Elif Güvendik Ekranlara Geri Dönüyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
[h=3]Uzun yıllar Elifnağme programı ile yıllarca başarılı magazincilik örneği gösteren Elif Güvendik de Mehmet Ali Yılmaz'ın kurduğu Tv Em'in kadrosuna katıldı..

Geçtiğimiz yıl Show Tv'de yayınlanan "Yemekteyiz"e yarışmacı olarak katılan Elif Güvendik, buradaki başarısının semeresini gördü..

Güzel sunucu Güvendik, Tv Em'de yemek programı hazırlayıp sunacak..

UZUN YILLARDIR EKRANDAN UZAKTI

Atv'de kendi adıyla özdeşleşen Elifnağme'yi sunarken "Aslanlı Mafya" olarak bilinen organize çetesiyle adı anılan Güvendik gözaltına alınmış, ekran serüveni son bulmuştu..

Geçirdiği kötü günlerin ardından Güvendik ekranlara bomba gibi dönmeye hazırlanıyor..

i.php
[/h]

yapacağı yemek proğramıyla ilgilenmiyorum ama elif güzel kadın seyretmek lazım:)

Trabzonlu, Trabzonsporlu ve Türk siyasetinin önemli isimlerinden Mehmet Ali Yılmaz'ın kanalı TV Em, kadrosunu iyi bir şekilde oluşturmaya başladı. Ben TV Em kanalını arada sırada takip ediyorum ve başarılı hamlelere imza atıyor, yakın zamanda çok iyi bir kanal olacaktır. Hayırlı olsun, başarılar dilerim. :)

Trabzonlu, Trabzonsporlu ve Türk siyasetinin önemli isimlerinden Mehmet Ali Yılmaz'ın kanalı TV Em, kadrosunu iyi bir şekilde oluşturmaya başladı. Ben TV Em kanalını arada sırada takip ediyorum ve başarılı hamlelere imza atıyor, yakın zamanda çok iyi bir kanal olacaktır. Hayırlı olsun, başarılar dilerim. :)

bende o kanal çekmiyor..

Yüzlerce yemek programı var, hepsi de birbirinin kopyası, iddialı olmak, öne çıkmak isteyenlerin başka işler yapması lazım.

Yine de hayırlı olsun tabi, umarım işini sever ve başarılı olur. :)

Bu arada yukarıda yazınca hatırladım da Yemekteyiz'i özledik ya, ekranda onun gibi sahteliklerle dolu bir program fena olmuyordu, güldürüyordu beni. :)

bu kadını sevmiyorum.. ama program başarılı olabilir ama kanalın tanınmaması olumsuz etkileyecektir.