TVen İtiraf Ediyoruz 82.Bölüm

Bugüne Kadar Okuduğunuz Kitap Sayısı?

• Kullanılan toplam oy
    31

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
72068

Her hafta en az 13 itiraf ile "İtiraf Ediyoruz" sizlerle efendim...
İşte anonim ve isimli olarak hafta boyunca bizlere özel mesaj yoluyla ve Whatsapp ihbar hattımız üzerinden gönderilen bomba itiraflar.. Evet sayın seyirciler kemerlerinizi takın forumun reyting rekortmeni reality programı İtiraf Ediyoruz başlıyor!

İTİRAF1
serhatt emre ozansoy'un yükselişini neden çekemiyor? kendisine rakip geldi diye mi bu kıskançlık? tüm konuları sen mi açacaksın? tüm hitleri sen mi alacaksın? kıskançlıktan artık konularda saldırmaya da başladı ama alışacağını düşünüyorum :)
(ANONİM)

İTİRAF2

Yiğit'in emekli olması isabetli bir karar oldu. Konularda kendi istediği mesajları yazacak karşıdaki cevap verince şikayet edip ceza verecek, her türlü cazgırlığı yapıp karşısındakine müsade etmeyecek... Böyle yıllarca sürdü saltanatı, şimdi hak yerini buldu emeği geçenlere teşekkürler. Kavgayla bir yere varılamıyormuş demek ki.

İTİRAF3
Forumda son 3 yıldır bir eşcinsellik furyası koptu gidiyor! Mesajları okuyamaz olduk... Paylaşılan açık saçık fotoğraflar, yazılan ahlak sınırlarının üzerindeki mesajlar, erkeklerin birbirine yazdığı o dehşet verici mesajlar! Bu forum nasıl bu hale geldi? Nasıl bu kadar kötü duruma düştü? YAZIK YAZIK YAZIK (ANONİM)

İTİRAF4

Bir ara Vadiciler vardı ne oldu onlara sahi? Son 4 yılda mrt-06'nın korumasıyla (mesajlara ceza vermemesi, konularda tanınan ayrıcalıklar vs.) daha da güçlenmişlerdi ama birkaç ayda dağıldılar :F Vadi bitti forumdaki Vadicilik de bitti :) Bu arada hala bu koruma devam ediyor 2 yıl önce biten dizinin forum konusu hala arşive taşınmamış sayın mrt-06 diğer dizileri taşımışsın ama ! :) (ANONİM)

İTİRAF5

sokak sanati yıllarca vadikızı ile uğraştı, yönetim gücünü de kendine katarak yapmadığı kalmadı, üstelik uğraştığı kişiler kadın.. peki ya şuan durum ne? kazanan kim, kaybeden kim? kaybeden sokak sanati tabii ki, en son güvendiği o diğer üyeler de tarafını belli ederek deniz'i savundu, şimdi forumda sokak sanatinın yanında olan bir kişi bile kalmadı, ne acı (!) (ANONİM)

İTİRAF6

batuhankaralar adlı üye foruma belli aralıklarla geliyor, "çok özel konularını" açıp birde durumuna forumdakileri aşağılayıp öyle çıkıyor... Yahu sen kaç kez forumdan ayrılıyorum diye konu açıp döndün kaç kez bu "beğenmediğin" yerde saatlerini geçirdin, sen önce tutarlı ol.. yalan yanlış konular açma ondan sonra eleştirmeye başla.
(ANONİM)

İTİRAF7

Forumda Deniz'i bir çekememezlik var. Özellikle sosyal medyadaki başarısı kıskanılıyor, siz de yapın kardeşim? Siz de takipçi kazanın kolaysa? Siz de dizi sektörüyle tanışın kolaysa? Anca burada arkasından konuşun ya da konularda alay edin, kıskanmaya devam... (ANONİM)

İTİRAF8

Sherlock'u çok özledim.Gereksiz bir konu yüzünden değerli bir forum yöneticisini kaybettik. Xantier de foruma dönsün artık. Onun kadar kaliteli çok az isim kaldı forumda. :( (ANONİM)

İTİRAFINIZ MI GELDİ?
ELEM KEDERLE Mİ DOLDUNUZ?
ALO WHATSAPP İHBAR HATTIMIZI BİLİYORSUN
HEMEN GÖNDER YAYINLANSIN...

