FF ailesini yakından tanıyoruz :)

AnaKin

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5
Puanı
159
Adım Doğuhan arkadaşlar yaş 21 üniyi yeni bitirdim stajım falan var :) İzmirde okudum İzmirde kalmaya devam edeceğim sanırım işlerimden dolayı..

Başlangıcı ben yaptım devamı sizden artık arkadaşlar :) Sınırlama yok kendiniz hakkında ne yazmak isterseniz yazabilirsiniz...

adım ramazan
19 yaşındayım
galatasaraylıyım
vadiciyim

Adım Aykut
Ankarada oturuyorum aslen Kırıkkaleliyim
Yaşım 17.5'tan 18 :D
Koyu bir Fenerbahçeliyim

Son düzenleme:
- Adım Rəvan
- 16 yaşındayım
- Azerbaycanlıyım
- Tıp Fakültesi öğrencisiyim :)

Adım Eren
22 yaşındayım
Üni. Hukuk fakültesi okuyorum
Galatasaraylıyım
Adanalıyım

Beni tanırsın yine yazıyorum :)
Adım: Alper
Son sınıfa geçtim .Üniye hazırlanıyorum
Tuttuğum Takım: Gs

beni fazlasıyla tanıyolar ama yinede bir özet geçeyim :D ismim bahar 19.5 yaşındayım son güne kadarda 20 demeyeceğim :D üniverstede okuyorum 3.sınıfı olmaya çalışıyorum :D İstanbulluyum İstanbulda oturuyorum İstanbulda okuyorum Galatasaraylıyım .... :D

Samet Kurtuldu
9 Temmuz'da 17 yaşına gireceğim. Kocaeli, İzmit'te yaşıyorum. Lise 3'e geçtim. Galatasaraylıyımdır. Siyaset veya Radyo,Sinema ve Televizyon hayattan mesleki beklentilerimdir.
Birgün Azerbaycan'ı muhakkak ziyaret etmek ve Odlar Yurdu'nu karış karış gezmek isterim. Şimdilik bunlar.

Çok güzel devam ediyor diğer arkadaşlardan da bekliyoruz.. :)

Şaşırdığım şeyler oldu mesela primaverayı erkek olarak biliyordum :D inan kızma ama bir bilgim yoktu :D İsim geçiyordu ama farketmemişim heralde :)

Adım Doğuhan arkadaşlar yaş 21 üniyi yeni bitirdim stajım falan var :) İzmirde okudum İzmirde kalmaya devam edeceğim sanırım işlerimden dolayı..

Başlangıcı ben yaptım devamı sizden artık arkadaşlar :) Sınırlama yok kendiniz hakkında ne yazmak isterseniz yazabilirsiniz...

Oley artık en büyük ben değilim :GDG: Aynı yaştayız bende Marmara'da okuyorum. Benim yaşımda olan ve de benden 1 yaş büyük olan kişiler var forumda artık. Daha mutlu olamazdım. :GDG:

- - - Ekleme - - -

Oley artık en büyük ben değilim :GDG: Aynı yaştayız bende Marmara'da okuyorum. Benim yaşımda olan ve de benden 1 yaş büyük olan kişiler var forumda artık. Daha mutlu olamazdım. :GDG:

- - - Ekleme - - -

Şaşırdığım şeyler oldu mesela primaverayı erkek olarak biliyordum :D inan kızma ama bir bilgim yoktu :D İsim geçiyordu ama farketmemişim heralde :)

İşin gerçeği şu ki aslında Primavera erkek. :T Beni tehdit ediyor 3 aydır erkek olduğumu söyleme diye. :T

yok ya niye kızayım ama bende seni kız sanıyodum 😱 neyse yanlışlıklar düzeldi iyi oldu :D

- - - Ekleme - - -

- - - Ekleme - - -

- - - Ekleme - - -

İşin gerçeği şu ki aslında Primavera erkek. :T Beni tehdit ediyor 3 aydır erkek olduğumu söyleme diye. :T

kızım niye çaktırıyosun madem söyledin bende açıklıyorum polyde aslında 12 yaşında :T:

Hello Im Weynn Runiyyy gibi saçma başlangıç yapmayım :D

Adım:Kürşat
Yaşım:17
Galatasaraylıyım.
Ankara da oturuyorum

:):))