TVen İtiraf Ediyoruz 89.Bölüm (9.SEZON)

Formatı Beğendiniz Mi?

• Evet

Oy: 20 87.0%
  • Hayır

Oy: 3 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    23

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
1567782997185.png

2012 yılından beri yayınlanan, forumun en uzun soluklu programı ve en ses getiren işlerinden biri olan "İtiraf Ediyoruz" yıllar boyunca, Revan, Ahmet ve mrt-06'nın sunumuyla yayınlandı. Format son yayınlanan 86.bölümüyle forumda infial yarattı bundan dolayı yenilenen içeriğiyle ve forumumuzu kin/düşmanlığa sevk etmeyecek şekilde geri dönüyor. Peki bu yenilikler neler olacak?
YENİLİKLER
  • Sadece programa konuk olan kişi hakkında itiraf yapılacak. (Alan razı veren razı olacak)​
  • İtirafları toplayıp konuğa göndereceğim, yanıtlamak veya yayınlanması istemediği itiraflar programda yer verilmeyecek.
  • Program içerisinde geçen herhangi bir sözden rahatsız olan anında program moderötüne bildirerek kaldırabilecek.
  • İlla bana göndermenize gerek de yok, isminizin görünmemesini istiyorsanız veya forum dışından ziyaretçilerimizin bir itirafı varsa; https://mrt06fav10.survey.fm/soru-sor bu adres üzerinden konuk hakkında itirafınızı yazıp gönderebilirsiniz. Böylece isminizi ben de dahil kimse görmeyecek.
** Programın 90.bölümünde, forumumuzun sevilen ismi @Yiğitt konuk olacak. Yiğit hakkında itiraflarınızı üstteki linke isimsiz olarak gönderebilirsiniz veya forum üzerinden bana yazabilirsiniz. İtirafınızı anonim veya isimli olarak gönderebilirsiniz.

Forum Yeni Formatı Çok Beğendi!
"Bu format daha iyi. "Beni pohpohlayın" ya da "beni gömün" anlamına geliyor direkt ve böylece katılan bütün bunlara razı olmuş olacak. Böylece ortada tartışma çıkma gibi olay bertaraf edilmiş olacak. Karşıdaki kişi rahatsız olsa bile, "kendin istedin" denilebilecek. Daha iyi yani kısacası. "

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu format daha iyi. "Beni pohpohlayın" ya da "beni gömün" anlamına geliyor direkt ve böylece katılan bütün bunlara razı olmuş olacak. Böylece ortada tartışma çıkma gibi olay bertaraf edilmiş olacak. Karşıdaki kişi rahatsız olsa bile, "kendin istedin" denilebilecek. Daha iyi yani kısacası.

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Angelica and mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu format daha iyi. "Beni pohpohlayın" ya da "beni gömün" anlamına geliyor direkt ve böylece katılan bütün bunlara razı olmuş olacak. Böylece ortada tartışma çıkma gibi olay bertaraf edilmiş olacak. Karşıdaki kişi rahatsız olsa bile, "kendin istedin" denilebilecek. Daha iyi yani kısacası.
Yorumu konuya ekleyesim geldi. Harikasın. :love1:

• Beğendim
Reactions: Araf