İTİRAF9
Atacan şu hayatdaki en güzel kalpli insanlardan birisi. Amma benim aptal kafam onun kalbini kırdı. Hem de, aynı yanlışı kaç defa üstüste yapdım. Ondan herkesin içinde özür dilemek istiyorum. Seni çok seviyorum canım arkadaşım. (Ahmed)

İTİRAF10
MS başlayınca sadece Deniz değil çoğu kişi melek oluyor. :D Dikkat edin bu hafta değişimlere :A (ANONİM)

İTİRAF11

MusicSurvivor başlayınca olanlar aynen şöyle her zamanki gibi. :))))))
bazinga: yaaa bana düşük verdiniz forumu kapatıyorum, düşük veren arkadaşlara ceza keseceğim !!!!!
sokak sanati: buraların ağası benim, biat edin !!! (Arka planda "tamam kanka ona düşük veriririm")
denizz19: özelden asla oy istemem !!!! (kanka bana tam puan ver ben de sana vereyim !!!)
aserat: kankaa dizime baksana ya !!!!
(ANONİM)

İTİRAF12
Çıplak kız konularını özledim. :( (ANONİM)

İTİRAF13

Olay bir dedikodu duydum bizim gruptan :eek: Kerem Harun'dan hoşlanıyormuş ve Kerem hoşlandığını Harun'a söylediğinde ise araları bozulmuş bir süre önce :eek:
Şu an iyilermiş. Neler olmuş merak ettim. :eek: (ANONİM)

72069

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Eline sağlık. :D @mrt-06

Bu bölüm katıldığım daha çok itiraf var mesela İtiraf 4, 5, 7, 8 ve 12 gibi. İtiraf 11 için de maalesef bazen mecbur kalıyorum yoksa ben de hiç istekli değilim böyle yapmaya. Yine de güldüm o yüzden bir şey demeyeceğim. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica and mrt-06

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtirafım yok bu hafta, dün sen yayınlamayınca haftaya kaldı sanıp yapmadım. @mrt-06 :(

İtiraf 2 - Canım ben kendi isteğimle ayrıldım yönetimden, o defter kapandı bende. Karşımdaki bana ne zaman cevap verince şikayet etmişim? Neyse kendiniz oynayıp durun. :A

Yalnız @sokak sanati biz yanındayız her zaman...

İtiraf 11 - Harika olmuş, sesli güldüm. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtiraf 1 - Bu olay bizim zamanımızda daha çok vardı, o zaman haftalık konularda zirvede yer almak için konular kitletilirdi, şikayetler yağardı falan. Hatırlıyor musun @Aserat o dönemleri? Biz de az çekişmezdik, bizimle beraber @sürgünüm vardı, @EFE UYSAL vardı. Bunlar tatlı atışmalar, sonradan çok gereksiz olduğunu anlasa da insan o dönem eğlence katıyordu.

• Beğendim
Reactions: Aserat

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Çıplaklık konularını özleyenle eşcinselliğe karşı çıkan aynı gibi yani @Tolstoyevski ve @DarkLegenD baş şüpheliler :A

@batuhankaralar az eleştirilmiş en beterini hakkediyor :A

Sokak şeysine hala laf eden var bırakın kendi kendini bitiriyor o :A

@kerem le @Harunnn60 nasılbarişti acaba :A

@serhatt tekbir koşulda kin besler o da karşısındaki bamyası ı göstermezse demek @Emre Ozansoy da öyle yapmış :A

Eline sağlık @mrt-06 amabence iyi kalpli değilsin :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kaosu az bir bölüm olmuş hayret. :A Birileri kinini dökememiş herhalde. :A

İtiraf 7’ye sonuna kadar katılıyorum. Deniz’in yaptığı şeyleri yapın da öyle konuşun. :D Ama siz dalga geçip, arkasından konuşun ancak. Sektörden birçok isimle sürekli iletişim halinde. Görüşüyor, buluşuyor. Ve bunu kendi emekleriyle yaptı. :D

İtiraf 4’e de katılıyorum ama şu konuda. Vadiciler bitti. Onların ağalık lafları da bitti. Kısaca kurtulduk. :A

