @offensive