2012 En Favori Üye 2012 | Yarı Final | takas vs Fks14

Hangisi finale yükselsin?

• takas

Oy: 20 50.0%
  • Fks14

Oy: 20 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geldi bile sanırım orcun verdi

- - - Ekleme - - -

evet o vermiş :)

Takas 2012 kayıt oldu ve top 5 e girdi furkan zaten vardı takas hakediyor yazık oldu bir oyla gercekten

Takas 2012 kayıt oldu ve top 5 e girdi furkan zaten vardı takas hakediyor yazık oldu bir oyla gercekten
Furkanın bu foruma takasla kıyaslama yapmayacak kadar emekleri ve faydaları var!

- - - Ekleme - - -

Furkanın bu foruma takasla kıyaslama yapmayacak kadar emekleri ve faydaları var!

- - - Ekleme - - -

Katkısı yok demedim zaten çoğu yerde oyumu ona verdim takas kısa sürede çok mesaja ulaştı oyunlarda kendinide gösterdi açıkcası bu sefer bir üyenin kazanmasını istiyorum oylamayı

Son dakikada atmışız golü :D

- - - Ekleme - - -

23:29 diyor yalnız ? :)

Beni görmek istemiyormusun yani Mehmet..

Bu nedir şimdi. Adam istediğini söylemiş sadece. Oylamada yarışan birinin böyle bir psikolojik baskı yapması ne kadar etik?

Abartmayın yahu şu anketleri. Favori olunca başınız göğe mi eriyor. :D

Bu nedir şimdi. Adam istediğini söylemiş sadece. Oylamada yarışan birinin böyle bir psikolojik baskı yapması ne kadar etik?

Herhalde saka yapiyoruz. Mehmet'le öglede sakalastik öylesine. Mehmet de bunu biliyor zaten.

Ben psikolojik baski felan da yapmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...