Ellerine sağlık canım :bhr: @mrt-06

• Harika
Reactions: mrt-06

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
İtiraf 14

Bu kadar aşağılık, uydurma ve saçma sapan itirafı yapabilen arkadaş bıraksın forumu. Biz @Harunnn60 'la çok iyi anlaşıyoruz, sırf sizin böyle arkadaşlarınız, dostlarınız, kardeşleriniz yok diye çekemiyorsunuz ve bize iftira atıyorsunuz. Ki bunu kimin yaptığını tahmin edebiliyorum ve umursamıyorum çünkü her programda sansasyonel birşey ortaya çıkarmak zorunda zaten. :X Yok Harun'la aramız bozulmuş birde :A, hiç bozulmadı biz hep aynıyız. Çatlayın da patlayın. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
İtiraf 1'i yapan şahıs, o kıskandığımı iddia ettiğin kişi benim tırnağım da olamaz muhatabım da olamaz. Forum bana ait bir yer değil elbette herkes konu açacak, o arkadaşın da yeni hevesinden ötürü bu merağı, bu da gelir bu da geçer :A Biz burdayız kalıcıyız :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çıplaklık konularını özleyenle eşcinselliğe karşı çıkan aynı gibi yani @Tolstoyevski ve @DarkLegenD baş şüpheliler :A

@serhatt tekbir koşulda kin besler o da karşısındaki bamyası ı göstermezse demek @Emre Ozansoy da öyle yapmış :A

Ne kötülüğümü gördün :(

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İtirafım yok bu hafta, dün sen yayınlamayınca haftaya kaldı sanıp yapmadım. @mrt-06 :(

İtiraf 2 - Canım ben kendi isteğimle ayrıldım yönetimden, o defter kapandı bende. Karşımdaki bana ne zaman cevap verince şikayet etmişim? Neyse kendiniz oynayıp durun. :A

Yalnız @sokak sanati biz yanındayız her zaman...

İtiraf 11 - Harika olmuş, sesli güldüm. :D
Neyse 83.bölüme artık :(

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Eline sağlık. :D @mrt-06

Bu bölüm katıldığım daha çok itiraf var mesela İtiraf 4, 5, 7, 8 ve 12 gibi. İtiraf 11 için de maalesef bazen mecbur kalıyorum yoksa ben de hiç istekli değilim böyle yapmaya. Yine de güldüm o yüzden bir şey demeyeceğim. :A

Kaosu az bir bölüm olmuş hayret. :A Birileri kinini dökememiş herhalde. :A

İtiraf 7’ye sonuna kadar katılıyorum. Deniz’in yaptığı şeyleri yapın da öyle konuşun. :D Ama siz dalga geçip, arkasından konuşun ancak. Sektörden birçok isimle sürekli iletişim halinde. Görüşüyor, buluşuyor. Ve bunu kendi emekleriyle yaptı. :D

İtiraf 4’e de katılıyorum ama şu konuda. Vadiciler bitti. Onların ağalık lafları da bitti. Kısaca kurtulduk. :A

Ellerine sağlık canım :bhr: @mrt-06
Teşekkürler. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İtiraf 14

Bu kadar aşağılık, uydurma ve saçma sapan itirafı yapabilen arkadaş bıraksın forumu. Biz @Harunnn60 'la çok iyi anlaşıyoruz, sırf sizin böyle arkadaşlarınız, dostlarınız, kardeşleriniz yok diye çekemiyorsunuz ve bize iftira atıyorsunuz. Ki bunu kimin yaptığını tahmin edebiliyorum ve umursamıyorum çünkü her programda sansasyonel birşey ortaya çıkarmak zorunda zaten. :X Yok Harun'la aramız bozulmuş birde :A, hiç bozulmadı biz hep aynıyız. Çatlayın da patlayın. :Z
Trol bir itiraf gibi duruyor :A @xemrexxx tarzı bir yazı ile yazılmış ki hem komik olsun hemde dikkatler emreye çekilsin istenmiş :A

Ben bir kıskançlık sezdim açıkçası bu itirafta :A Dün zaten konuşmuştuk bu forumda eğlendiğimiz için başkaları bize hayretle bakıyor demiştim. :A

Valla ben seninle iyi ki tanışmışım, herkesin seni gibi bir yakını olsa ne güzel olurdu dünya. :-)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
Trol bir itiraf gibi duruyor :A @xemrexxx tarzı bir yazı ile yazılmış ki hem komik olsun hemde dikkatler emreye çekilsin istenmiş :A

Ben bir kıskançlık sezdim açıkçası bu itirafta :A Dün zaten konuşmuştuk bu forumda eğlendiğimiz için başkaları bize hayretle bakıyor demiştim. :A

Valla ben seninle iyi ki tanışmışım, herkesin seni gibi bir yakını olsa ne güzel olurdu dünya. :-)
Ben anonim itiraf yapmam kimden korkucam:A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx