Dila Hanıma ikizler engel oldu !

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Ocak ayında ikizleri Maya
ve Toprak'ı dünyaya getiren
Tuba Büyüküstün, sinema
versiyonunda Türkan
Şoray'ın canlandırdığı 'Dila
Hanım' rolü için teklif aldı
Gold Film'in patronu Faruk Turgut,
doğum sonrası fazla kilolarından hemen
kurtulan Tuba Büyüküstün'e 1977
yılında Orhan Aksoy tarafından çekilen
film versiyonunda Türkan Şoray'ın hayat
verdiği 'Dila Hanım' rolünü önerdi. Diziyi
çok beğenen Büyüküstün için yapımcı
Turgut pek çok imkânı da seferber
etmeye hazır olduğunu söyledi.
Çekimlerinin Bodrum'da yapılması
planlanan dizi için Turgut,
Büyüküstün'ün ikizlerin rahat edeceği
mekâna kadar her şeyi düşündüklerini
iletti. Büyüküstün eşi Onur Saylak'ın da
rol alacağı dizi için bir süre düşündü.
Ancak daha sonra 'Benim için önce
ikizlerim, ardından iş' cevabını verdi.
Büyüküstün'ün bu kararından sonra
Faruk Turgut da dizi için yeni bir Dila
Hanım arayışına girdi.

İyi olmuş.Gold Yapımın işlerini sevmiyorum ayrıca Tuba daha iyi işlere layık böyle uyarlamalara değil

İyi olmuş.Gold Yapımın işlerini sevmiyorum ayrıca Tuba daha iyi işlere layık böyle uyarlamalara değil

bu haberin zaten dizinin reklami için yapıldığı açık. çoğu unluye gittiği gibi tubaya da gitmiştir teKlif

Son düzenleme:
bu haber çift baskı olmuş biri fazla sanırım..:)

birde emre vardı aynı konuyu açan, demekki haber çok ilginçmiş herkesin dikkatini çekmiş:)

komik haber diye açtım. yapımcı reklam yapıyor diye kafa bulmak için. akıl var mantık var yeni doğum yapmıssın hemen başka ille dizi cekmege gıdecen :)))) bu teklifi yapan yapımcı baştan reddedilecegıni biliyordu. zaten bunun haber olarak düşmesi bunu gösteriyor.

reddedeceği belliydi zaten tuba 1-2yıl piyasaya kolay kolay çıkamaz

Fsk14 işte foruma bakmadan mesaj yazıyor :)))) iki baslik arasin da 4 saat fark var

Saygisizlasmazsak sevinirim. Adimi bile dogru yazmamissin. Gerçekten bu mesajinla sasirttin beni. Senin de bir çok konun kilitlendi beyazsoy, ben bir kere birsey söyledim mi "beyazsoy foruma bakmadan mesaj yaziyor" diye?

Saygisizlasmazsak sevinirim. Adimi bile dogru yazmamissin. Gerçekten bu mesajinla sasirttin beni. Senin de bir çok konun kilitlendi beyazsoy, ben bir kere birsey söyledim mi "beyazsoy foruma bakmadan mesaj yaziyor" diye?

şaka yaptım ya .. yalan dünyada gülücük krizı vardı bende gülücük yaptım yine yazdıklarımm dogru anlaşılmamış :))))

Tuba akıllı kadın ne işi olur filmi çekilmiş bir projenin dizi versiyonunda kaldı ki bu film türk sinemasının kült filmlerinden biri selvi boylum al yazmalım filminin dizi versiyonun hali ortada o yüzden çok iyi bir karar vermiş Tuba ayrıca Tuba şu aralar gold yapımın yeni sezonda çekeceği dönem dizisi ile ay yapımın bir dizisini düşünüyor.Büyük olasılıkla yeni sezonda ekranlarda olacak

Tuba akıllı kadın ne işi olur filmi çekilmiş bir projenin dizi versiyonunda kaldı ki bu film türk sinemasının kült filmlerinden biri selvi boylum al yazmalım filminin dizi versiyonun hali ortada o yüzden çok iyi bir karar vermiş Tuba ayrıca Tuba şu aralar gold yapımın yeni sezonda çekeceği dönem dizisi ile ay yapımın bir dizisini düşünüyor.Büyük olasılıkla yeni sezonda ekranlarda olacak
bence de doğru karar. suan zaten türk sinemasinda türkan sorayın oynadığı hiç bir filmin ustune cıkan ne bir oyunculuk nede dizi çıtı. bakın gönülçelen alyazmalım hep türkan sorayın altında kalıyor. zaten tuba gonulcelendekı kötü oyununla çapını gösterdi. dila hanım onun için felaket olurdu :))))))

bence de doğru karar. suan zaten türk sinemasinda türkan sorayın oynadığı hiç bir filmin ustune cıkan ne bir oyunculuk nede dizi çıtı. bakın gönülçelen alyazmalım hep türkan sorayın altında kalıyor. zaten tuba gonulcelendekı kötü oyununla çapını gösterdi. dila hanım onun için felaket olurdu :))))))

Arkadaşım Gönülçelen MY FAIL LAYD'den uyarlama ne Türkan Şoray'ı:D
Ayrıca Tuba kabul etseydi bu rolün hakkındanda gelirdi :)
Çok övdüğün Türkan Şoray Tuba Büyüküstün'ün oyunculuğunu çok beğendiğini söyledi sen hala ne çapından söz ediyorsun

Beren Saat'dende Tuba Büyüküstün'dende vazgeçilmez çünkü oyunculukları bir yana ikisininde müthiş bir ekran ışığı var çok yakışıyorlar ekrana ve insanlarda onları izlemekden müthiş keyif duyuyor
Kuzey-Güney'in Cemre'si Öykü Karayel kötü oyuncu mu çirkin mi hayır ama bir türlü sevilmedi hep eleştiri alıyor kız tiyatroda başarıdan başarıya koşarken ekran sevmedi izleyiciyle kimyası tutmadı o yüzden Tuba gibi Beren gibi isimler az çıkıyor

Murat yıldırım'n asi dizini de Sarp'n Ezelini de izlemedim ben ama. Tuba dizilerin baş karakteri oldu artık. Kaç dizisini izledik, artık yeni yüzler lazım.
O kadar oyuncu varken Beren'de Tuba'da ısrarlarını anlamıyorum. :5:

Murat yıldırım benim saydığım ana karakter olarak 7. dizisi (konuk oyuncularını saymiyorum) bayağı bir yeni yüz sanırım. tuba 4. dizisi var ana karakter olarak. berenin 4.5 dizisi var. (yarım dizi tutmayan dizisi)

sarp ise ezeldekı tefonun aynısıni oynuyor .. bunlara okeyleyıp diğer oyunculara kızman ilginç..

Kadın kıskançlığı mi gördüm ne evet evet kadın kıskançlığı gördüm :)))))))))))

Murat yıldırım'n asi dizini de Sarp'n Ezelini de izlemedim ben ama. Tuba dizilerin baş karakteri oldu artık. Kaç dizisini izledik, artık yeni yüzler lazım.
O kadar oyuncu varken Beren'de Tuba'da ısrarlarını anlamıyorum. :5:

sen berene lafmı attın banamı öyle geldi:)