Herkese merhabalar :)

asfanpage

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
0
Puanı
0
merhaba arkadaşlar ben MUHAMMED ALİ SAVAŞMAN

üyeliği 4-5 ay önce aldım fakat sadece reytinglere bakıyodum şimdi ise foruma bağlandım tamamen :)

herkese iyi forumlar..

Merhabalar asfanpage.

Aktiflik gösterirseniz, en kisa zamanda Favori Üye olursunuz.

Forumumuzda iyi vakitler geçirmeniz dilegiyle..

Saygilar,

f.gif
u.gif
r.gif
k.gif
a.gif
n.gif

@west sen fazla online değilsin ondandır:D
@kvp dediğinle alaksı yok kendi dizinizle ilgili gerçekçi davranırsanız sorun olmaz:D

ewt aga burda vadici olmak ölümüne yalnızlıktır vadici olmak daha çok ban sebebidir bu forumda , kelle koltukta yaşıyoruz :D

Düzgün yorumlar atarsan ceza almazsın ceza vermek için yanıp tutuşmuyoz herhalde...Ölümüne yalnızlıktır diyorsun forumun yarısı kvpci nasıl bi çelişki bu ?

Hoşgeldin Asfanpage :)

Düzgün yorumlar atarsan ceza almazsın ceza vermek için yanıp tutuşmuyoz herhalde...Ölümüne yalnızlıktır diyorsun forumun yarısı kvpci nasıl bi çelişki bu ?

Hoşgeldin Asfanpage :)

forumun yarısı derken ? Daha 1 erkek 1 kadını geçemiyoruz :D 90 bin küsür üyeden en fazla 20 vadici var çok mu 😛

forumun yarısı derken ? Daha 1 erkek 1 kadını geçemiyoruz :D 90 bin küsür üyeden en fazla 20 vadici var çok mu 😛

90 bin kişi var görünüyor ama o 5 yılda ki üye sayısı toplam.... şuan 50 tane falan normal her zaman online olan var ve 16 oy almış vadi 1e1k da 17 almış burdan da yarısı olduğunu çıkarabilirz...