kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Benim düşmanım yok. Ben düşmanım sahtelere:A
Sen ne ara ban seviyesine geldin. Muzip çocuksun sen daha çok yenisin:F
Bakıyorumda yine iddialıyız :A
Sen bu forumda rahmetli olmaya çalışırken o seviyeye geldim ben :A Aslında gelmedim, getirttiler sağolsunlar.. Onların ağzından konuşup anten takın falam diyemedim çünkü anten onlardan daha değerli, mantığa ters sonuçta. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bakıyorumda yine iddialıyız :A
Sen bu forumda rahmetli olmaya çalışırken o seviyeye geldim ben :A Aslında gelmedim, getirttiler sağolsunlar.. Onların ağzından konuşup anten takın falam diyemedim çünkü anten onlardan daha değerli, mantığa ters sonuçta. :A

Sen kimle kavga ettin laa yoksa siyasi kavga mı yoksa tartışma yapacak biri gibi degilsin:F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,019
Puanı
1,061
Yalnız Word varken konuları neden excelden hazırlıyordun ki? :A

@Aserat 'ın copy-paste yaptığını ilk kez öğrendim :A Ama sende çocuğu yerden yere vurdun. :A Bence @Aserat konulara gayet emek vererek açıyor, en azından bu ölü forumda konu açması bile yeterli :A Haftanın kazanan ve kaybedenleri konusunu çok beğenmiştim mesela..

Neyse, keşke zamanında burda olsaydım da konularını görseydim. Nasip değilmiş diyelim. Emekli olmasaydın be kanka :A

Yeni üye olmama rağmen bu forumda yığınla dedikodu duydum :A Hatta çoğu eski üyeden daha fazla dedikoduya sahibim diyebilirim :A Bir ara kapını çalalım bakalım, sende neler var :A
Orada profesyonellik dışı ciddi bir hata yapılmış ama uzun süre sonra ilk kez açılıyor, konunun dört dörtlük olmaması normal ve bayağı da zaman harcanmış. :D
Yoğunluğun arasında oyalanmak için bu konuyu açayım dedim, ayrı ayrı sıralamak da çok vakit alacağı için liste kısmına başka yerden baktım. Yoksa yorumlar bana ait. Yukarıda özellikle dedim tüm dizileri alacakken sonradan 20’ye düşürdüm diye ama malum kişi inatla kopyala yapıştır kullandığımı iddia ediyor.

Kısacası ortada profesyonellik dışı bir durum yok sadece asılsız bir iddia var. Üstelik geçmişteki saçma sapan olayları da bugün açılan konunun altında anması derdinin saldırmak olduğunu gösteriyor. Ne diyeyim Allah ıslah etsin. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ciddiye almadığım için cevap vermeyecektim ama dayanamadım. İlk başta konuda tüm dizilerin olmasını düşünürken sonradan 20'ye düşürdüm orası da öyle kaldı. Ortadaki emeği görmezden geliyorsun anladık da boş yapacağına sen açsaydın konuyu. Tabii oturduğun yerden laf atmak daha kolay geliyor sen de haklısın. :kiki:

Forumdaki bazı üyelerin de tek amacı ortalığı karıştırmak bazı arkadaşlara inatla prim vermesi bayağı ilginç. O zaman konuyu sen veya ileri geri sallayan diğer arkadaş açsaydı tutan yok sonuçta. :)
Emeğine laf etmedim, olay ilginç dedim ve ilginç zaten.)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
Aserat'ı Vadiye kullandığı laflar yüzünden dolayı sevmem ama nicki lazım olmayan üyenin durduk yere saldırması oldukça ilginç. Yok yani ne yaptı da bu kadar kin dolusun merak uyandırıcı :)))

Emeğine sağlık demek bu kadar zor olmamalı

Son düzenleme:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Emeğine sağlık demek bence bu kadar zor olmamalı. İnsanlar forum adına bir şey yapmaya çalışırken bunu görmeyip başka yerden dem vurmak kimseye bir şey kazandırmaz. Eline emeğine sağlık @Asaret benim devamlı takip ettiğim konulardan biriydi ama uzun zamandır açılmıyor maalesef. Uzun aradan sonra görünce sevindim ama işte konudaki yorumlar can sıkıcı. Sakın onları dikkate alma! Bu konuyu devamlı açmanı bekliyorum.

Arka Sokaklar çok iyi sonuçlar alarak Kanal D'yi kurtarmış :) @Yiğitt gör bunları gör :)

Mehmetçik Kut'ül Amare de iyi sonuçlar almış zamanla çift rakamları görecektir inşallah.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Emeğine sağlık demek bence bu kadar zor olmamalı. İnsanlar forum adına bir şey yapmaya çalışırken bunu görmeyip başka yerden dem vurmak kimseye bir şey kazandırmaz. Eline emeğine sağlık @Asaret benim devamlı takip ettiğim konulardan biriydi ama uzun zamandır açılmıyor maalesef. Uzun aradan sonra görünce sevindim ama işte konudaki yorumlar can sıkıcı. Sakın onları dikkate alma! Bu konuyu devamlı açmanı bekliyorum.

Arka Sokaklar çok iyi sonuçlar alarak Kanal D'yi kurtarmış :) @Yiğitt gör bunları gör :)

Mehmetçik Kut'ül Amare de iyi sonuçlar almış zamanla çift rakamları görecektir inşallah.
Başkan Arka Sokaklara lafım yok zaten, o olmasa napacağız bilmiyorum. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aserat'ı Vadiye kullandığı laflar yüzünden dolayı sevmem ama nicki lazım olmayan üyenin durduk yere saldırması oldukça ilginç. Yok yani ne yaptı da bu kadar kin dolusun merak uyandırıcı :)))

Emeğine sağlık demek bu kadar zor olmamalı

Deseydin o zaman emeğine sağlık diye. Bana laf atmak için daha mantıklı yollar seçmen gerektiğini hala anlayamadın mi?

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Bu hafta Hüsnü'nün kızı vuruluyormuş, reytingler uçar. :Z
Tanıtımda öyle bir şey geçti ama bence vurulma olmaz. Ona rağmen tanıtım on numara beş yıldız olmuş. Ekipin hepsinin başı dertte.

Rıza Baba'ya silah çekilecek bir bölümün reytinglerini tahmin bile edemiyorum. İnşallah reytinglerde ters köşe olmayız.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,332
Puanı
1,060