eTV MusicSurvivor 7.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarışmayı Nazan Öncel'in en önemli klasiklerinden biriyle açalım istedim. Son dönemde Mabel Matiz'in yorumuyla yeniden gündeme gelen üzerinden yıllar geçse de akıllarda yer etmeye devam edecek 1991 yapımı bir klasik: "Bir Hadise Var". Umarım sizler de seversiniz...

Recap: 2.05 - 3.13

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @Çiğdem- @mrt-06 @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @denizz19

Mirkelam gibi yapsana iyi şarkıları kullan elen sonrada Sia'yı şampiyon yapalım.:A

Sia ile yaşaman çok zor :A

Sia'nın şarkısı ile şampiyon olmuştum sıkıntı yok:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Yeni afişi ekleyebilirsin konuya. Ama daha iyisini de yapabilirim belki. :A @Çiğdem-

MUSICSURVIVOR-7.SEZON-2.png

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Aslında Müslüm Gürses ile hiç sıkıntı yaşamadan final görebilirim ancak forum beni korkutuyor. Her an kimin ne yapacağı belli değil. İlk 4 haftayı belki sorunlu geçirebilirim ancak ondan sonra ağır toplarımı oynayacam. O zamana kadar tüm forum halkından desteklerini bekliyorum.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında Müslüm Gürses ile hiç sıkıntı yaşamadan final görebilirim ancak forum beni korkutuyor. Her an kimin ne yapacağı belli değil. İlk 4 haftayı belki sorunlu geçirebilirim ancak ondan sonra ağır toplarımı oynayacam. O zamana kadar tüm forum halkından desteklerini bekliyorum.
Müslüm Baba çok özel yeri var tabikide Kazım Koyuncu gibi yine iyi ilerlersin diye düşünüyorum ama burasıda survivor kimi ne zaman şutlayacaklar belli olmuyor işte :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Yarışmayı Nazan Öncel'in en önemli klasiklerinden biriyle açalım istedim. Son dönemde Mabel Matiz'in yorumuyla yeniden gündeme gelen üzerinden yıllar geçse de akıllarda yer etmeye devam edecek 1991 yapımı bir klasik: "Bir Hadise Var". Umarım sizler de seversiniz...

Recap: 2.05 - 3.13

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @Çiğdem- @mrt-06 @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @denizz19
enfes şarkı gerçekten. Nazan Öncel'in repertuarını düşündüm de süpriz yapabilir.

Müslüm Baba ile bu hafta diyoruz ki;

"Aldanma çocuksu masum yüzüne
Mutlaka terk edip gidecek bir gün
Kanma sever gibi göründügüne
Seni sevmiyorum deyip gidecek bir gün"

Recap: 00.43-01.29

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @Tolstoyevski@berkann @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai

recap'te eminmisin? Şarkının en güzel yerinde bitiyor. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

İlk hafta şarkım Recap: 1:10-2:10

@Harunnn60 @sokak sanati ve @Ahmad 'dan ayrı bir yorum bekliyorum. :Z @turkuazz ve @Dosi iyalan olmasın konusunu açtığımda beğenmiştiniz sanırsam. :D

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu@tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @Çiğdem-@mrt-06 @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @S.G.A.T.@Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @denizz19

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @Çiğdem-@mrt-06 @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @denizz19

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

@Harunnn60 @sokak sanati ve @Ahmad 'dan ayrı bir yorum bekliyorum. :Z @turkuazz ve @Dosi iyalan olmasın konusunu açtığımda beğenmiştiniz sanırsam. :D

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu@tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @Çiğdem-@mrt-06 @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @S.G.A.T.@Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @denizz19

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @Çiğdem-@mrt-06 @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @denizz19
Bu kızın sesine bayılıyorum. :bhr: Bu şarkıyı ilk kez dinledim, normal gibi. Bakalım hepsini bi arada dinleyince karar veririm. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Eurovision şarkısını yıllarca tel zili yapmıştım bir kaç iyi coverı var. Tam destek.:A