eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 6.Hafta Oylama Başladı

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Listesinin tamamını bilmediğim için sağlıklı bir yorum yapamam ama Bunlar da Geçer fazla tutmamış bir şarkıydı, gerek var mıydı bilmiyorum :D Doktor, hit oldu mesela kullanılabilir.

Selda çok zayıf gelmese güme gidecekti az da Kenan :A Forum en ufak bir zayıflık gördü mü saldırıyor Çiğdem'in dediği gibi :A
Bana Bunlar da Geçer de baya hit olmuş gibi gelmişti neyse sorun bendeydi herhalde. Geri kalanlar daha garanti hitler. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu hafta benim çok sevdiğim bir parça olan ‘Beni Bul Anne, ile geliyoruz.

“Camlar düştü yerlere
Elim elim kan içinde
Yanıma gel yanıma anne
İki yanımda iki polis
Ellerim kelepçede
Beni bul beni bul anne”

@MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem[/USER [USER=88624]@serhatt @Ahmed @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @gözlemci @Yiğitt[/USER]​

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Benim listeme girmezdi onlar. :A Benim onlu aşağıda, bonuslar kısmına yazardım son ikisini. :D

Önsöz
Sakıncalı
Yatcaz Kalkcaz Ordayım
Bi An Gel
Of Of
Kardan Adam
Bangır Bangır
Dan Dan
Ya Tutarsa
Be Adam

Bonuslar:
İltimas
Emrin Olur
Irgalamaz Beni
Kara Böcükler
Yapamazsan Yok
Gel Çarem
Kimi sectin @bazinga

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bana Bunlar da Geçer de baya hit olmuş gibi gelmişti neyse sorun bendeydi herhalde. Geri kalanlar daha garanti hitler. :A
Ben Kral TV'de rastlıyordum ama hit olmadığını söyleyebilirim sana. :A

Bekliyoruz bakalım geri kalanları da :D Bir Aklım Karıştı, bir Ara Beni Lütfen dinleyip oylamak isteriz :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben Kral TV'de rastlıyordum ama hit olmadığını söyleyebilirim sana. :A

Bekliyoruz bakalım geri kalanları da :D Bir Aklım Karıştı, bir Ara Beni Lütfen dinleyip oylamak isteriz :A
Doktor baya patlamıştı ama di mi onda da yanılıyor olamam? :A

Aklım Karıştı ve Ara Beni Lütfen'i sen oylamak istersin de diğerleri ister mi emin olamadım. Geçen hafta arada kaldığım 3-4 şarkıdan biriydi. :D Bal Gibi, Tencere Kapak, Ben Güzelden Anlarım diğerleriydi... Galiba içlerinden en düşük alınacağı seçtim. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Doktor baya patlamıştı ama di mi onda da yanılıyor olamam? :A

Aklım Karıştı ve Ara Beni Lütfen'i sen oylamak istersin de diğerleri ister mi emin olamadım. Geçen hafta arada kaldığım 3-4 şarkıdan biriydi. :D Bal Gibi, Tencere Kapak, Ben Güzelden Anlarım diğerleriydi... Galiba içlerinden en düşük alınacağı seçtim. :A
Kesinlikle en yanlış tercihi yapmışsın, neyse ki elenip yazık etmedin Kenan'a :D Kenan ilgi görüyor bir de bu sezon, sonuçlardan belli ama ben Ara Beni Lütfen ve Aklım Karıştı'yı kesin alırdım. Çakkıdı'yı zaten kullanacaksın. Baş Harfi Ben var, Pamuk, Aşkım Aşkım gibi eski slowlar da düşünülebilir :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,736
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kesinlikle en yanlış tercihi yapmışsın, neyse ki elenip yazık etmedin Kenan'a :D Kenan ilgi görüyor bir de bu sezon, sonuçlardan belli ama ben Ara Beni Lütfen ve Aklım Karıştı'yı kesin alırdım. Çakkıdı'yı zaten kullanacaksın. Baş Harfi Ben var, Pamuk, Aşkım Aşkım gibi eski slowlar da düşünülebilir :D
Aşkım Aşkım'ı unutmuşum ben ya hemen listeme ekliyorum ama hangi şarkıyı çıkaracağım. :A Nasıl kaçırmışım onu hatırlasaydım Bunlar da Geçer'i kesin elerdim. :A

Pamuk'a da güvenemiyorum. Foruma fazla kaliteli gelebilir. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aşkım Aşkım'ı unutmuşum ben ya hemen listeme ekliyorum ama hangi şarkıyı çıkaracağım. :A Nasıl kaçırmışım onu hatırlasaydım Bunlar da Geçer'i kesin elerdim. :A

Pamuk'a da güvenemiyorum. Foruma fazla kaliteli gelebilir. :D
Yarışma başlamadan detaylıca tüm albümleri incelemen gerekirdi, yoktan yere Kenan'ı elenme potasına soktun :A

Artık bakacaksın durumlara :D