eTV MusicSurvivor 7.Sezon 1.Hafta Oylama Başladı

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,039
Puanı
1,061
Afiş BŞB kopyası gibi,gerçek biz olan tven'den özenilmiş kanaldaş :F @mrt-06 @Aserat @Çiğdem-
Zaten sizin rakip kanalın patronu yapmış afişide @Aserat :A :A :A

Vlla sen hiç strateji yapmayı düşünmeden gidebildiğim yere kadar gideyim hesabıyla en iyileri sırala bence :A :A :A
Resim benziyormuş ama daha iyisini bulamadım. Zaten MS'ye daha çok yakışıyor. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
"Epik" müziğin "Rap" ile buluşturan
Rap sevmeyene rapi sevdirecek adam Zack Hemsey'in
"Lost and Found" şarkısı ilk şarkımız. Orta seviye bir şarkıyla giriş yapıyorum, hiçbiriniz ne şarkıyı ne Zack Hemsey'i daha önce duymadığınız için baştan sona dinlemenizi öneriyorum, sadece recapa göre karar vermek çok sağlıklı olmaz :D
Nakaratı Heather Bolan seslendiriyor.
Sözleri de güzeldir, isteyenler için;
https://www.musixmatch.com/lyrics/Zack-Hemsey/Lost-and-Found

@Tolstoyevski @Billy Kane @MayısKralı @Yiğitt @sokak sanati @denizz19 @batuhankaralar @OzaN @mesmeso61 @Ahmed @Harunnn60 @S.G.A.T. @turkuazz @Thequeer @dreamy @mrt-06 @MasacRE- @MEnes @Doğu @Maskeli Fedai @ozmoturk @tolgab @Sherlock @Aserat @xemrexxx @vadikızı @berkann @EnveR @cookies @dizi kolik @ozgur2113 @FaJi

Tarzını sevdim şarkının daha önce dediğim gibi iyi ama final havası yok bee:D

Namesiz okuyor bunlar yaa. Tezahürat gibi şarkı okuyor bunlar.:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Herkese yeniden merhaba, Buray'ın ilk olarak en sevilen ve eğlenceli parçalarından Deli Divane ile merhaba diyoruz yarışmaya. Umarım beğenirsiniz, herkese başarılar :love1:

Recap aralığı : 1.48-2.51

@sokak sanati @Yiğitt @Ahmed @MEnes @cookies @ozmoturk @Doğu @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @FaJi @MasacRE- @xemrexxx - @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 - @OzaN @Tolstoyevski @mesmeso61 @berkann @Thequeer @XanTier @EnveR @dizi kolik @ozgur2113 @Harunnn60 @Maskeli Fedai @Çiğdem-

İlk hafta için ideal duruyor. Doğru ayarlarsan haftaları belki şansın olur finale çünkü iyi şarkıları var özellikle dizilere yaptığı müzikler baya iyi:D