Forumu bırakıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sübyancı cezası yüzde yüzde doğru bilip bilmeden kimseye sübyancı diyemessin

Anlamadığım olan takas benim babamın oğlu mu? Neden o kızsın diye hayatımda görmediğim bir insana ceza veriyim ben? Bende vadiyi izliyor olsam birisi sübyancı memati dese kızarım. Açıklama yapmışlar zaten o kızla neden evlendi diye. Sen dizinin tamamını izliyor musun sanki? Izlesen demezsin bunu. Bende izlemiyorum ama izleyenlere saygısızlık edip sevdikleri karakterlere böyle yakistirmalar yapmıyorum.
tarafsız çogu kurtlarcı memeatin bu durumundan rahatsız burdakilerin açıklamalarına bakma. izle ondan sonra ceza ver

ayrıca beyazsoy ben takasada ceza veriyorum. korkuyor olsam ceza mı veririm? komik bence :)

- - - Ekleme - - -

ayrıca beyazsoy ben takasada ceza veriyorum. korkuyor olsam ceza mı veririm? komik bence :)

ne amaçla dediğini biliyoz hikaye anlatma
ne içersiniz diye başlık vardı orda ne yazdıklarım orda süt ve ayran için yazıklarım ortada. sen niyet okuyuculugu yapıyon. ben istediğim gib süt bulunca 1 litreyi 10 dakikada içerim. senin nşyetşn bozuk.

tarafsız çogu kurtlarcı memeatin bu durumundan rahatsız burdakilerin açıklamalarına bakma. izle ondan sonra ceza ver

Tamam oylama yapalım. VADICI ARKADAŞLAR SÜBYANCI MEMATI IFADESINE CEZA VERILMESI DOĞRU MU DEĞIL MI? Rahatsiz misiniz bu durumdan?

en saçma en komik cezaları ben alıyorum beyazsoy merak etme sen bu yöneticiler benden oy isteyip beni 1.yap en favori dizide oyumu vadiye verecem deyip sonra sözünde durmadılar ben bunu söyleyince düşman kesilip abuk sabuk cezalar verdiler beni sevmedikleri için saçma sapan ceza verdi bazıları üstüne adminde hep onların yanında oldu aklınca benim yöneticilerim her zaman haklıdır göndermesinde bulunacak ya böyle olduğu sürece daha çok kişi gider

Biri diğerinin izlediği dizide karaktere lakap takması kızılacak bir durum değildir bence bu olay büyütüldüğü için bu hale geldi. Bunda herhanhi bir sorun yok birçok cezadan önce uyarılabilir mesela

uayarı işe yaramadığı için ceza geliyor lakapta bişey yok deme bugüne kadar hiçbir dizi karakterine lakap takmadım ama böyle bişey serbest olursa repertuarım çok geniş :)))) bunun sonu yok en iyisi herkes bir diğerinin izlediği diziye saygı duymalı ..

hayır ben rahatsız değilim herhangi bir dizideki karaktere argo ifadeler hariç lakap takılabilir sübyancıda hariç tabi :)

- - - Ekleme - - -

Prncss yazdıgın ortada ben senin nasıl davrandıgınla ilgilenmiyorum ben senin bana yazdıgın cevabı eleştiriyorum. garip gerekçelerle bana ceza veriyorsunuz. ben sübyancı dediğimde bir vadici arkadşlar banlayın bunu dedi dedi. ben cidiye almadım şaka yapmıştır dedim meger şaka yapmamış :))))))

Tamam oylama yapalım. VADICI ARKADAŞLAR SÜBYANCI MEMATI IFADESINE CEZA VERILMESI DOĞRU MU DEĞIL MI? Rahatsiz misiniz bu durumdan?

rahatsızız sübyancı falan diyemez o kadarda değil o sübyancı derse bizde fatmagüle güzel bi lakap buluruz söylim

uayarı işe yaramadığı için ceza geliyor lakapta bişey yok deme bugüne kadar hiçbir dizi karakterine lakap takmadım ama böyle bişey serbest olursa repertuarım çok geniş :)))) bunun sonu yok en iyisi herkes bir diğerinin izlediği diziye saygı duymalı ..

saygı duyacak diye birşey yok

böyele anket yapma çıkacak cevap belli. bu olay fatmagülde olsaydı fatmagülü nasıl eleştirecekleridi öyle sor sosruyu

rahatsızız sübyancı falan diyemez o kadarda değil o sübyancı derse bizde fatmagüle güzel bi lakap buluruz söylim
Bencede rahatsiz olmakta son derece haklısınız. Ve ben buna ceza vermesem beyazsoy takasın son cümlesi olur bilmem anlatabildim mi :)

fatmagüle ne kalap takabilirsin ki.. taktıgın lakap gerçekçi olmaz kışkırtıcı olur.

saygı duyacak diye birşey yok

o zaman yorum yapmayı versin zor bişey değil .. bahsetmesede olur ..

- - - Ekleme - - -

fatmagüle laf atma beyazsoyla tartışıyorsun yine elmalarla armutları karıştırdın :)))

- - - Ekleme - - -

Bencede rahatsiz olmakta son derece haklısınız. Ve ben buna ceza vermesem beyazsoy takasın son cümlesi olur bilmem anlatabildim mi :)

bu yorumunu sevmedim .qu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...