"İntikam" Tanıtım Fragmanları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

Şükür ki Emir'in yoluna sapmasın yanliş yoldan dönsun diye uğraşiyoruz..Yoksa Emir'in yolu gibi sonu:eek:

- - - Ekleme - - -

http://www.imdb.com/title/tt1837642/

Bahsettiğimiz dizi bu işte hadi indir :F:FF:F

dizi reytingi o ben fılımlerden bahsediyorum .. ayrıca aksıyonla isim olmaz. aksıon çocukların işi :)))))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
sağol sana da bir ödül lazım bir zmanalr armağan çağlayna için her şeyi eleştiriyor diye hazırlamıştım en iyisi sana göndereyim acı biber ödülü :D

herşeyi eleştirmiyor beyazsoy haksızlık yapma :)

intikam vadiyi geçerse yüzde yüz eminim intikamı savunacak vadiyi yerin dibine batıracak düşük reyting alan dizileri eleştiriyor sadece :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
herşeyi eleştirmiyor beyazsoy haksızlık yapma :)

intikam vadiyi geçerse yüzde yüz eminim intikamı savunacak vadiyi yerin dibine batıracak düşük reyting alan dizileri eleştiriyor sadece :)

işler güçleri elestiriyormuyum aksine ovuyorum . geçen sene ucurumu eleştirdim mi... obzg en yüksek reytingteydı my en yüksek reytingdeydi. huzur sokagi birinci oluyordu ben eleştirdiğimde

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
işler güçleri elestiriyormuyum aksine ovuyorum . geçen sene ucurumu eleştirdim mi... obzg en yüksek reytingteydı my en yüksek reytingdeydi. huzur sokagi birinci oluyordu ben eleştirdiğimde

işler güçleri övüyorsunda övgün haftada bir satır

vadi en çok eleştirdiğin diziydi bu kez haftada 100 defa övüyorsun :)

koçan reytingde yüksek alınca övmeye başladın dizide düşüş olunca senaryoda kötüleşme var dedin

uçuruma eleştirin övgünden daha fazladır net olarak ..

ben değişemiyorum bir dizi berbatsa sonuna kadar berbattır dizide bir ışık olmalı mesela dila hep överim ama eksikleri var derim bu hafta düzeldi daha iyi oldu ama dilada eksik varken arka sokaklar yüksek reyting alıyor diye onu övemiyorum isterse arka sokaklar 40 reytinge yükselsin kumaşı belli o dizi düzelmez ..

- - - Ekleme - - -

beyazsoy 2 bunalrı dışlamak lazım :D

tüm dizi nasıl iner emre??:))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,241
Puanı
1,061

koçan reytingde yüksek alınca övmeye başladın dizide düşüş olunca senaryoda kötüleşme var dedin

ben değişemiyorum bir dizi berbatsa sonuna kadar berbattır dizide bir ışık olmalı mesela dila hep överim ama eksikleri var derim bu hafta düzeldi daha iyi oldu ama dilada eksik varken arka sokaklar yüksek reyting alıyor diye onu övemiyorum isterse arka sokaklar 40 reytinge yükselsin kumaşı belli o dizi düzelmez ..

- - - Ekleme - - -

anteni biraz iyi sallarsan hepsi iner :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bu kadar ısrar ettim indereyım bari anca iki sonra yorum yaparım yalnız

Tamam yeter ki izle...Ben tartişmadan kaçmam..Sen Karadyıdaki gibi en ufak hatayı bul hatırladiğim kadariyla(ilk bölümü geçen sene izlemiştim:X) cevaplıcam :F:F

tebrikler forumdash sonunda indirtmeyi başardın :))
adam dedi ya 8'den aşasini indirmem diye yuksekten atti puanı:F:F 8.3 görünce vardir bişiler dedi:F:F

- - - Ekleme - - -

forumdashın bahsettiği tüm dizimi bende film sandım ya la :))
La sen bari yapma REVENGE diyoruz BEREN diyoruz...Sende indir izle bi bölümünü vballa..İnidiremezsen online izle..Yorumlarin daha güçlü olcak yemin ederim:X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059

- - - Ekleme - - -

benim on yargım yok. bir dizi iyiyse ıyıydır. huzur sokagi elestirilerim ortada dizi dusmeden eleştirdim. karadayı elestırılerımı takas bi ara buldu gösterdi. dizi çıkışa geçmeden önce yazdım. bıu ise yaptığım yorumu ekledim saat 20:29 da yapmısim dizinin ilk yayın günü ..

- - - Ekleme - - -

ayrıca vadiyi nerde 100 kez ovdum yahuu. vadiye en fazla dediğim senaryo güzel . herkes kambur müthişti derken ben onda ne var. my ve ezelde kaç defa yapıdı dedim..

sen ya bızdesın ya onlardansın gözüyle bakın herşeye bense dizinin iyi mi kotumu olduğu gözünden aramızdaki fark bu. ne zaman my yi sıkı eleştirdim ipler koptu :)))))))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,241
Puanı
1,061
sadece my eleştimedin panpa sen kafana estikçe ona buna sallıyon :D senn kriteler baya değişik desterenin izlediği dizi düşer senn de eleştirdiğin artar :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
sadece my eleştimedin panpa sen kafana estikçe ona buna sallıyon :D senn kriteler baya değişik desterenin izlediği dizi düşer senn de eleştirdiğin artar :D

huzur sokagi arttı mi yalan dünya arttı mi. obzg arttı mi .. emir arttı mi..kuzey güney arttı mi